هفته گذشته آخرین حزب دموکرات تلاش برای حذف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر – استیضاح بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن گفته می شود نگه داشتن معامله اسلحه به اوکراین – شکست مواجه. درست مثل “Russiagate” و مولر تحقیقات و تعدادی دیگر از تلاش برای سرنگونی 2016 انتخابات.

ما تا به حال سه سال اتهامات و تحقیقات با بی حد و حصر میلیون ها دلار صرف شده در هرگز پایان دادن به حزب دموکرات تلاش برای حذف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

چرا دموکرات ها حفظ حرکت و از دست رفته در مغلوب ساختن پیشی جستن?

آنها می توانید یک مورد خوب برای سوء استفاده از قدرت به دلیل آنها واقعا مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن فاحش ترین سوء استفاده از قدرت است. کنگره با چند مورد استثنا به شدت از رئیس جمهور نقض قانون اساسی وقتی که می آید به خارج از کشور پرخاشگری و پارو کردن پول بیشتر به مجتمع نظامی-صنعتی.

در آوریل سال 2018 رئیس جمهور تهمت شلیک 100 موشک تاماهاوک به سوریه گفته به عنوان مجازات برای یک دولت سوریه حمله شیمیایی در دوما. اگر ما تحت تهدید قریب الوقوع از حمله به سوریه را از تهمت نمی صبر کنید برای یک کنگره اعلام جنگ در سوریه و یا حتی یک مجوز برای یک حمله موشکی. در واقع او حتی منتظر بررسی این رویداد برای پیدا کردن آنچه در واقع اتفاق افتاده است! او فقط تصمیم به ارسال یک صد موشک – در هزینه صدها میلیون دلار به سوریه است.

چنین غیر مجاز و تجاوز علیه یک کشور است که با ما در جنگ نه ارزش بررسی به عنوان یک پتانسیل “جرم و جنایت بالا” یا “بزه”?

ماه گذشته رئیس جمهور تهمت مجاز ترور از بالا ايراني, عمومی, قاسم سلیمانی و یک افسر ارتش عراق در داخل خاک عراق در حالی که قاسم سلیمانی که در یک ماموریت دیپلماتیک. مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او سعی ادعا می کنند که حمله ضروری بود چرا که از یک “تهدید قریب الوقوع” از سلیمانی حمله نیروهای نظامی آمریکا در منطقه است.

ما در بر داشت مدت کوتاهی پس از آن که آنها دروغ در مورد “تهدید قریب الوقوع است.” ترور شد “فوری” – آن برنامه ریزی شده بود در ماه ژوئن. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس ادعا کرد که این مهم نیست که آیا وجود یک تهدید قریب الوقوع: سلیمانی یک پسر بد به طوری که او سزاوار به قتل رسید.

اما این حمله یک اقدام جنگی در ایران بدون کنگره اعلام و یا مجوز برای جنگ است. این است که شاید یک “جرم و جنایت بالا” یا “بزه”?

ما در حال پیدا کردن که بر خلاف تهمت ادعای سلیمانی بود و نه حتی پشت دسامبر حمله نیروهای نظامی آمریکا در عراق است. شواهد جدید نشان می دهد آن را در واقع یک شهید عملیات اقدام به goad که ما را به حرکت در برابر عراق شیعه اند.

توهمات در مورد ناروا بودن یک عامل پوتین و یا تلاش برای به دست آوردن اوکراین به کمک به او را برنده انتخابات معرفی شده اند به عنوان فوری دلایل تهمت باید برداشته شود ، زندگی واقعی نقض قانون اساسی و بی پروا نظامی گری است که ممکن است ما را درگیر در عراق در حال شانه ای بالا انداخت به عنوان “کسب و کار به طور معمول” توسط هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان در واشنگتن است.

دموکرات نمی خواهد حرکت در برابر تهمت برای آنچه که ممکن است واقعی “high crimes” و “جنحه” از آنجا که آنها حمایت خود را از خارج از کشور کرد. آنها فقط می خواهید آنها هستند کشیدن ماشه

دکتر ران پل عضو سابق مجلس نمایندگان. این مقاله نوشته شده است و منتشر شده توسط Ron Paul Institute for Peace and Prosperity.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de