طراح Milton Glaser مرده در 91

27 ژوئن (فردا) — Milton Glaser, یک طراح گرافیک به یاد رنگی درخشان و پوستر و مجلات و کتاب را پوشش می دهد و رکورد آستین — و یاد “من در نیویورک” لوگو — روز جمعه درگذشت او 91 تولد.

با توجه به Glaser همسر شرلی او از سکته مغزی درگذشت اما تا به حال نیز دچار نارسایی کلیوی.

تبلیغات

Glaser نیز ساخته شده خود را در چاپ و نشر به عنوان بخشی از یک تیم کوچک است که ابداع یکشنبه edition که به تازگی از بین رفته نیویورک هرالد تریبون به عنوان مجله نیویورک.

“اگر آنها با استعداد و آنها خوش شانس طراح-هنرمند-سازندگان به تنبلی و سنگینی حرکت کردن یک آیکون به بزرگتر فرهنگ – لئو فندر را Stratocaster guitar گفتن یا Shepard Fairey را اوباما پوستر. اگر آنها شاید آنها ایجاد دو. Milton Glaser, هر چند که در هواپیما های دیگر – او فقط نگه داشته و هدف قرار دادن گاو-چشم دوباره و دوباره در طول هفت دهه به عنوان یک تصویرگر طراح گرافیک مدیر هنری و بصری فیلسوف و paterfamilias گفت:” مجله اگهی برای Glaser.

متولد در سال 1929 به مجارستانی مهاجران Glaser در زمان کلاس نقاشی با رافائل و موسی Soyer اجتماعی هنرمندان رئالیست و سپس ثبت نام در دبیرستان از موسیقی و هنر در منهتن (در حال حاضر Fiorello H. لاگاردیا دبیرستان از موسیقی و هنر و هنرهای نمایشی).

او سپس مشغول به کار برای یک بسته-شرکت طراحی قبل از ثبت نام در کوپر یونیون برای پیشرفت علم و هنر است.

Glaser فارغ التحصیل شد و در سال 1951 و برنده یک بورس تحصیلی فولبرایت به آکادمی هنرهای زیبای بولونیا, ایتالیا

در سال 1954 Glaser باز فشار پین استودیو با چند کوپر یونیون همکلاسی و راه اندازی تبلیغاتی, انتشار, به نام فشار پین Almanack بعد از تغییر نام فشار پین ماهانه گرافیک با اعتبار باز طراحی به طیف وسیع تری از تأثیرات و سبک و گرفتن توجه از مجلات و آژانس های تبلیغاتی.

“ما هیجان زده بودند با این ایده که ما می تواند استفاده از هر چیزی در ویژوال تاریخ بشر به عنوان نفوذ” Glaser گفت.

برای یکی از بهترین و شناخته شده ترین طرح های رنگارنگ 1967 پوستر گنجانده شده در “باب دیلن را Greatest Hits,” Glaser ایجاد یک طرح کلی از خواننده سر بود که با الهام از مارسل دوشان و همچنین هنر اسلامی.

در سال 1977 Glaser-کار نرم افزار رایگان برای نیویورک وزارت امور خارجه وزارت بازرگانی به عنوان بخشی از یک کمپین برای گردشگران را به ایالت نیویورک — کشید “من NY” در مداد در پشت یک پاکت نامه در یک تاکسی.

او انتظار می رود این کمپین به گذشته فقط چند ماه.

به جای آن شد به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده نماد شهر نیویورک با بهره گیری پایدار محبوبیت در طول 1980s و احیای پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات قطع این شهر برج های دوقلو.

“من مات و مبهوت از آنچه اتفاق افتاده است به این کمی ساده هیچ چیز از یک ایده” Glaser گفت: در سال 2011.

قابل توجه مرگ و میر سال 2020

ادی رستوران کاسکو

سابق St. Louis Cardinals ادی رستوران کاسکو دیده می شود در سال 1957. این همه ستاره infielider مدیر اجرایی و درگذشت در روز 24 ژوئن در سن 88. حسن نیت ارائه میدهد عکس از جی Publishing/Wikimedia Commons