طراحی فناوری برای حفاظت از آزادی های مدنی در طول همه گیر

این COVID-19 همه گیر است منجر به بحث در مورد پیاده سازی سیستم های فن آوری است که اجازه می دهد تا به صورت بی سابقه نظارت از جامعه است. بحث های عمومی تمایل به سمت قطبی موقعیت که در آن مخاطب گسترده ردیابی است یا خوب سیاست های بهداشتی و یا آن را سزاوار سرزنش تهاجم به حریم خصوصی. این تضاد ممکن است ناشی از این واقعیت است که در حال حاضر وجود دارد نمونه هایی از هر دو.

بیش از 80 فن آوری های مختلف پروژه های در حال استفاده از اطلاعات شخصی برای پیگیری و مبارزه با SARS-CoV-2 ذکر شده در GDPR Hub.

بیش از 80 فن آوری های مختلف پروژه های در حال استفاده از اطلاعات شخصی برای پیگیری و مبارزه با SARS-CoV-2 ذکر شده در GDPR Hub. بسیاری از سیستم های ردیابی در حال توسعه هستند. ساخت و ساز از این سیستم ها در حال وقوع است بدون هیچ گونه معنی دار عمومی نظارت nevermind تحقیقات تجربی.

پژوهشگران جهانی تکنولوژی خاص این درایو به استفاده از تکنولوژی برای مقابله با جهان بحران را افزایش می دهد بسیاری از نگرانی. بیش از 600 دانشگاهیان تماس برای تماس با ردیابی سیستم های حفظ شهروند حفاظت از داده ها حقوق های طراحی. این امر به این معنی است که پروتکلها و پیاده سازی از جمله هر sub-قطعات ارائه شده توسط شرکت باید در دسترس باشد و برای تجزیه و تحلیل. همچنین استفاده از تماس با ردیابی نرم افزار باید داوطلبانه و با رضایت صریح و روشن از کاربر. این سیستم باید طوری طراحی شوند که قادر به خاموش و همه اطلاعات حذف شده زمانی که آن است که دیگر مورد نیاز است.

سال ها قبل از استفاده گسترده از GPS را فعال کنید دستگاه های ردیابی زودتر سلامتی بحران مطرح نگرانی های مشابه در مورد آزادی های فردی و دموکراسی و بهداشت عمومی. متحده ایجاد لیستی از افرادی که تا به حال تست مثبت HIV. در ابتدا این اطلاعات نگه داشته شد اما چند متحده اعلام شده بود وجود دارد هیچ چیز مانند پزشکی گمنامی. فلوریدا منتشر شده لیست خود را و بسیاری از زندگی خراب شد.

امروز HIPAA (بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون 1996) جزئیات حقوق بیماران به حفاظت از حریم خصوصی از سوابق پزشکی خود را. با این حال متخصصان پزشکی نیز وظیفه دارند که برای هشدار دادن به کسانی که ممکن است در معرض خطر.

رفتن به جلو چه خواهد شد و این به این معنی برای افرادی که تست مثبت یا در انتهای دیگر هنوز آنتی بادی اعطا ایمنی ؟ خواهد شد هر فرد مجاز به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این اطلاعات ساخته شده است ، خواهد خود را به اعضای خانواده و دوستان و کودکان را در مدرسه و یا کارفرمایان خود را مطلع?

زیر کاخ سفید دستورالعمل متحده در حال استخدام صدها هزار نفر از کارگران برای تبدیل شدن به یک ارتش از ‘تماس با ردیاب.’ با توجه به بحران بیکاری دولت باید بدون مشکل پر کردن این استخدام. این دولت جدید surveillers خواهد بود با کمک داده های ارائه شده توسط اپل و گوگل جدید بلوتوث coronavirus ردیابی فن آوری برای سیستم عامل iOS و گوشی های آندروید است. وعده از این برنامه ها ارائه شده است به عنوان یک سرویس به فرد: آنها به ما هشدار می دهند از دیگران با آنها ما شده اند در تماس با کسانی که آلوده می شوند.

به خوبی در آن وعده, تماس, ردیابی برنامه های کاربردی جمع آوری اطلاعات در مورد ما حرکات و تعاملات ما با دیگران است. برخی از این برنامه های جدید شامل تدابیر در نظر گرفته شده برای حفاظت از حق حریم خصوصی. اما برنامه های کاربردی دیگر را کمی به هیچ چیز در این رابطه و اجازه می دهد تا دولت ها و شرکت های بزرگ به مانیتور ما بدون دانش است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اپل و گوگل مقامات تاکید می کند که مردم باید با انتخاب کردن در به اشتراک گذاری خود را COVID-19 وضعیت است که دولت قادر خواهد بود به زور ما را به استفاده از این فن آوری است. اما آنچه ما کارفرمایان ؟ خواهد شد شرکت های مجاز به نیروی کارگران را به فاش کردن اطلاعات شخصی خود را به عنوان یک شرط از بازگشت به محل کار ؟ کارفرمایان قطعا دسترسی به کارگران محل اگر آنها نهاد انجام آزمون—به عنوان فرماندار لوئیزیانا به تازگی پیشنهاد آنها باید.

آیا این اطلاعات استفاده می شود برای تعیین فردی ما آزادی ، اگر چه در مورد کسانی که در معرض خطر کم دسته ها که تست مثبت در سیستم ایمنی بدن آنتی بادی—آنها را منع می شود از بازگشت به کار تا زمانی که آنها به ویروس و بهبود از آن ؟ در کره جنوبی وزارت کشور و ایمنی با استفاده از یک برنامه به اجرای اجباری دو هفته ای قرنطینه برای هر کسی که آمده است در ظرف شش و نیم پا از تایید حامل این ویروس شده است و یا در همان اتاق که در آن تایید بیمار به سرفه. این افراد از نظر قانونی ممنوع از خروج خود را از مناطق قرنطینه و مجبور به حفظ جدایی سخت از افراد دیگر از جمله اعضای خانواده.

برخی از سازندگان این برنامه ردیابی به دنبال جلب رضایت هر با احتیاط اعضای عمومی با این ادعا که افراد در حال شخصا دنبال کرده بود. بیایید فرض کنیم که درست است. منافع عمومی فن هشدار می دهند که داده ها را ادغام می کند چنین ادعا کمتر معنی دار است. به طور فزاینده ای از دستگاه های پوشیدنی جمع آوری و گزارش اطلاعات در مورد ما. حتی زمانی که این اطلاعات فوق العاده ناشناس در ترکیب آن افراد به راحتی قابل شناسایی.

در مورد بی سیم, GPS, قابلیت, مچبند فکر می کنم FitBits یا اپل شما می توانید شناسایی شود, در بخشی از مسیر درایو شما از محل کار به خانه و یا گروه نزدیکی به نزدیکترین تلفن همراه به عنوان این اطلاعات هنگامی که در ترکیب منحصر به فرد.

تحقیقات من در blockchain تکنولوژی و سیاست عمومی در نظر می گیرد که چگونه فن آوری های باز کردن بسیاری از مسیرهای بالقوه برای آینده و forecloses فرصت های دیگر. فن آوری های ذاتا نه خوب است و نه بد اما عموما کسانی که با استفاده از آنها این کار را با شیوه ای که موجود خود را تقویت منافع و مواضع قدرت است. محققان دیگر مستند این روند نگران کننده در شرکت های بزرگ امریکا از نیاز کارگران به جای تکنولوژی در بدن خود را به عنوان یک وضعیت اشتغال است. من به شدت مخالف نیاز انسان به ادغام با ماشین آلات.

با استفاده از تکنولوژی مشابه به الکترونیکی مچ پا دستبند فرسوده توسط کسانی که تحت بازداشت خانگی یا قلاده سگ که موضوع یک شوک به اجرای نامرئی شمشیربازی هزاران نفر از بلژیک پورت کارگران در آنتورپ هستند که نیاز به پوشیدن اجتماعی فاصله دستبند’ به عنوان شرط اشتغال خود را. دستبند شروع ارتعاشی مانند یک تلفن همراه هنگامی که آنها حرکت می کند در حدود ده فوت از یکدیگر و تشدید وزوز و چراغ هشدار دهنده فلش نزدیک به افراد. می تواند از این فن آوری استفاده می شود به تداخل با اتحادیه سازماندهی? بیش از 500 شرکت در بیش از 100 کشور ابراز علاقه استقرار این فناوری در میان نیروی کار خود را.

من به یاد دارم از واحد GPS در ما اجاره ماشین من و همسرم اجاره یک دهه پیش در اورشلیم. به عنوان ما در تلاش برای دریافت مسیرهای رانندگی به کوه زیتون واحد GPS شروع به بوق با صدای بلند و دستور ما در هیچ شرایط نامشخص به نوبه خود از شرق اورشلیم ، Beeping شد بلندتر و بیشتر مصر بیشتر ما رفت. ما تبدیل شده. فن آوری GPS در اصل طراحی شده با انواع اهداف در ذهن است. یا نه جدایی یکی از آنها بود, GPS قرار داده بود به استفاده از به انجام رساندن اهداف سیاسی است. خطر قرارداد ردیابی برنامه های کاربردی است که آنها به طور مشابه فعال خواهد شد و مقامات دولتی برای ایجاد و اجرای مرزهای میان مردم و در نتیجه سلب دموکراتیک ارز.

برای اطمینان از مشارکت عمومی در این تلاش مشترک به سرعت گسترش ویروس شهروندان باید قادر به اعتماد این جدید بهداشت عمومی برنامه های کاربردی. فریم از سوالات از آزادی و حاکمیت ملی و آزادی های فردی باید واگذار به سمت راست. به طور مشابه مقامات دولتی تکنوکرات و لیبرال ها که تمایل به حمایت از آنها باید به میل و صرفنظر کردن از شخصی و آزادیهای دموکراتیک حاکمیت به دولت ها و شرکت های بزرگ. متفکر شهروندان که می خواهید برای محافظت از دموکراسی و بهداشت عمومی باید به یک حرفه ای-علم و طرفدار آزادی های مدنی موضع و جلوگیری از تسلیم شدن به ترس و sloganeering.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im