با وجود مردم هائیتی که تست مثبت برای Covid-19 داده شده در آخرین دقیقه تاخیر, Dems تقاضا مجموع مهلت قانونی برای اخراج در طول همه گیر

دموکرات ها در آمریکا خانه معرفی یک لایحه در روز دوشنبه که قرار بود یک مهلت قانونی برای اخراج برای مدت زمان Covid-19 همه گیر—یک پیشنهاد است که می رسد در میان خشم و انزجار بیش از تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارسال مهاجران از هائیتی بازگشت به کشور خود با وجود داشتن آزمایش مثبت برای ویروس.

“در ادامه این پرواز به احتمال زیاد خواهد شد کمک به گسترش این رمان coronavirus در فقیر کشور که در آن بسیاری از مردم نمی دسترسی به مراقبت های بهداشتی اولیه” گفت: تشکر. Frederica ویلسون (D-Fla.), که هائیتی اخراج تسکین عمل معرفی شد دوشنبه.

ویلسون قانون می آید تنها چند روز پس از جمعه میامی هرالد داستان در تلاش توسط اداره مهاجرت و گمرک (ICE) به آگاهانه اخراج حداقل پنج تن از مردم هائیتی با این ویروس آلوده شده و پس از آژانس معکوس تصمیم خود.

با توجه به میامی هرالد گزارش روز دوشنبه:

آمریکا مقامات اداره مهاجرت نیست اخراج پنج تن از بازداشت شدگان به هائیتی در روز دوشنبه بود که آزمایش مثبت مرگبار COVID-19 تنفسی بیماری هائیتی مقامات گفته شده است.

[…]

یخ تصمیم به اخراج پنج تن از بازداشت شدگان با Covid-19 آید روز پس از میامی هرالد داستان مفصل چگونه وزارت امنیت داخلی برنامه ریزی شده بود به اخراج آلوده اتباع هائیتی. این هرالدکه تا به حال به دست آمده و یک کپی از پرواز آشکار تایید کرد که پنج تن از بازداشت شدگان’ اسامی آنان در اصلی اخراج لیست پرواز.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

یخ اقدامات توییتی تشکر. Ilhan Omar (D-Minn.), شد كه آژانس با استفاده از اخراجی در یک تلاش “به طور فعال گسترش coronavirus.”

“این نباید سخت: توقف اخراج ها در طول این بحران!” گفت: عمر.

ویلسون تماس لایحه در دولت فدرال را به حالت تعلیق همه تبعید به هائیتی تا زمانی که این بیماری همه گیر است و اجرای آن در هر دو ایالات متحده و هائیتی در اثر کارائیب ملت “حداقل بهداشت عمومی زیرساخت” که بیم آن می رود می تواند تاخت و تاز کردن توسط یک موج در Covid-19 موارد است.

“که به مثابه یک حکم اعدام برای مردم هائیتی که با به خطر بیافتد آب و فاضلاب سیستم و دسترسی به بهداشت اقدامات ما انجام شده در ایالات متحده” ویلسون گفت:.

فلوریدا کنگره پیوست شده در فراخوان اقدام توسط تعداد دیگری از نمایندگان مجلس از جمله نماینده کنگره Bennie G. Thompson (D-Miss.).

“یخ همچنان به اخراج مردم در میان همه گیر جهانی و خطرات در کمک به گسترش Covid-19 گفت:” تامپسون. “ما به سادگی نمی باید اخراج هر کسی که شده است در یک تحت تاثیر امکانات و نه به کشورهایی مانند هائیتی که ممکن است در تلاش برای پاسخ به شیوع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de