لذا معرفی لایحه ای را برای محدود کردن رئیس جمهور قیام عمل قدرت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به ارسال نیروهای نظامی به شهرستانها در سراسر ایالات متحده

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به استقرار نظامی ایالات متحده در واکنش به ادامه اعتراضات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در شهرستانها در سراسر کشور یک گروه از سناتورهای دموکرات در روز پنج شنبه معرفی قانون برای محدود کردن رئیس جمهور قدرت به انجام این کار تحت قیام عمل 1807.

“من پیشنهاد فوری اصلاحات لازم برای اعمال نظارت و پاسخگویی به رئیس جمهور گسترده عملا بدون محدودیت قدرت است.”
—سن. Richard Blumenthal

این محدود کردن قیام عمل نقض افراد آزادی (مدنی) قانون پیشگام بهداشت ، ریچارد بلومنتال (D-Conn.), خواهد روشن است که قیام عمل تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای محافظت از حقوق مدنی و وادار کردن رئیس جمهور به مشورت با کنگره قبل از استناد به آن همراه با تصویب تدابیر دیگر برای جلوگیری از سوء استفاده.

“رئیس جمهور تهمت و تهدید کرده است به استفاده از یک برده داری-عصر قانون به سکوت خواستار عدالت از هزاران آمریکایی در اعتراض به قرن نژادپرستانه ظلم و ستم” بلومنتال در بیانیه ای گفت. “من به حمایت از تظاهرکنندگان در یمن برای تغییر و حقوق اساسی همه آمریکایی ها به دنبال آن است. رئیس جمهور تهمت را تهدید به “تسلط بر’ معترضان با ارتش ممکن است در حال روشن و در حال حاضر خطری برای ما اساسی ترین حقوق اساسی.”

“من پیشنهاد فوری اصلاحات لازم برای اعمال نظارت و پاسخگویی به رئیس جمهور گسترده عملا بدون محدودیت قدرت” اضافه شده Blumenthal, که همچنین یک خلاصه ای از این لایحه مقررات در توییتر. “اگر رئیس جمهور با استفاده از نیروی نظامی علیه آمریکایی ها در کنگره تقاضا باید حداقل همان چک که درخواست خود را به استفاده از زور در برابر دشمنان در خارج از کشور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه به نظر می رسد به راه رفتن به عقب تهدید خود را از استقرار نظامی اما هنوز هم در سمت چپ گزینه ای روی میز است. رئیس جمهور گفت: سابق وزیر مطبوعات شان اسپایسر در Newsmax مصاحبه: “آن بستگی دارد. من فکر نمی کنم ما باید به. ما بسیار قدرت قوی برای انجام آن است. گارد ملی مرسوم است و ما بسیار قدرتمند گارد ملی و… ما می توانید تقریبا هر آنچه که از ما می خواهید تا آنجا که. اما تا آنجا که فراتر رفتن از آن اگر لازم بود.”

مدنی عمل می کنند که Blumenthal امید را در آینده دفاع ملی مجوز عمل ( ☀ ) است و co-اسپانسر شده از طرف سنسور. کریس ون Hollen (D-Md.), پاتریک لیهی (D-Vt.), Ed Markey (D-جرم.), و تامی بالدوین (D-Wis.). بالدوین گفت که او از این لایحه “چون ما نمی توانیم اجازه رئیس جمهور تهمت به تسلیحاتی نظامی ما و استفاده از سربازان وظیفه فعال به نقض حقوق اساسی معترضان مسالمت آمیز کار به ارمغان می آورد در مورد تغییر ملت ما به شدت نیاز دارد.”

بالدوین همچنین مشخص شده است که او رهبری یک گروه از سناتورها که با ارسال نامه ای روز شنبه به وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper و ژنرال مارک Milley, رئیس ستاد مشترک, “ابراز قبر نگرانی رئیس جمهور تهمت های اخیر تهدید به استناد قیام عمل در پاسخ به آمریکایی ها ورزش اول خود را اصلاح حقوق مسالمت آمیز اعتراض خود را در جوامع و خواستار نژادی عدالت است.”

رئیس جمهور نظرات این هفته در مورد استفاده از ارتش در برابر آمریکایی ها را برانگیخت تازه خواسته برای مغلوب ساختن پیشی جستن حذف از دفتر بحث در مورد اختیارات و محدودیت های قیام و عمل می کنند و خواهان کنگره را به بررسی مجدد این صد ساله قانون که اصلاح شده است چندین بار پس از آن برای اولین بار به تصویب رسید.

Gais مدیر ACLU امنیت ملی پروژه هشدار داد در یک شنبه پست وبلاگ که “حتی بیشتر نظامی پاسخ به ملکی مخالفت خواهد تشدید تنش و ترس و درد ما می بینیم و احساس در سراسر کشور به ویژه در جوامع در حال حاضر دچار آسیب های روانی توسط پلیس به خشونت است. آن را بدتر بیش از policing از زندگی—همان دلیل که چرا مردم در سراسر کشور معترض هستند.”

“حتی بیشتر نظامی پاسخ به ملکی مخالفت خواهد تشدید تنش و ترس و درد ما می بینیم و احساس در سراسر کشور به ویژه در جوامع در حال حاضر دچار آسیب های روانی توسط پلیس به خشونت است.”
—Gais, ACLU

در یک شنبه پست وبلاگ برای مبارزه حقوقی, Scott R. Anderson یک همکار در موسسه بروکینگز و در امنیت ملی قانون برنامه در کلمبیا مدرسه حقوق و وزارت دفاع دادستان ارشد میشل Paradis—که همچنین یک حقوق کلمبیا مدرسه مدرس دانشگاه و مرکز امنیت ملی همکار—کنگره خواست “را برای ریختن به نور در کمبود های قانونی و سیاست زمینه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استناد قیام کنند.”

اندرسون و Paradis نوشته است که از جمله اصلاحات در 2021 ☀ “نیاز به حمایت از کنگره جمهوری خواهان به ویژه در مجلس سنا. در عین حال وجود داشته است به اندازه کافی واکنش های منفی در داخل خود رئیس جمهور که باقی می ماند این یک احتمال است. این حقیقت به تنهایی ممکن است به جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از هل دادن محدودیت های بیرونی خود را به مقامات. و اگر آن را نمی کند پس از آن کنگره را مجبور به تجدید نظر کند که آیا می خواهد آن را به نماینده چنین گسترده مقامات به رئیس جمهور در آینده حتی اگر آن را می تواند به توقف این رئیس جمهور از سوء استفاده از آنها را امروز.”

آخرین زمان قیام عمل استناد شد در سال 1992: George H. W. Bush اعزام نیروهای نظامی به لس آنجلس در کالیفرنیا فرماندار درخواست بیش از یک قیام برانگیخت توسط تبرئه چهار افسر پلیس در کشنده ضرب و شتم رادنی کینگ سیاه سال قبل است. جاری در سراسر کشور, تظاهرات در پاسخ به مارس 25 پلیس قتل جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس است و ملاقات با خشونت از اجرای قانون است.

مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه گفتار در باغ گل رز در طی آن او را تهدید به اعزام نیروهای فدرال اجرای قانون استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به شکستن نزدیک به تظاهرات مسالمت آمیز بنابراین رئیس جمهور می تواند راه رفتن به سنت جان کلیسای اسقفی برای یک عکس op. یک ائتلاف های حقوق مدنی از جمله آیتالله سیستانی از ناحیه کلمبیا است تحت پیگرد مغلوب ساختن پیشی جستن Esper دادستان کل ویلیام Barr و دیگر مقامات دولت فدرال بیش از این حادثه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im