با وجود تشکیل جدید, یوتا, Royals FC هنوز در تلاش برای نمره در NWSL چالش جام

سالت لیک سیتی — در ابتدا ملی فوتبال زنان لیگ Challenge Cup در اواخر ماه ژوئن آن را به نظر می رسد که میزبان یوتا Royals FC اند اهداف به ثمر رساند.

URFC شده است هرگز بسیار قوی هجومی آغاز خواهد شد و پس از آن ایالات متحده زنان تیم ملی ستاره تعمید مطبوعات یکی از خطرناک ترین گلزنان در جهان تصمیم گرفتند به بازی خروج از خط مقدم نازک خارج از امی رودریگز.

اما در این تیم اولین بازی از مسابقات سر مربی جدید کریگ هارینگتون که قول داد زمانی که او در زمان کار در ماه فوریه که این گروه خواهد بود بیشتر مواد منفجره استخدام 3-5-2 شکل گیری است که با هدف فشار بیشتر بازیکنان رو به جلو است.

بزرگترین سوال پس از یک 3-3 قرعه کشی در بازکن در برابر هوستون داش پس از آن بود نه در مورد جرم اما در مورد اینکه آیا یا نه داشتن فقط سه مدافع در مقابل دروازه خواهد بود ارزش داشتن فرصت های بیشتری به ثمر رساند.

آن را به عنوان معلوم شد بیش از سه بازی گذشته پس از درب بازکن های دفاع شده است فقط خوب اجازه می دهد تنها دو گل که هر دو در آمد عالی پخش از مخالفان به جای بد و خرابی. جرم هر چند نه به اندازه کافی تولید گل فقط یک هدف.

URFC شده است و بسته کردن در آن دو بازی دو 1-0 تصمیم گیری که در آن حریف اهداف آمده اند در آخرین دقیقه.

به عنوان تیم می شود چند روز قبل از این مسابقات و حرکت به مرحله حذفی با چهارم بازی روز جمعه و شنبه تمرکز و بدون سوال این است که در تلاش برای نمره بیشتر. (URFC حریف است و در انتظار نهایی مقدماتی بازی در اواخر دوشنبه شب بین کارولینای شمالی شجاعت و آسمان آبی FC.)

برای مطمئن شود, URFC ایجاد کرده است مقدار زیادی از شانس. قبل از آن بازی نهایی بین شجاعت و آسمان آبی URFC دوم شد و در میان این مسابقات هشت تیم در هر دو مجموع عکس (37) و عکس در هدف (16).

نهایی موضوع و سپس پیدا کردن یک راه را به پایان برساند بیشتر از این شانس.

“ما در حال ایجاد” عکس های هارینگتون گفت: در postgame زوم کنفرانس خبری یکشنبه شب پس از 1-0 دست دادن به Chicago Red Stars. “ما فقط نیاز به تبدیل. ما باید بیشتر بالینی در سومین دلیل این که شما اجازه دهید تیم های آویزان در اطراف آن با کیفیت از این بازیکنان توانایی امروز شما درخواست برای دریافت صدمه دیده و آنها ما صدمه دیده است.”

هارینگتون در ادامه گفت که گروه او نیاز به “شجاعت و باور است.” نیاز به تولید بیشتر ،

“ما فقط به نمره اهداف بچه ها” Harrington گفت. “ما باید به دروازه بان کار بیشتر از آنها در حال حاضر. من فکر نمی کنم (شیکاگو و USWNT شروع دروازه بان) الهام Naeher به حال بیش از حد شلوغ شب برای مقدار شانس مقدار از وقت ما صرف در داخل و اطراف خود را در جعبه و خود را به نصف و به نهایی سوم است.”

سوال مطرح یکشنبه از آنچه که این تیم نیاز به کار بر روی عنوان به یک چهارم نهایی, هافبک ورو بقوت تکرار bluntness که احساسات.

“بدیهی است که به نمره زیرا در حال حاضر این دو بازی که ما نمی, نمره, اما من فکر می کنم ما باید آرامش,” او گفت:. “ما در حال تلاش ما ایجاد ما در حال تیراندازی و در حال حاضر آن را در مورد اعتماد به نفس.”

URFC باید برخی از کمک به حرکت رو به جلو در قالب USWNT بی باک کلی اوهارا که مبارزه صدمات تقریبا تمام وقت او شده است با URFC اما او ساخته شده 2020 اولین یکشنبه آینده در دقیقه 71.

بله o’hara است خارج اما او فوق العاده ای است در درگیر شدن در حمله و باید به خصوص شود به طوری که در هارینگتون سیستم.

“برای یک بازیکن مثل او در زمین و آماده به بازی من فکر می کنم که واقعا برای ما مهم است” بقوت گفت.

اضافه شده هارینگتون: “او را برای رفتن به یک کمی زنگ زده بدیهی است که من فکر می کردم ما بهبود یافته در حالی که او بر روی زمین (یکشنبه) خیلی هیجان زده به بخشی از این گروه است. امیدوارم ما خیلی بیشتر از او در این مسابقات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>