با وجود تعطیلی در جای دیگر یوتا کاتولیک آماده سازی مدارس برای بازگشایی در ماه اوت

سالت لیک سیتی — پس از چند هفته در تابستان شروع به پرش دانش آموزان در J. E. Cosgriff یادبود مدرسه کاتولیک می دانم که این روال به خوبی.

آنها می رسند چند لحظه قبل از ساعت 9 صبح به عنوان آنها را وارد کنید در جلوی درب یک عضو هیات بررسی هر دانش آموز متوسط و تضمین آنها با پوشیدن ماسک. سپس آن را به یک تمیز کردن کلاس درس با میز فاصله چند پا از هم جدا.

در یک اتاق کلاس سوم معلم هایلی Liljenquist درگیر چهار توجه دانش آموزان در مورد اشکال و کسری. در کنار درب یکی دیگر از معلم, Martina گریگ دستور دو پنجم دانش آموزان کلاس نشسته در میز در حالی که دیگران رعایت طریق تکنولوژی زوم. پایین سالن بث Walz که معلم مهد کودک, نقش بازی حافظه مطابق با دانش آموزان است.

Teacher Beth Walz walks into J.E. Cosgriff Memorial Catholic School in Salt Lake City with students Clementine and Malo as Caroline Cheeseman takes the students’ temperatures on Monday, June 22, 2020.
معلم, بث Walz قدم به J. E. Cosgriff یادبود مدرسه کاتولیک در سالت لیک سیتی با دانش آموزان Clementine و ملو به عنوان کارولین Cheeseman طول می کشد دانش آموزان درجه حرارت در دوشنبه 22 ژوئن 2020.
اسکات G Winterton, Deseret News

در میان اجتماعی فاصله و ماسک و ضد عفونی کننده دست, J. E. Cosgriff اصلی بتسی شکار متوجه یک موضوع مشترک است.

“دانش آموزان شده اند هیجان زده برای بازگشت به کلاس درس,” او گفت:. “میزبانی مدرسه تابستانی شده است یک پیش نمایش و فرصت برای تمرین دستورالعمل های امن برای شروع 2020-21 سال تحصیلی.”

برای سرپرست علامت Longe, J. E. Cosgriff تابستان برنامه نشان می دهد که چگونه یوتا مدارس کاتولیک در حال برگزاری مداوم با وجود گزارش از دیگر مدارس کاتولیک در سراسر ایالات متحده در حال مبارزه یا نه بازگشایی در پاییز.

آسوشیتد پرس در گزارش ماه ژوئن که به عنوان بسیاری از 100 مدارس کاتولیک نمی خواهد بازگشایی در پاییز به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر. بسیاری از کسانی که در مدارس واقع در شرق ایالات متحده اما این تعداد می تواند در ماه های آینده با توجه به خواهر دیل مک دونالد سیاست عمومی مدیر ملی کاتولیک های آموزشی انجمن.

وجود دارد در حال حاضر حدود 6000 مدارس کاتولیک در ایالات متحده است. در طول دهه 1970 ایالات متحده بود و حدود 11,000 مدارس. از سال 2007 تقریبا 1000 مدارس بسته اند با توجه به Catholic News Agency.

عوامل کلیدی عبارتند از: خانواده ها در برخورد با های اخیر از دست دادن شغل و ناتوانی در پرداخت هزینه شهریه; از دست دادن از هفتگی مجموعه و tithes از شخص عبادت خدمات توسط کلیساها که کار مدارس و لغو محوری جمع آوری اعانه مدرسه در بهار گذشته.

در این نقطه وجود دارد هیچ برنامه ای برای بستن هر یک از یوتا 16 مدارس کاتولیک. یک سال جدید از یادگیری برنامه ریزی شده است برای شروع در اوت. 17, سرپرست گفت.

“ما امیدواریم که برای باز کردن به عنوان نزدیک به یک مدرسه به طور منظم ماه و روز در مدرسه به عنوان امکان پذیر است” Longe گفت. “همه اصول برنامه ریزی مرحله به مرحله-در شرایطی که چین با دولت کد رنگ. بنابراین ما در حال آماده سازی.”

Teacher Beth Walz celebrates during a match game with Malo, a French-speaking student learning English, at J.E. Cosgriff Memorial Catholic School in Salt Lake City on Monday, June 22, 2020. The school is offering a modest summer program for students.
معلم, بث Walz جشن در طول یک مسابقه بازی با ملو یک زبان آموز آموزش زبان انگلیسی در J. E. Cosgriff یادبود مدرسه کاتولیک در شهر سالت لیک در دوشنبه 22 ژوئن 2020. مدرسه ارائه شده است متوسط برنامه تابستان برای دانش آموزان است.
اسکات G Winterton, Deseret News

یوتا مدارس کاتولیک هستند در درجه اول بودجه از طریق شهریه های جمع آوری کمک های مردمی در سطح محلی و برخی از کمک های مالی. مدارس نیز در زمان استفاده از کمک از طریق Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند. این منابع ساخته شده این امکان را برای اعضای هیات علمی و کارکنان برای حفظ شغل خود و حفظ سطح بالایی از آموزش از راه دور از طریق یادگیری طی شکننده زمان Longe گفت.

“از آنجا که پدر و مادر صندوق شهریه آن بستگی دارد که آیا آنها قادر به نگه داشتن شغل خود و آنها احساس آنها می تواند همچنان به حمایت از فرزندان خود را در مدارس کاتولیک” Longe گفت. “بنابراین ما در حال OK در این سال و امیدوارم اگر ما قادر به ادامه و باز ما باشه در آینده.”

به علاوه دیگر این است که اکثر پدر و مادر می تواند رها کردن و انتخاب کنید تا دانش آموزان خود را. یوتا مدارس کاتولیک لازم نیست که به نگرانی در مورد معضل حمل و نقل بچه ها در اتوبوس, با, اجتماعی, فاصله, که ممکن است یک چالش برای دیگران.

Longe ستایش مدیران دانشکده ها و پدر و مادر برای همکاری با یکدیگر برای نگه داشتن چیزهایی که در طول این بیماری همه گیر. او همچنین ابراز قدردانی از حمایت جامعه.

“جامعه ما بسیار قوی است,” او گفت:. “مدیران باید به سازماندهی و معلمان است که باید آن را انجام. آنها قهرمانان واقعی هستند در تمام این.”

ان نشسته بود و در میان پدر و مادر است که کاهش یافته است یک کودک در J. E. Cosgriff یادبود مدرسه کاتولیک صبح روز دوشنبه. او دختر, امیلیا است که در Liljenquist سوم کلاس درس است. فاولر شده است تحت تاثیر قرار گرفته با معلمان و حمایت جامعه در طول چند ماه گذشته.

“من یک مادر کار و شوهرم کار می کند. ما با غرق همه ما باید انجام دهیم” گفت: Fowler, یک دکتر در اگدن مرکز پزشکی منطقه ای. “مردم پرشور در مورد مدرسه. آنها آن را آسان به می خواهید به نگه داشتن رفتن دلیل آن را به یک خانواده است.”

Longe اذعان کاهش تدریجی کلی مدارس کاتولیک سیستم در سال های اخیر با افزایش تعطیلی این سال به دلایل مالی. اما به طور کلی چیزهایی که بد نیست هنوز.

Hailey Liljenquist works with her math students at J.E. Cosgriff Memorial Catholic School in Salt Lake City on Monday, June 22, 2020. The school is offering a modest summer program for students.
هایلی Liljenquist با دانش آموزان ریاضی در J. E. Cosgriff یادبود مدرسه کاتولیک در شهر سالت لیک در دوشنبه 22 ژوئن 2020. مدرسه ارائه شده است متوسط برنامه تابستان برای دانش آموزان است.
اسکات G Winterton, Deseret News

“اگر شما به دنبال در بسیاری از دایره اسقفی بسیاری از مدارس در حال ادامه فعالیت است.” “در حال حاضر من فکر نمی کنم آن را یک روند است. اگر همه چیز به تدریج بدتر و پدر و مادر دیگر یک منبع پایدار درآمد و همه چیز می تواند به بد بسیار به سرعت و نه فقط برای مدارس کاتولیک اما برای مدارس خصوصی است.”

در حال حاضر بیش از 200 مدارس کاتولیک در جنوب کالیفرنیا طرح به سر کلاس درس این سقوط با مناسب اقدامات ایمنی.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از شیکاگو ضمن اعلام بازگشایی مدارس در کلاس یادگیری در پاییز.

“ما هر قصد ما بازگشت دانش آموزان به کلاس های درس خود را زمانی که سال تحصیلی آغاز می شود در پاییز” کاردینال Blase Cupich گفت.

همه چیز هنوز هم می تواند به طور چشمگیری تغییر قبل از اوت اما Longe و کاتولیک دیگر مربیان امیدوارم و دعا می کنم که شرایط را بهبود بخشد.

“زمان خواهد شد بگویید,” او گفت:. “ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد بنابراین ما همچنان امیدوار است که مردم در یوتا بر عهده خواهد داشت و ایمن ماندن. اگر ما انجام دهید که امید ما این است که ما همچنان ماندن حداقل زرد و قادر به باز کردن مدارس است.”

یوتا مدارس کاتولیک متعهد به پیروی از دستورالعمل دولت. هانت می گوید: معلمان در J. E. Cosgriff آماده برای بازگشت به کلاس درس اما اگر لازم باشد می تواند بازگشت به آموزش آنلاین نیز هست.

“به مدارس کاتولیک ساخته شده تعهد در هنگام آموزش از راه دور اول آغاز شد و در ماه مارس” شکار گفت. “این تعهد به نگه داشتن همه دانش آموزان به یک استاندارد بسیار بالا با توجه به آموزش دانشگاهی و عملکرد. دانش آموزان مشتاق بودند و پاسخگو به زوم آموزش آنلاین و عمل علاوه بر لازم برای ارزیابی درجه بندی اهداف.”

فاولر امید فرزندان او خواهد بود و در کلاس درس به خاطر آنها از دست رفته آن است.

“من فکر می کنم این بوده است که چشم خوب-درب بازکن و تجربه یادگیری است. بسیاری از آنچه که ما انجام می دهیم در حال حاضر ما باید انجام شده است. آن را ایجاد یک فرهنگ بودن و آگاه بودن و احترام خود را با بیماری … بنابراین بسیاری از چیزهای خوب” فاولر گفت. “اما من امیدوارم که ما می توانیم به عقب بر گردیم به جایی که ما و دیدن هر یک از دیگر دوباره. این سخت ترین قسمت است. بچه ها نیاز به فرهنگ خود و دوستان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im