با وجود به تعویق افتادن کنتاکی دربی آخر هفته جرقه خاطرات از ناراحتی

مارس 1 (UPI) — در سال گذشته Kentucky Derby تولید شده یکی از عجیب و غریب ترین پس از اتمام در تاریخ County خانه برنده ترین منحصر به فرد ناراحت پیروزی در سال قبل از آخر این هفته به تعویق افتاد 2020 دربی.

طرفداران منتظر 22 دقیقه پس از پایان به یاد بگیرند که اسب برنده 2019 دربی به عنوان قضات بررسی یک ادعا از ناپاک. اولین اسب به عبور از خط پایان حداکثر امنیت رد صلاحیت شد و در مکان دوم کشور, خانه, longshot اعلام شد قهرمان.

کشور خانه رفت و در 65-1 و $2 برنده شرط پرداخت $132.40. حداکثر امنیت قرار داده شد 17.

در این سال 146 دربی برنامه ریزی شده بود, به طور معمول, برای اولین دوشنبه در ماه مه در Churchill Downs در Louisville, Ky., قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس بسته اصطبل برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است. مسابقه موکول شده است برای سپتامبر. 5, با این انتظار که طرفداران را در می ایستد.

کشور خانه پیروزی سال گذشته به پایان رسید یک خط از شش برنده متوالی برای لیست علاقه مندی ها در دربی. اما قبل از آن برگزیده شده است 0-for-20 در عبور از خط پایان اول است.

چند سوارکاران را مورد ضرب و شتم شانس و برنده از دربی گذشته به تعویق افتاد و در سال 1945 به دلیل جنگ جهانی دوم است. در اینجا برخی از غیر منتظره پیروزی های پس از آن:

2019: خانه کشور

سوارکار اسب دوانی شدن Flavien Prat سوار خود را longshot بیش از خط پایان, پشت, اول دان حداکثر امنیت-قبل از بی سابقه صحنه گشوده سال گذشته در لوییویل.

مورد علاقه کلت بود منحرف به مسیر درست در بالای سیرجهت مخالف مبداء مسابقه و مانع جنگ را برای رسیدن به پیروزی.

قضات بررسی برای نزدیک به یک ساعت و نیم قبل از آنها رد صلاحیت حداکثر امنیت و به کشور خانه $1.86 میلیون کیف پول. نتیجه نخستین بار در دربی تاریخ که اسب عبور از خط پایان اول و برنده نشد.

“چرچیل فراز — چون آنها حریص سازمان — است [20 اسب در مسابقه] به جای 14 مثل شما در کنتاکی اوکس the Breeders’ Cup و هر مسابقه دیگر در امریکا” حداکثر امنیت مالک گری غرب گفت: امروز نشان می دهد در آوریل 2019.

“فقط به این دلیل که آنها می توانید پول بیشتری از آنها در حال حاضر به خطر اسب زندگی می کند و زندگی مردم را به انجام این کار است. من یک فن از آن” غرب گفت.

طولانی نیست پس از مسابقه خانه در کشور دچار بیماری های پا در ماه ژوئن و یک جلو راست پایین ساق پا عفونت به زودی پس از.

او با موفقیت درمان و گینس McFadden را Blackwood اصطبل در کنتاکی اعلام کرده است که او به نظر می رسد دوره نقاهت به طور کامل. 4-year-old نمی نژاد دوباره اما.

2005: Giacomo

Bellamy جاده و Afleet Alex شد علاقه به نفع 2005 دربی اما 50-1 longshot Giacomo برنده مسابقه است. بحث بسته شدن — یکی دیگر از longshot-و Afleet الکس مبارزه در دو اسب دوئل قبل از بازی Giacomo مجبور پایان عکس. سوارکار اسب دوانی شدن مایک اسمیت کمک اسب خود را لبه بحث بسته شدن توسط 1/2 ظهر. اسمیت بوده است 0 11 قبلی خود در دربی تلاش است.

“من فقط می دانست که او که قرار بود برای اجرای خوب” اسمیت گفت: NBC. “که در آن قرار داده است که ما مطمئن نبودم. اما من می دانستم که او قرار بود برای اجرای این نوع از مسابقه. او آموزش دیده که در راه است. او عمل کرده که در راه است. من واقعا متمرکز شده است. من واقعا نمی توجه به آنچه که در اطراف من است.”

2009: معدن پرنده که

یک گل آلود آهنگ انتظار سوارکاران یک بار دیگر در سال 2009 اجرا به صورت گل رز. Pioneerof نیل و دونکرک به حال شانس 4-1 هر نژاد به عنوان مورد علاقه های شما اما 50-1 longshot معدن که پرنده به دست آورد.

معدن پرنده که سوار این زمینه برای بسیاری از این مسابقه به عنوان Pioneerof نیل شتافت به سمت جلو. سوارکار اسب دوانی شدن Calvin Borel اسب رو اواخر پشت سر هم از انرژی بافته از طریق ترافیک و knifed از طریق یک کاغذ نازک شکاف در حالی که او را در آغوش کشید داخل دیوار از پیگیری برای درهم شکستن این زمینه با 6 3/4 طول.

“من بسیار دور برگشت” Borel گفت: از شروع در سال 2009 دربی. “من باید 15 یا 20 طول پشت [اما] من تا به حال بسیاری از اسب.”

من که پرنده شد خریداری برای $9,500 یک معامله افراطی در مسابقه اسب جهان است.

1953: ستاره تاریک

آلفرد G. Vanderbilt اسب بومی رقصنده وارد دربی 79 با یک 11-برنده مسابقه خط. ستاره تاریک — یک 24-1 longshot — پیچ و مهره ای اولیه منجر به بومی رقصنده بود و چسبناک در این زمینه است.

ستاره تاریک برگزار منجر قبل از بومی رقصنده مسابقه به سمت جلو به ادعا. اما مورد علاقه کلت نمی تواند قبل از خط پایان و ستاره تاریک برنده توسط سر.

“من برنامه ریزی شده به وضع سوم [محل] پشت خبرنگار و بومی رقصنده, اما من تا به حال بسیار اسب در دست من است که من به زودی تغییر ذهن من” ستاره تاریک سوارکار اسب دوانی شدن هنک مورنو نیویورک تایمز گفت.

1967: افتخار شیپور

سوارکار اسب دوانی شدن بابی Ussery افتخار شیپور بود 30-1 longshot را به نفع خود 1967 دربی. دمشق 2-1 precooled مورد علاقه با شش برد در قبلی خود را هشت شروع می شود. افتخار شیپور حفر طریق گل و چهار نعل از هشتم به مکان پنجم قبل از او رفت پشت رهبر Barbs لذت. Ussery سپس رو افتخار شیپور به سرب و یک ظهر پیروزی به ادعای $162,000 جایزه.

“من بیشتر یا کمتر زیر دمشق” Ussery گفت: لویی پیک مجله. “من فکر نمی کنم در دمشق را صاف مانند او. اما — صدای صفیر-ما رفت و در سمت راست است.”

کنتاکی دربی را از طریق سال

استیو Buttleman نقش سنتی “تماس به پست” سیگنالینگ نزدیک شدن به شروع 126th کنتاکی دربی در مارس 6, 2000. عکس از فرانک Polich/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net