متخصصین پوست می گویند جوان Utahns هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به سرطان پوست

در یک دولت شناخته شده برای سهولت دسترسی به تفریحات یوتا ساکنان صرف مقدار زیادی از زمان در خورشید است. یوتا ارتفاع تنها می افزاید: مشکل قرار گرفتن در معرض آفتاب به عنوان هر هزار فوت بالاتر از سطح دریا افزایش شدت نور ماوراء بنفش در حدود 4% می باشد.

“آن را به خصوص تکان دهنده هنگامی که بیماران در اینجا حرکت از جنوب کالیفرنیا به پارک شهر می گوید:” دانشگاه یوتا سلامت پوست متخصص کیت دافی, MD. “آنها 30 درصد بیشتر اشعه ماوراء بنفش به شدت زندگی در آن ارتفاع بالاتر.”

دافی می بیند تعداد قابل توجهی از افراد جوان مبتلا به سرطان پوست در کلینیک خود را که در آن او با انجام عمل جراحی سختی. نام جراح فردریک سختی سختی است یک روش جراحی است که حذف سلول بازال سرطان کارسینوم سلول سنگفرشی و برخی سطحی ملانوما در حالی که ترک به عنوان بسیاری از سالم اطراف بافت به عنوان امکان پذیر است. اولیه سایت ها تمایل دارند که بر روی سر و گردن و درمان نرخ به عنوان بالا به عنوان 99 درصد برای بسیاری از ضایعات.

برای مردم در 20s-40s, یادگیری از ارائه آنها به سرطان پوست می تواند تکان دهنده باشد. در بخشی از آنجا که تا آن زمان آنها نیست و به طور معمول تا به حال هیچکدام از مشکلات بهداشتی دافی می گوید و این است که اغلب به “خود واقعی با رابط بهداشت و درمان.” به طور معمول او همچنان بیماران با سرطان پوست تشخیص هستند “بسیار گوزن-در-این-چراغهای جلو.”

این مورد به برخی از درجه برای 40 سال Jodi. زمانی که او یک کودک بود, او تا به حال تصادف و ضربه او لب فوقانی ترک لکه دار کردن او به عنوان توصیف “بد بو چیز عجیب و غریب.” در اواخر 30s او متوجه شده است که علامت گذاری به عنوان تبدیل شده بود به یک نقطه و یا شاید یک اسکار. آن چیزی نبود که او احساس او نیاز به نگرانی در مورد.

سه سال بعد Jodi تغییر ذهن خود و رفت و به دکتر که تشخیص این ضایعه را به عنوان یک نوع از سرطان پوست به نام بازال و سلول سنگفرشی چیزی که بریدن در سابقه خانوادگی. پدرش در اثر عوارض ناشی از سرطان پوست و دو خواهر او سختی عمل جراحی برای برداشتن سرطان پوست و پس از آن آنها را در پیدا کردن در مورد ضایعات پوستی به متخصصین پوست برای درمان آنها با تکنیک های سطحی به جای تحت عمل جراحی.

عکس حسن نیت ارائه میدهد از دانشگاه یوتا سلامت

Jodi تا به حال به نفع او خواهر تجارب به منظور جلب به او آماده شدن برای چه آمده بود. دنبال خواهر’ بهبود فرآیندها و صحبت کردن با آنها در مورد تشخیص خود که کمک به از بین بردن استرس. گفت: این روش هنوز ثابت به چالش کشیدن.

دکتر با اشاره به دافی که او را دیدم در ژانویه سال 2020 به بحث در مورد سختی دستگاه میکروگرافیک روش جراحی. دافی گفت: Jodi او را بی حس او فوقانی لب با بی حسی موضعی و سپس انجام یک مراقب باشید سطحی عمل چک کردن هر یک از لایه سرطان و توقف زمانی که در آن همه چیز از بین رفته اند. یادگیری آن را تا نه ماه قبل از صورت خود را احساس عادی دوباره پس از بازسازی او احساس می ترسم.

اطمینان بخش مربوط به بيماران مبتلا به زخم بخشی اجتناب ناپذیر از عمل جراحی سختی حتی اگر بیشترین عمل جراحی “ترک کوچکترین ترین حداقل قابل توجه اسکار” دافی می گوید.

دافی خواسته خود را به را انتخاب کنید آنچه که موسیقی او خواهد بود و او انتخاب برای پروو-متولد گروه Imagine Dragons. “دکتر دافی و من این ماجرا را” او با خنده می گوید. “از آن ساخته شده آن را احساس سبک تر و بیشتر سرگرم کننده است. آن را به عنوان ترسناک است.”

دافی انجام دو لایه از عمل جراحی سختی قبل از بازسازی زخم با فلپ محلی. او سپس به ناهار با مامان در نزدیکی یک کافه بیش از آگاه از مردم خیره در او.

هفت سال در, او تا به بهبود هست. افراد نزدیک به او بگویید که او به نظر می رسد همان است که او قبل از عمل جراحی.

پس از اولین تجربه خود را با سرطان پوست را تشخیص, بیماران تمایل به سقوط به دو دسته گسترده ای. برخی دافی می گوید: “تبدیل شدن به بیش از حد حساس به آفتاب, استفاده از کرم های ضد آفتاب و کلاه کاملا اجتناب از خورشید است. دیگران هنوز هم بیرون بروید و تفریحی قهوهای مایل به زرد و آیا کسانی که اقدامات احتیاطی.”

اما کرم های ضد آفتاب نمی کند در واقع کار خود را انجام دهید اگر کاربران صدق نمی کند آن را به درستی. “مردم به طور مداوم تحت دوز و لازم نیست دوباره,” دافی می گوید. اگر آنها به استفاده از کرم های ضد آفتاب در ساعت 8 صبح توسط 10.30 صبح “ضد آفتاب خود را از دست داده توانایی انجام آنچه در آن می کند” او می گوید.

دافی و تیم خود تمرکز برخی از تلاش های خود در توضیح ریشه های سرطان پوست به ویژه در بیماران جوان همراه با عادات است که ایجاد تفاوت در زندگی خود را. با بیماران مسن تر او با تمرکز بیشتر بر نظارت برای تشخیص سرطان پوست زودتر معرفی بازدیدکننده داشته است خود را به متخصصین پوست برای پوست کامل امتحانات هر شش تا 12 ماه.

افراد جوان که گرفتن یک جدید علامت یا ضایعه در پوست خود را انتخاب کنید به چشم پوشی از آن باید دوباره فکر می کنم جودی می گوید:. “مراقبت از آن را پیش از این خیلی بهتر از اجازه دادن به آن صبر کنید.”

اگر او تا به حال رفته به پزشک, زمانی که او برای اولین بار کشف تغییر او به طور بالقوه می تواند آن را داشته اند تحت درمان با سطحی تر و تکنیک های ذخیره شده خود را پس از آن عمل جراحی است.

در نهایت او تصمیم درست, حتی اگر آن را چند سال بعد. “بهتر است برای رفتن و مراقبت از آن,” او می گوید. “من سپاسگزار خواهر من وجود دارد می گویند:” فقط آن را انجام دهید.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>