‘نفرت’: صنعت بیمه و جلوی رمپ تا تبلیغ علیه مدیکر برای همه میان Coronavirus همه گیر

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش در سراسر ایالات متحده تخمگذار لخت شمار اختلالات و ناکارآمدی آمریکا را برای سود سیستم بهداشت و درمان قدرتمند صنعت بیمه گروه مقابل است که آشکارا ramping تا مبارزات خود علیه سیستمیک بهداشت و درمان اصلاحات است که کارشناسان می گویند کمک خواهد کرد کاهش شیوع و تضمین مراقبت ضروری برای تمام.

فوربس تیت همکاران لابی شرکت ضد مدیکر برای همه گروه مشارکت برای امریکا مراقبت های بهداشتی آینده (PAHCF) توییتی در اواخر روز دوشنبه در حالی که کارکنان آن کار کرده اند از خانه پس از جمعه گذشته “کار ما از طرف شرکای استراتژیک ما و مشتریان همچنان full steam ahead.”

به این منظور PAHCF هفته گذشته راه اندازی Facebook آگهی حمله رعد اسا در برابر کانکتیکات دولت گزینه عمومی طرح و شروع تخمگذار زمینه را برای تبلیغات تلاش در دیگر کشورهای بزرگ از جمله نیویورک و کالیفرنیا. PAHCF تشکیل شد در سال 2018 توسط عمده بهداشت و درمان صنعت منافع با هدف له در حال رشد حمایت عمومی برای تک پرداخت کننده.

“در حالی که این نگران کننده است نباید آن را تعجب آور ایم” مدیکر برای همه در حال حاضر!, یک گروه حمایت است که ردیابی PAHCF فعالیت های. “صنعت بهداشت و درمان را مبارزه با هر گونه تهدید به سود خود را با زور و gobs از پول نقد حتی در میان جهانی از همه گیر. آنها را نمی توان چانه. و آنها باید شکست خورده است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سابق صنعت بیمه اجرایی Wendell پاتر مدیر مدیکر در حال حاضر!, توییتی که روز شنبه “در میان coronavirus اپیدمی صنعت بهداشت و درمان است که بی سر و صدا صرف میلیون ها نفر (آنها از حق بیمه خود را و صورتحساب) به مبارزه pro-مصرف کننده اصلاحات در سراسر کشور است.”

پیش از دموکرات ریاست جمهوری اصلی بحث بین ایالت و سناتور ” برنی ساندرز (I-Vt.) و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن یکشنبه شب برگزار شد بدون در فرد و مخاطبان با توجه به شیوع کروناویروس—PAHCF منتشر طولانی یادداشت محکوم تک پرداخت کننده و دیگر طرح های افزایشی مانند گزینه عمومی به عنوان “one-size-fits-all” در نظر دارد که افزایش مالیات بر طبقه متوسط است.

این یادداشت نوشته شده توسط سابق دولت اوباما رسمی لورن, Crawford, ریش تراش اشاره نمی کند مطالعات اخیر نشان تک پرداخت کننده خواهد بریده بریده ایالات متحده بهداشت و درمان هزینه های صدها میلیارد دلار و ذخیره ده ها هزار نفر از هر سال زندگی می کند.

این PAHCF یادداشت نیز پس از ذکر این coronavirus به طور رسمی شناخته شده به عنوان COVID-19, نیز آلوده کرده است که حداقل از 4400 نفر در ایالات متحده کشته و 86. به عنوان رویاهای مشترک هفته گذشته گزارش صنعت بیمه به عقب رانده برابر تماس به چشم پوشیدن از همه هزینه های مربوط به کروناویروس درمان است.

“در میان بی سابقه جهانی همه گیر شرکت گروه مقابل برای بیمارستان داروسازی و بیمه صنایع همچنان به بوسیله اسباب گردنده از ضد مدیکر برای همه تبلیغات” توییتی pro-ساندرز گروه مردم برای برنی. “نفرت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im