با وجود تهمت ادعا می کنند تحقیقات نشان می دهد ما Covid-19 تست رای دادن فقط 39 درصد از سطح مورد نیاز

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که آزمایش در ایالات متحده برای coronavirus است “بهترین در جهان” است و حتی پیشنهاد وجود دارد بیش از حد تست.

اما “پاسخ کوتاه” به نیویورک تایمز‘ تیتر درخواست روز جمعه “است که دولت خود را در انجام به اندازه کافی Coronavirus تست ؟” این است که moststates هستند نه مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه در روز جمعه گفت.

به گفته محققان در موسسه و Covid پیگیری پروژه تعداد روزانه coronavirus آزمایشات انجام شده در ایالات متحده آمریکا است که تنها 39 درصد از نرخ هدف مورد نیاز برای کاهش گسترش ویروس.

بدون استاندارد فدرال تست استراتژی متحده شده اند از چپ به تهیه و اجرای آزمون های خود را ترک برخی از سخت ترین ضربه متحده تست در برخی از پایین ترین نرخ در کشور است.

فقط 12 متحده—مین, ورمونت, نیویورک, کانکتیکات, Massachusetts, New Jersey, آلاسکا, هاوایی, West Virginia, مونتانا, کانزاس, و, واشنگتن, d. C.—در حال آزمایش در بهینه نرخ بار گزارش شده است. پنج متحده در حال نزدیک شدن به هدف اما اکثریت قریب به اتفاق متحده—34 کلی—هستند “بسیار کمتر” نرخ هدف.

در سراسر کشور ایالات متحده مورد آزمایش قرار 634,000 مردم هر روز در هفته گذشته است. با توجه به اپيدميولوژيستها در دانشگاه هاروارد با شیوع به عنوان بزرگ به عنوان یکی از در ایالات متحده 1.6 میلیون نفر باید تست شده در هر روز به کاهش ویروس. سرکوب ویروس New Zealand, ایسلند و ویتنام را به مراتب بیشتر روزانه تست.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها bragged در مورد ملت تست هنگ اما به نام برای تست سرعت به آهسته یا متوقف دروغ ادعا که تست بیشتر است به همین دلیل برای افزایش عفونت رای دادن. روز چهارشنبه یک جمهوری خواه مجلس دولت در اوهایو التماس کرد با ترکیبات برای “جلوگیری از گرفتن تست شده!” و ادعا کرد که انجام این کار است “به دولت بهانه ای برای ادعای چیزی است که اتفاق می افتد است که اتفاق می افتد در قدر آنها می گویند آن است که اتفاق می افتد.”

“ما انجام نمی دهد بیش از حد, تست” گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه. “ما در حال انجام بیش از حد چند.”

برای پاسخگویی به این سطح از تست های توصیه شده توسط کارشناسان دانشگاه هاروارد آمریکا را به دو برابر نرخ روزانه این بار گزارش شده است.

“حداقل باید به اندازه کافی ظرفیت روزانه برای تست هر کسی که دارای علائم شبه آنفولانزا و اضافی 10 نفر برای هر علامتی کسی که تست مثبت برای ویروس” نوشته کیت کالینز در زمان.

اپیدمیولوژی Abdul El-Sayed اشاره کرد که ایالات متحده “در این پس از مه” اما هنوز نشدم پشت چند کشور دیگر در آن تست ظرفیت با وجود داشتن بزرگترین شیوع Covid-19.

در حالی که در ایالات متحده انجام شده است بیشتر کل آزمون از هر کشور دیگری تهمت ادعا می کنند که “امریکا منجر جهان در تست” نادرست است و بر اساس سرانه رای از تست با توجه به FactCheck.org.

دانمارک آزمایش قرار گرفته است و بیشتر مردم سرانه بیش از هر کشور دیگری در جولای 9. روسیه و اسرائیل و ایسلند و استرالیا نیز تست شده به مراتب بیشتر از افراد ازای هر 1000 نفر از ساکنان ایالات متحده است.

FactCheck.org همچنین با اشاره به این که ایالات متحده کاهش یافت و به مراتب پشت سر سایر کشورهای بسیار مهم در اوایل هفته از این بیماری همه گیر. کره جنوبی شد و مورد تحسین قرار گرفته برای تست ظرفیت در اوایل ماه مارس بود که آن را تست 10000 نفر در روز است. در آن زمان ایالات متحده ارائه اطلاعات عمومی در مورد چگونه بسیاری از مردم آن را تست. ایالات متحده تنها به کره جنوبی را روزانه آزمایش ظرفیت در 15 آوریل زمانی که کره جنوبی را مورد اعداد در حال حاضر شروع به سقوط به طور چشمگیری.

“اقتصادی محققان در بانک فدرال رزرو سنت لوئیس اشاره کرد در مارس 22, کاغذ که کره جنوبی آزمایش اولیه ‘به نظر می رسد باید پرداخت شود “در حالی که ایالات متحده انفعال’ منجر به بیشتر تایید COVID-19 موارد” نوشت لری رابرتسون و یوجین Kiely در FactCheck.org.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>