با وجود CDC پیش بینی افزایش مرگ و میر می آیند پنس تایید مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus وظیفه نیروی سیم پیچ را

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus گروه ضربت است پیچ در پیچ پایین, معاون رئیس جمهور, مایک پنس و گفت: با عملیات انتظار برای نتیجه گیری در ماه ژوئن 1—همان روز یک سند داخلی از مراکز کنترل بیماری پیش بینی را علامت دو برابر شدن روزانه مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

“آنها فقط رفتن به اعلام پیروزی, اجازه دهید هزاران نفر می میرند و امیدوارم که هیچ کس مراقبت بیش از حد ایم” روزنامه نگار جک Mirkinson.

به نیویورک تایمز را شکست این خبر بعد از ظهر سه شنبه گزارش که کمیته “مرگ تدریجی که در انتخابات گفت: ممکن است هرگز به طور رسمی اعلام کرد که تنها تشدید سوال در مورد اینکه آیا دولت این است که به اندازه کافی سازمان یافته به آدرس مجتمع زندگی و مرگ تصمیم گیری های مربوط به ویروس و دادن کافی صدا به دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی در ساخت سیاست.”

پنس تایید این گزارش به مطبوعات روز سه شنبه گفت که گروه ضربت را با هدف پایان ماموریت خود را با روز یادبود یا ژوئن 1 و نماینده مدیر عامل شیوع بیماری به آژانس های فدرال.

“این واقعا همه بازتابی از پیشرفت فوق العاده ای ساخته ایم به عنوان یک کشور” پنس گفت: از گروه ضربت را بسته.

به عنوان از مطبوعات زمان 1.22 میلیون آمریکایی تایید شد با این بیماری آلوده و 71,148 فوت کرده است. مرگ و میر است و انتظار می رود با توجه به داخلی CDC تخمین های منتشر شده توسط رسانه های خبری در روز دوشنبه نشان داد که روزانه مرگ و میر افزایش می دهد از آن زمان از 1700 3,000 ژوئن 1.

“ماموریت رها شده ایم” نویسنده Craig Mazin.

هر چند کاخ سفید در حال بسته بندی تا گروه ضربت را در تلاش های یک “سایه” گروه اجرا شده توسط مشاور ریاست جمهوری و مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر در محل باقی می ماند. که کمیته است که انتظار می رود برای ادامه عملیات گزارش شده است که در حال اجرا توسط بی تجربه داوطلب کارکنان.

با توجه به واشنگتن پست:

حدود دو دوجین از کارکنان گروه مشاوره بوستون بینش مک کینزی و شرکت های دیگر داوطلب وقت خود را—در برخی از مرخصی از ترک شغل خود و دیگران بدون پرداخت برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس به گفته مقامات دولت و دیگران آشنا با آرایش.

اگر چه برخی از داوطلبان باید مربوط به پیشینه و تجربه بسیاری از دیگران ضعیف همسان با شغل آنها اختصاص داده و از جمله کسانی که با توجه به وظیفه تامین تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE برای بیمارستان ها در سراسر کشور با توجه به شکایت ثبت شده در ماه گذشته با خانه نظارت کمیته.

داوطلبان انتظار می رود به اولویت بندی در برقراری ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان از جمله فاکس نیوز شخصیتهای با روابط کاخ سفید مانند برایان Kilmeade و جانین Pirro.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im