بودن آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالات متحده سخت است. این کت و شلوار سیاهی پوشیدن ما سنگین است و خسته کننده یک یادآوری ثابت است که ما باید به خسته از وجود ما در روزمره فضاها و اماکن مهم نیست که در آن ما هستند.

این که آیا آن را در حال تهدید به تماس با پلیس در حالی که تماشای پرنده در شهر نیویورک, پارک مرکزی بودن مواجه توسط مردان مسلح کشته و در حالی که آهسته دویدن در جنوب گرجستان و یا از دست دادن زندگی خود را در شهرهای دوقلو در مینه سوتا در یک درگیری با پلیس ما احساس نمی امن است.

به عنوان یک میانسال مرد سیاه و سفید مطرح شده در سمت جنوب شیکاگو من رشد نمی کند تا به ترس از اجرای قانون اما در آب و هوای امروز است که به طور چشمگیری تغییر کرده. من بیم هر گونه بالقوه تعامل با پلیس از ترس که من ممکن است تبدیل به آینده غم انگیز قربانی یک بی ضرر وضعیت رفته مرگبار اشتباه است. آن است که ترس به اشتراک گذاشته شده توسط شوهر, Bridget قیچی — که آمریکایی های آفریقایی تبار و یک سمت جنوب شیکاگو بومی است.

“ما حتی نمی تواند در یک محل که در آن ما فقط ایستاده در اطراف. ما می توانیم دستگیر و برای هر چیزی و آن طول می کشد (مقامات در مینیاپولیس) این برای آنها به (دستگیری زانو افسر),” او گفت:. “من فکر می کنم که وحشتناک” او به من گفت که ما در مورد خشونت آمیز هفته در ما Wasatch مقابل خانه.

با اشاره به خشم تظاهرکنندگان در شهرهای دوقلو که منجر به روز از ناآرامی های مدنی همسرم تاسف است که این تظاهرات به ندرت منجر به عدالت برای قربانیان خشونت پلیس.

“ما در حال گفت که ما عصبانی هستید و ما نمی توانید در هر نقطه با خشم ما. ما می توانیم در مورد آن صحبت ما اعتراض کنید اما ما یک رئیس جمهور که تماس ما اراذل و اوباش در مقابل افرادی که در حال حمل سلاح گرم و تهدید به (قانونگذاران) در (میشیگان) و این خوب است چرا که آن ها فقط خوب مردم که فقط می خواهند زندگی خود را,” او گفت:. “اما چگونه در مورد فقط اجازه دادن به ما زندگی می کنند؟”

Jasen لی
Spenser انبوه Deseret News

او بیش از حد زندگی در سایه ترس مداوم برای ایمنی از دوستان و خانواده که اتفاق می افتد به سیاه و سفید.

“من همیشه می ترسم. که به دور نیست. منظور من به عنوان یک مادر و به عنوان یک خواهر به عنوان یک همسر من هرگز برای قرار دادن نگهبان من در مورد ترس,” او گفت:. “ترس از همه شما ترک خانه و مواجه شدن با پلیس. و بنابراین شما شروع به فکر کردن در مورد چگونه حداقل ما شناسایی پلیس به عنوان یک دشمن وجود دارد (سفید) مردم وجود دارد که ما نمی دانیم که دشمن ما.”

او ادامه داد: “همیشه یک ترس و به نظر نمی رسد مانند وجود دارد همیشه یک نقطه که در آن بهتر می شود. گاهی فقط شنیدن از مردم و مطمئن شوید که آنها خوب هستند یک امداد — که حداقل آنها امیدوارم در خانه خود و امن است. اما به عنوان به زودی به عنوان آنها راه رفتن از درب وجود دارد همیشه یک ترس است که آنها نمی بازگشت و این می تواند چیزی است که آنها انجام داده اند به جز اینکه یک مرد سیاه و سفید است که تهدید به امرار معاش خود به خود زندگی است.”

بله, سیاه بودن در آمریکا می تواند مانند شمشیر داموکلس همواره حلق آویز سقفی و رفتن به رها کردن. حوادث اخیر مربوط به آمریکایی های آفریقایی تبار مردان و قفقازی آنتاگونیست تبدیل شده اند استارک یادآوری است که بسیار به واقعیت است.

در نیویورک مشتاق پرنده عاشق مسیحی کوپر خواسته یک زن سفید برای قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی. هنگامی که او خودداری کرد و او شروع به فیلمبرداری و سپس زن به نام 911 و گفت که “یک آمریکایی آفریقایی تبار است و تهدید زندگی من است.”

در نیوبرانزویک, گرجستان, Ahmaud Arbery ضرب گلوله کشته شد Feb. 23 در طی یک درگیری که شامل سه مرد سفید را به عنوان او دویدن را از طریق Satilla سواحل محله. و این هفته, جورج فلوید کشته شد مینیاپولیس پلیس که گفته می شود برای بررسی اتهام استفاده از ارز تقلبی در استقرار خرده فروشی.

داشتن زندگی در ایالت یوتا برای تقریبا 20 سال ما اغلب مقایسه زندگی ما امروز به محیط زیست ما بزرگ شده در غرب میانه. مسابقه همواره مسئله اما ما به نظر می رسد در مواجهه با بسیاری از چالش های اجتماعی دهه پس از دهه. و بیشتر چه در برخی از راه تقسیم شده است گسترده تر شد.

ما می خواهیم به این باور است که زندگی برای ما 7 ساله نوه ممکن است بهتر و کمتر اجتماعی تهدید در سال پیش رو اما بخشی از ما نگرانی های آینده می تواند مملو از بسیاری از یکسان نگرانی در حال حاضر در موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im