با وجود تماس برای ‘پال خواستار قطع بودجه دولت,’ Salt Lake City, تصویب بودجه پلیس — اما با کنترل

سالت لیک سیتی — با وجود ده ها خشمگین عمومی نظر متهم آنها را از نادیده گرفتن خواسته های خود را به “پال خواستار قطع بودجه دولت” پلیس سالت لیک سیتی شورای اواخر سه شنبه شب تایید این شهر بودجه با کنترل بر بخشی از پلیس شهر بودجه و پول جدید برای دوربین های بدن.

“مشکلات سیستمیک و نژادپرستی نهادی در حال عمیق تر از 10 میلیون دلار $20 میلیون یا 30 میلیون دلار بودجه رفع” سالت لیک سیتی رئیس شورای کریس وارتون گفت: نیروبخش برای خشم از ده ها تن از آنلاین شرکت کنندگان قبل از شورا رای دادن.

“ما مقدار زیادی به انجام کار بیشتر در سطح سیاست,” وارتون ادامه داد. “بسیاری از شما عصبانی هستند. بسیاری از شما هنوز هم برای رفتن به عصبانی در مورد این پیشنهاد. … ما درک می کنیم که. اما ما امیدوار هستیم شما را به ادامه گفت و گو با ما. اقامت تعیین می شود. اقامت مشغول اند. نگه داشتن به ما گفتن آنچه شما می خواهید برای دیدن و ما را از گوش دادن و کار.”

از آنچه پیشنهاد شد به مبلغ 84 میلیون دلار Salt Lake City Police Department بودجه نمک دریاچه شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا به زدن کردن حدود 5.3 میلیون — اما نه به قطع خدمات پلیس.

به جای این شورا رای به حرکت می کند که پول از جمله 2.5 میلیون دلار برای اداره پلیس مددکار اجتماعی برنامه به nondepartmental بودجه خارج از پلیس اداره کنترل بنابراین شورای شهر باید بیشتر از قدرت بیش از چگونه آن را صرف در آینده است.

این پول خواهد شد در حال حاضر نشسته در نگه داشتن حساب — از جمله اضافی $322,800 برای احتمالا بیشتر د-تنش های آموزشی — با این شورا قصد که آن را سپری خواهد کرد با استفاده از ورودی از یک شهر جدید کمیسیون در حال شکل به تمرکز بر روی “نژادی سهام و پلیس” و یک حسابرسی از اداره پلیس بودجه به عنوان یک کل.

این شورا همچنین رای به تصویب یک لیست طولانی از قانونی مفاهیم به “ارزیابی مجدد” اداره پلیس را در آینده نقش استفاده از ممیزی مستقل به “بازسازی” اداره پلیس بودجه از پایین به بالا در اولویت قرار آتی فدرال COVID-19 کمک پول برای کمک به صندوق سهام متمرکز ابتکارات مستقیم شهر وکیل برای ایجاد یک فرمان به ممنوعیت شهر از پذیرش اعطای جوایز به صورت فدرال تجهیزات نظامی و سراسر شهر بود نظر به “جرم زدایی” شهر خاص ،

این شورا همچنین رای به قرار دادن حدود 1.7 میلیون دلار در توسعه و بهبود سرمایه پول به یکی دیگر از برگزاری حساب به معنای استفاده می شود برای آینده سرمایه گذاری در جوامع اقلیت به شکل های نژادی سهام و پلیس کمیسیون, Salt Lake City, شهردار ارین Mendenhall دولت در حال حاضر مسابقه به ایجاد.

این شورا نیز به اتفاق آرا رای دادند برای اضافه کردن اضافی $687,000 به ارائه همه سوگند افسران پلیس با دوربین های بدن با داده ها و اسلحه تیزر.

به پرداخت هزینه برای این طرح در این شورا رای به تایید حکم لوی (یا یک بار افزایش مالیات بر دارایی) برای حدود $456,000 و کشیده پول به خارج از شهر صندوق روز بارانی در حالی که نگه داشتن آن را بالاتر از آن 13 درصد هدف در مورد دوران سخت اقتصادی.

زمانی که برخی از اعضای شورای شهر رای به نفع بودجه بیش از سه شنبه شب جلسه آنلاین, آنها این کار را با غم انگیز چهره ها بیان که آنها می دانستند بودجه حرکت را انجام دهید کمی به دلجویی از ابراز خواسته به “پال خواستار قطع بودجه دولت” و یا “لغو” اداره پلیس به عنوان دیده می شود در دیگر شهرستانها در سراسر ایالات متحده پس از قتل جورج فلوید.

در سالت لیک سیتی ارتش از نظر خواستار اداره پلیس بود کاهش $30 میلیون — یک برش که سالت لیک سیتی رئیس پلیس مایک براون گفت: امنیت عمومی را به خطر اندازد “برش سریع” و “نابود” پلیس توانایی به خدمت و محافظت می کند.

اعضای شورا تاکید کرد که بودجه خود را اعمال شد تنها یک شروع و یک پایان به طولانی گفتگو عمومی بیش از خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

“ما می دانیم وجود دارد, تماس, برای, بسیار, بیشتر, کاهش, اما ما نیاز به زمان و اطلاعات بیشتر به طور مستقیم راه برای ماندگار تغییرات سیستماتیک رفتن به جلو” سالت لیک سیتی رئیس شورای کریس وارتون گفت: قبل از رای گیری. “برش دلخواه با مقدار بالا را نمی دهد شورای این نوع از نظارت و دخالت ما می خواهیم برای دیدن طولانی مدت است.”

به اعتراضات خود ادامه داده و برای هفته ها صدها نفر از نظر آب گرفتگی شهر سالت لیک آنلاین جلسات در زمان هل دادن شورا در جلسات نیمه شب گذشته. اما سهشنبه کمتر نظر حضور هر چند آنها هنوز هم پیشی 50. برخی از نظر گفت: بخاطر آن بود که آنها احساس, Salt Lake City, مقامات نبودند گوش دادن و اقدام “ناامید کننده” حرکت به جای “جسورانه” تغییرات آنها خواستار است.

“شما ممکن است شنیده ام اما شما در حال گوش دادن نیست” گفت: اما رابرتز. “این اصلاحات از دوربین های بدن و چوک دارای … آنها نمی گرفتن ما را به ریشه این مسئله است. آن چیزی نیست که ما برای پرسیدن. ما برای پرسیدن یک defunding از یک سیستم فاسد است که کشتن افراد بر اساس رنگ پوست خود را.”

رابرتز مانند بسیاری دیگر نظر خواست شورای شهر به سرعت منحرف کردن بیشتر بودجه به دور از اداره پلیس و به برنامه های اجتماعی به آدرس فقر آموزش و پرورش تقسیم و دیگر مسائل است که نقطه ضعف نسل از اقلیت.

“ما راضی نمی کند با این. این است که واقعا کافی نیست” رابرتز گفت. “(سیستم) نیاز به برچیده شود و برای هر گونه تغییر واقعی.

برخی نیز با انتقاد از شورای شهر برای سرمایه گذاری پلیس دوربین گفت: “سیاه و قهوه ای” جوامع در حال حاضر می دانیم افسران پلیس کشتن عزیزان خود و آنها نمی نیاز به فیلم آن را اثبات کند.

وارتون اذعان کرد که استدلال است و مطالعات نشان داده اند دوربین لزوما کاهش خشونت پلیس “اما مشکل این نیست با این فیلم خود را,” او گفت:. “این است که با استانداردهای قانونی دادستان استفاده کنید برای تعیین اینکه آیا رفتار موجه است که تحت قوانین موجود.” اما وارتون گفت: پلیس فیلم “ارزشمند” برای دیگر بدون خشونت حوادث برای کمک به حفاظت از حقوق افسران و کیفری متهمان به طور یکسان.

“دوربین های بدن هستند در مورد بیش از فقط افسر-درگیر تیراندازی. آنها در مورد شفافیت و پاسخگویی در تمام عملیات پلیس و تعامل با مردم” وارتون گفت.

عضو شورای دارین منو قبل از اینکه رای خود را در حمایت از بودجه خواست ساکنان به درک بودجه بود و نه یک راه حل بلکه “صرفا یک نقطه شروع است.” و منو گفت که او امیدوار است چند هفته گذشته را “مشخص شده که امیدوارم دیده خواهد شد به عنوان یک نقطه عطف در تاریخ ملت ما به سمت بزرگ برابری نژادی و عدالت است.”

“من امیدوار هستم که به-می شود-تشکیل کمیسیون و (بودجه حسابرسی) را به ما اطلاعات مورد نیاز ما را حتی جسورانه تر و موثر گام به سوی از بین بردن نژادپرستی نظاممند در اداره پلیس و در سراسر جامعه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net