‘پخش’: مغلوب ساختن پیشی جستن بنا به گزارش های ارائه شده شرکت آلمانی ‘جمع بزرگ’ برای حقوق انحصاری به کروناویروس واکسن

اوباما و مقامات دولتی ابراز خشم در گزارش روز شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال به امن حقوق انحصاری به یک پتانسیل coronavirus واکسن در حال توسعه توسط شرکت آلمانی CureVac به عنوان اپیدمی گسترش طول می کشد و زندگی می کند در سراسر جهان.

روزنامه آلمانی دی ولت am Sonntagبا استناد به یک ناشناس, آلمانی, دولت, رسمی, گزارش, یکشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه شده CureVac 1 میلیارد دلار به دست آمریکا حقوق انحصاری به یک پتانسیل COVID-19 واکسن.

تهمت می خواهد واکسن “تنها برای ایالات متحده آمریکا” را گفت. به نیویورک تایمز تایید اواخر یکشنبه که برگ برنده دولت در تلاش برای متقاعد کردن CureVac به حرکت در تحقیقات خود به ایالات متحده آمریکا, ارائه, شرکت, یکی, آلمانی, رسمی به عنوان “مبلغ بزرگ” از پول است.

“آلمان برای فروش” وزیر اقتصاد پیتر Altmaier اعلام کرد در واکنش به بمب گزارش که مقامات کاخ سفید گفت: پر از شکوفه شد.

“همکاری های بین المللی مهم است که در حال حاضر نه ملی خود علاقه گفت:” محافظه کار مجلس اروین Rueddel یک عضو آلمانی کمیته بهداشت مجلس.

به رهبری آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان وزرای دولت در روز دوشنبه در حال برنامه ریزی برای تشکیل جلسه بحران است که شامل بحث CureVac است که دفتر مرکزی توبینگن آلمان, اما همچنین دارای یک دفتر در بوستون ،

“ارشد کاخ سفید و مشاوران و غافل بودند از هر گونه ارتباط و یا پیشنهاد از رئیس جمهور تهمت به CureVac و” واشنگتن پست گزارش با استناد به یک ناشناس رسمی دولت. “رسمی هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب مکالمات خصوصی است که کارکنان خود آگاه است و به همین دلیل رسمی نمی تواند قطعی حکومت است که هر گونه بحث تا به حال رخ داده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده است و واکنش برای امتناع از نذر آن است که هر COVID-19 واکسن مقرون به صرفه خواهد بود برای همه در آمریکا—اجازه دهید به تنهایی رایگان ترقی خواهان و کارشناسان بهداشت عمومی خواستار هستند.

“ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که ما می خواهم به آن را مقرون به صرفه اما ما نمی توانید کنترل کنید که قیمت و چون ما نیاز بخش خصوصی برای سرمایه گذاری” ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: در کنگره شنوایی در ماه گذشته.

رویترز گزارش روز شنبه که CureVac است “آغاز شده و با بسیاری از coronavirus واکسن نامزد شد و در حال حاضر انتخاب دو تا از بهترین برای رفتن به آزمایش های بالینی.”

“بخش خصوصی برگزار شد شرکت… امید به یک واکسن آزمایشی آماده در ماه ژوئن یا جولای و سپس به دنبال رفتن جلوتر از رگولاتور برای آزمایش بر روی انسان” رویترز اشاره کرد.

کریستوف Hettich, مدیر اجرایی Dievini Hopp بیوتکنولوژی برگزاری CureVac اصلی سرمایه گذار گفت: روزنامه آلمانی Machinima Morgen روز یکشنبه که در آن هیچ برنامه ای اجازه می دهد تا هر ملت به خرید حقوق انحصاری به یک پتانسیل COVID-19 واکسن.

“ما می خواهیم به توسعه یک واکسن برای تمام جهان و نه به صورت فردی در این کشور گفت:” در دسترس می باشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im