دموکرات ها تقاضا تهمت اطمینان از پرداخت مرخصی استعلاجی و رایگان تست برای قرار دادن کارگران بیش از سود شرکت در COVID-19 پاسخ

مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر روز یکشنبه شب به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مرکز کار آمریکایی ها در پاسخ به شیوع کروناویروس که تحت تاثیر حداقل 545 نفر در آمریکا تا کنون—ترویج بهداشت عمومی در دستور کار است که بسیاری از ترقی خواهان نامیده اند در روزهای اخیر.

رهبران دموکراتیک را محکوم کرد تهمت اولویت بندی منافع شرکت های بزرگ در پاسخ به COVID-19 و به نام برای کاخ سفید به دنبال رهبری مقامات بهداشت عمومی با هل دادن برای سیاست است که اجازه خواهد داد که کارگران آمریکایی به ماندن در خانه اگر به آنها نمایانده تنفسی ویروس بدون خطر خود شغل و حقوق و دستمزد.

پلوسی و شومر این بیانیه آمد و یک هفته پس از گزارش نشان داد که کاخ سفید با وزن جدید ممکن است کاهش مالیات در پاسخ به COVID-19 و کاهش بازارهای سهام—یک مثال از “ایدئولوژیک فرصت طلبی” موسسه سیاست اقتصادی (EPI) گفت: در گزارش دوشنبه منتشر شد.

“رئیس جمهور تهمت همچنان به تولید نیازی هرج و مرج در درون خود دولت است و آن را مانع دولت در پاسخ به کروناویروس شیوع” پلوسی و شومر در بیانیه ای گفت. “در نور گزارش می دهد که برگ برنده دولت با توجه به جدید کاهش مالیات برای شرکت های بزرگ نهفته coronavirus ما خواستار آن است که دولت اولویت دادن به سلامت و ایمنی کارگران آمریکایی و خانواده های آنها بیش از منافع شرکت های بزرگ.”

رهبران دو تکرار تماس های از سوی دیگر ، برنی ساندرز (I-Vt.), دیگر ترقی خواهان و مقامات بهداشت عمومی در تقاضای خود را برای پاسخ که شامل پرداخت sick leave, رایگان coronavirus تست و ضد قیمت سنگ آهن در بازار حمایت آمریکایی ها به عنوان سهام در پزشکی و ملزومات خانگی.

لیست از خواسته ها نیز گنجانده شده است:

  • افزایش بیمه بیکاری برای حمایت از کارگران که از دست دادن شغل خود به دلیل رکود اقتصادی در آورده با COVID-19 شیوع.
  • گسترش ضربه محکم و ناگهانی مدرسه ناهار و مواد غذایی دیگر برنامه های امنیتی برای اطمینان از آسیب پذیر آمریکایی ها از دست دادن نیست و دسترسی به مواد غذایی مغذی.
  • درمان مقرون به صرفه برای هر کسی که مبتلا به کروناویروس با کشف هزینه های درمان بازپرداخت توسط دولت است.
  • افزایش ظرفیت در سیستم پزشکی با بیش فوری در بسیج منابع و امکانات.

روزنامه نگار دیوید Dayen نوشت که هفته گذشته در آمریکا چشم انداز است که “coronavirus بحران مطالبات مترقی حکومت” به نام شومر و Pelosi خواسته های “یک شروع بسیار خوب.”

“این است که یک لخت-حداقل مجموعه ای از سیاست هایی برای جلوگیری از رکود اقتصادی و کاهش بهداشت عمومی اورژانس و هر کس برای انتخابات مجدد را به ما بگویید کدام طرف آنها در ایم” Dayen.

در مقاله خود در هفته گذشته Dayen نوشت که همه coronavirus مربوط به درمان باید رایگان باشد نه به سادگی “مقرون به صرفه” به عنوان دموکرات پیشنهاد شده است.

“این اجتناب منظره از بالا صورتحساب های پزشکی برای کسانی که مسئولانه آمده به بیمارستان” Dayen نوشت. “قیمت های بالا را به سادگی با فشار مردم از دریافت درمان و افزایش پتانسیل برای جامعه گسترش یافته است. آن را به طور کامل معکوس برای ایجاد موانع برای دسترسی به, واقعا, همیشه, اما به خصوص در طول یک بیماری همه گیر.”

با بیانیه خود پلوسی و شومر پیوست ساندرز و حقوق کارگران طرفداران در اشاره به این که COVID-19 شیوع نشان دادن فوری نیاز به تصویب قانون تضمین کارگران آمریکایی پرداخت مرخصی استعلاجی به عنوان مردم در دیگر کشورهای صنعتی داشته است.

“در اجرای” نوشت: جاش Bivens از EPI شیوع “می درخشد نور در مورد نحوه پرداخت مرخصی استعلاجی باید اساسی موظف زايمان استاندارد و سیاستگذاران باید به تصویب خانواده سالم عمل می کنند در هفته های آینده. علاوه بر دادن کارگران فرصتی برای کسب مرخصی استعلاجی در زمان عادی این لایحه همچنین برای 14 روز پس از پرداخت بلافاصله ترک کنند در زمان اضطراری است.”

به عنوان فایننشال تایمز هفته گذشته گزارش عدم کار حمایت در ایالات متحده آمریکا خواهد شد به احتمال زیاد این ویروس گسترش سریع تر از در دیگر کشورهای توسعه یافته است.

“مقامات بهداشت عمومی و دانشگاهیان نگران هستند که ترکیبی از تعداد زیاد بیمه, مردم, عدم پرداخت مرخصی استعلاجی و طبقه سیاسی که به عنوان تهدید می تواند به معنای آن گسترش سریع تر از در دیگر کشورها” گزارش خروجی.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد آمریکایی که coronavirus می تواند به سادگی “به کار” و سپس “بهتر” از موازین راهنمایی توسط CDC که به نام فردی کارفرمایان به موسسه انعطاف پذیر پرداخت می شود سیاست های مرخصی در طول شیوع در absense از یک قانون فدرال الزامی است که آنها انجام این کار است.

“دولت باید حرکت سریع تر و به طور جدی به آدرس شديد اثرات coronavirus در امنیت مالی در امریکا خانواده ها گفت:” پلوسی و شومر.

در آن گزارش EPI رفت و بیشتر از این رهبران دموکرات در پیشنهاد خود برای کمک به کارگران آمریکایی که تحت تاثیر شیوع کروناویروس خواستار یک بسته محرک اقتصادی مانند تصویب شده در سال 2008 که به $600 چک به افراد و 1200 $برای مشترک مالیات filers.

“علاوه بر نیاز به پول به جزر و مد را بیش از زمانی که آنها نمی توانند کار با دستمزد کم کارگران نیز می توانند با استفاده از حفاظت در برابر اجازه رفتن توسط کارفرمایان زمانی که آنها نمی تواند نشان می دهد تا کار خود را به دلیل بیماری (یا بیماری اعضای خانواده)” نوشت Bivens.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im