توسعه دهندگان لغو آستین تاخیر $8B اطلس خط لوله

RICHMOND, Va. — توسعه دهندگان از آستین با تاخیر 8 میلیارد دلار اطلس خط لوله اعلام کرد لغو چند حالت گاز پروژه روز شنبه با استناد به عدم قطعیت در مورد هزینه های اجازه و دادخواهی.

با وجود پیروزی ماه گذشته در دیوان عالی ایالات متحده بیش از یک بحرانی اجازه Dominion انرژی و دوک انرژی در انتشار اخبار گفت که “تحولات اخیر را ایجاد یک لایه غیر قابل قبول از عدم قطعیت و پیش بینی تاخیر” برای 600 مایل (965 کیلومتر) پروژه طراحی شده برای عبور از غرب ویرجینیا و ویرجینیای به کارولینای شمالی.

این شرکت گفت: اخیر جفت از احکام دادگاه است که باید به سوال پرتاب یک اجازه برنامه استفاده می شود در سراسر کشور به تصویب خطوط لوله نفت و گاز و دیگر ابزار کار را از طریق تالاب ها و رودخانه ها ارائه شده “جدید و چالش جدی است.”

“این اطلاعات جدید و خطر دادخواهی در میان دیگر ادامه اجرای خطرات این پروژه را بیش از حد نامشخص برای توجیه سرمایه گذاری بیشتر سهامداران سرمایه” انتشار اخبار گفت.

این پروژه عظیم زیربنایی اعلام کرد با هیاهوی بسیار در سال 2014 تا به حال کشیده مخالفت شدید از بسیاری از مالکان فعالان و طرفداران محیط زیست که گفت: این امر آسیب مناظر بکر و آسیب به حیات وحش است. گرفتن پروژه ساخته شده را درگیر درخت حذف و انفجار و سیما برخی از ridgetops به عنوان لوله 42 اینچ (1 متر) در قطر برای بسیاری از آن مسیر عبور کوه صدها نفر از آب بدن و سایر حساس زمین و burrowed زیر آپالاچی نوین.

مخالفان همچنین سوال وجود دارد که آیا باید به اندازه کافی برای گاز آن را حمل و گفت: این امر بیشتر تشویق به استفاده از سوخت های فسیلی در زمانی که تغییر آب و هوا باعث تغییر انرژی های تجدید پذیر ضروری است.

چالش های قانونی آورده شده توسط گروه های زیست محیطی باعث اخراج و یا تعلیق های متعدد اجازه می دهد و منجر به تمدید تاخیر در ساخت و ساز. این پروژه سال پشت برنامه و پیش بینی هزینه کرده بود ballooned از تخمین اولیه از 4.5 میلیارد دلار به 5 میلیارد دلار.

واکنش ریخت و در پنج شنبه از پروژه مخالفان که در زمان مرگ این پروژه است.

“اگر کسی هنوز سوال در مورد اینکه آیا یا نه دوران fracked گاز بیش از این باید به آنها پاسخ دهد. امروز یک پیروزی تاریخی برای, پاک, آب, آب و هوا, بهداشت عمومی و جوامع ما” Sierra Club, مدیر اجرایی, مایکل برون در بیانیه ای گفت.

این پروژه را به هواداران گفت: این خط لوله ایجاد شغل, کمک, کمک به انتقال دور از زغال سنگ و کاهش هزینه های انرژی برای مصرف کنندگان است. توسعه اقتصادی مقامات مضطرب بخش هایی از سه کشور آن را به اجرا از طریق امیدوار بود که بیشتر در دسترس بودن گاز طبیعی کمک خواهد کرد قرعه کشی سنگین شرکت های تولیدی.

“متاسفانه امروز اعلام زیان اثرات مشترک المنافع دسترسی به مقرون به صرفه و قابل اعتماد انرژی” ویرجینیا اتاق بازرگانی در بیانیه ای گفت. “آن را نیز نشان می دهد که قابل تنظیم مقررات بار کسب و کار باید با در سفارش به کار گیرند.”

ایالات متحده آمریکا وزیر انرژی دن Brouillette در بیانیه ای گفت: این پروژه کشته شد که “به خوبی تامین می شود obstructionist محیط زیست لابی.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مزایای قابل اعتماد و مقرون به صرفه انرژی از همه نوع برای همه آمریکایی ها” Brouillette گفت. “متاسفانه همان را نمی توان گفت برای فعالان که به کشته شدن این پروژه است.”

به طور جداگانه Dominion است که مقر آن در ریچموند, ویرجینیا, و در خدمت بیش از 7 میلیون نفر در 20 متحده کرد و به فروش “قابل ملاحظه ای” از آن انتقال گاز و بخش ذخیره سازی دارایی های وابسته از برکشایر هاتاوی. معامله شد به ارزش 9.7 میلیارد این شرکت اعلام کرد.

دارایی های درگیر در فروش شامل بیش از 7,700 مایل (12,300 کیلومتر) از گاز ذخیره سازی و خطوط لوله انتقال و حدود 900 میلیارد فوت مکعب ذخیره سازی گاز است که ملک در حال حاضر فعالیت این شرکت اعلام کرد.

دوک است که مقر آن در شارلوت کارولینای شمالی یکی از بزرگترین کشور های انرژی شرکت های برگزاری.

دوک قبلا متعهد به رسیدن به خالص-انتشار کربن صفر از آن, الکتریکی نسل تا سال 2050 و قلمرو متعهد شده است به net-zero انتشار گازهای گلخانه ای توسط همان سال است.

یک سوم شریک در ساحل اقیانوس اطلس خط لوله جنوب شرکت به فروش می رسد کوچک آن سهام در این پروژه در اوایل سال جاری به سلطنت توسعه دهنده سرب. قلمرو و قرارهای تعهد خود را به دیدن این پروژه از طریق اخیرا در اواسط ماه ژوئن هنگامی که آن را خواسته تنظیم کننده فدرال برای تمدید زمان برای دریافت این پروژه به خدمات.

“ما تاسف است که ما قادر خواهد بود برای تکمیل اطلس خط لوله” ملک مدیر عامل شرکت تام فارل و دوک مدیر عامل لین خوب گفت: در یک بیانیه مشترک. “برای تقریبا شش سال با ما کار کرده اند با پشتکار و سرمایه گذاری میلیاردها دلار برای تکمیل پروژه و ارائه بسیار مورد نیاز زیرساخت به مشتریان و جوامع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de