دنی Hamlin دارای تعقیب الیوت برای برنده شدن در حیاط-میامی جاده سریع السیر

ژوئن 14 (UPI) — دنی Hamlin خود را به دست آورده سوم جام نسکار سری برنده فصل پس از یک جارو عملکرد در بازی یکشنبه شب Dixie ودکا 400 در حیاط-میامی جاده سریع السیر.

Hamlin برگزار شد خاموش تعقیب الیوت — که منجر 27 دور به پایان رسید و دوم — برای سومین حرفه برنده شدن در حیاط Fla., آهنگ. همچنین مشخص شده 40 پیروزی در جام خود را در سری حرفه ای است.

تبلیغات

Hamlin که رهبری یک مسابقه-بهترین 137 دور شده از قطب پس از یک قرعه کشی تصادفی. او سپس جاروب تمام سه مرحله در اولین مسابقه خود پس از اینکه پیوست با خدمه رئیس کریس Gabehart که در خدمت چهار مسابقه تعلیق برای یک بالاست تخلف در ماه گذشته Coca-Cola 600.

“ما تا به حال یک ماشین قوی در تمام طول روز با دور چراغ و قادر بودن به اطراف تعقیب وجود دارد در پایان” Hamlin گفت. “این کل فدرال اکسپرس تیم انجام داده است یک کار فوق العاده. … من می دانستم که اگر من فقط بیمار و زد سرعت من می خواستم و سرعت من راحت بود با ما بودند رفتن به سخت به ضرب و شتم در دراز مدت است.”

رایان Blaney به پایان رسید و در سوم و به دنبال آن تایلر Reddick در چهارم و Aric Almirola در پنجم. Kyle Busch (ششم) Austin دیلون (هفتم), Christopher بل (هشتم), William بایرون (نهم) و Brad Keselowski (10) گرد کردن به بالا 10.

نژاد روز یکشنبه در جنوب فلوریدا تا به حال چندین تاخیر به علت حملات رعد و برق در نزدیکی جاده سریع السیر. دو توقف برگزار شد تا در این مسابقه در حدود سه ساعت است.

این جام نسکار سری بعدی مسابقه GEICO 500 برگزار خواهد شد که یکشنبه آینده در آلاباما Superspeedway در آلاباما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net