Deseret News مبارزه برای حفظ شنوایی در دو پرونده قتل باز

سالت لیک سیتی — این Deseret News است که به دنبال یک قاضی را به منظور اجازه می دهد مردم برای حضور در آینده دادگاه در مورد قتل یک مرد به اتهام قتل یک نوجوان زن و شوهر و آزادسازی بدن خود را در یک معدن متروکه شفت.

وکیل روزنامه مداخله در بالا مشخصات بالقوه مجازات اعدام مورد Jerrod ویلیام Baum پس از یک قاضی در ماه گذشته دستور بسته شدن 15 ژوئیه شنوایی که در آن یوتا کانتی بالا دادستان و دادستان کل سابق می رود نامزد برای دفاع از خود در برابر اتهام تحقیر.

در پایان این جلسه منطقه 4 قاضی درک Pullan اشاره کرد نگرانی از وکلای مدافع که تبلیغات را در تضاد با حق برخورداری از یک محاکمه منصفانه. او بعد از اجازه Deseret News به مداخله و استدلال در مورد آن برای بازگشایی این اقدام.

در حالی که وکلای مدافع به مدت طولانی استدلال کرد که پوشش خبری خواهد خودگذشتگی داوران استخرهای هیچ موردی در ایالت یوتا تا کنون بوده است معکوس در دادگاه تجدید نظر به همین دلیل وکلای این روزنامه توجه داشته باشید.

“هیچ یک از اختلافات که تضمین محاکمه عادلانه کیفری متهم است که یک فوتی و فوری دولت علاقه” دیوید Reymann یک وکیل برای Deseret News نوشت: در یک حرکت برای باز کردن شنوایی. “اما این اولین بار نیست بالا-مشخصات دادگاه جنایی در ایالت یوتا و نه خواهد بود.”

Reymann گفت: بسته شدن دادرسی لازم نیست زیرا وکیل باید ابزار مانند داوران پرسشنامه که اجازه می دهد تا آنها را به علف هرز از پتانسیل منصفه که در حال حاضر تصمیم گرفت یک متهم در گناه یا بی گناهی بر اساس پوشش خبری و یا آنلاین پچ پچ.

استاندارد حقوقی برای بستن شنوایی نیاز به جزئیات اشاره به قابل توجهی احتمال تعصب او استدلال در دادگاه اسناد و مدارک نه تنها گسترده اظهارات. به همین دلیل چندین مهر و موم شده در دادگاه براده در این مورد نیز باید ساخته شده در مکان های عمومی, Reymann نوشت: در حرکت است.

Baum التماس کرد گناه نیست به دو فقره از تشدید قتل در مرگ و میر از بین پاول و Brelynne “شادی بخش” Otteson. شش ماه دادگاه تنظیم شده است برای شروع در ماه مارس سال 2021.

در این جلسه در هفته آینده را به تمرکز بر روی یک استدلال از وکلای مدافع که یوتا کانتی وکیل iftf نقض تهوع نظم در مورد, و برگزار می شود باید در تحقیر.

Baum وکلا ادعا Leavitt مسخره منظور حفظ یک ویدیو در مکان عمومی, Facebook صفحه از اطلاعیه خود به دنبال مجازات اعدام برای Baum. در این ویدئو Leavitt گفت که یک ستاره شاهد در مورد اعتبار دارد “بر اساس بسیاری از شواهد که داوران هرگز بشنود.”

عمومی است و قابل توجه علاقه ای به دانستن آنچه اتفاق می افتد در یک تحقیر اقدام علیه یک مقام دولتی حتی در خارج از مشخصات بالا مورد Reymann گفت.

“این واقعیت است که آن را اتفاق می افتد در داخل یک سرمایه مورد باعث می شود آن را حتی بیشتر قابل توجه است.”

“ما اعتقاد داریم این مهم به درخشش نور در آنچه اتفاق می افتد در دادگاه موارد به خصوص در موارد مثل این یکی که شامل مقامات منتخب دو نفر که به طرز وحشیانه ای کشته شدند و یک مرد که چهره های بالقوه مجازات اعدام” گفت: Deseret News ویرایشگر داگ Wilks.

یک وکیل مدافع برای باوم نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دادستان در یوتا کانتی و خصوصی وکلای مدافع برای Leavitt نه مخالفت با بسته شدن شنوایی.

در پایان این جلسه Pullan گفت: بحث انتظار را به جای “شامل افشای برخی اظهارات به عمومی که توسط خود طبیعت ممکن است لکه دار کردن استخر هیئت منصفه و این به طور قابل توجهی در برگیرندۀ آقای Baum حق محاکمه عادلانه” در علاوه بر این به دولت حق عادلانه محاکمه با حضور هیئت منصفه.

او گفت که او به دنبال حفظ این حقوق و جلوگیری از انتشار اظهارات بیشتر به داوران ، این روزنامه با اشاره به در آن حرکت است که این اظهارات در سوال در حال حاضر ساخته شده است.

Pullan را زودتر 2019 تهوع سفارش در مورد به دنبال Leavitt نظرات در مورد تصمیم خود به دنبال مجازات اعدام در طول یک کنفرانس خبری. منظور کارگردانی وکلای مدافع در مورد رعایت موجود رفتار حرفه ای کد ممنوع است که بیانیه های عمومی که آسیب یک فرد حق برخورداری از یک محاکمه عادلانه اما اجازه می دهد تا برخی از اطلاعات به اشتراک گذاشته شود.

Leavitt گفته او باید ساخته شده از اظهار نظر در مورد شاهد از آنجا که آن را لمس بر روی حقایق در مورد علیه Baum. اما Leavitt گفت که او باور ندارد آن را از هر گونه اثر و ذکر او در این ویدئو گرفته شده که یک دادستان در کارکنان خود آورده دفاع ادعا می کند به او توجه است.

شهرستان دفتر دادستان گفته است که Leavitt اصلاح نظارت و اظهارات خود در کنفرانس خبری predated تهوع سفارش. آن گفت: در ادامه رسیدگی به مسئله “خواهد شد در نتیجه علاقه و انتشار ویدیو کنفرانس مطبوعاتی.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>