توسعه سیستم می تواند اولین 3rd طوفان گرمسیری در ضبط

در حال حاضر فعال کومودو-که هنوز به طور رسمی آغاز کرده است و در عین حال — می تواند به نوبه خود برای ضبط کتاب های جدید با یک اختلال است که به نظر می رسد آماده به تقویت. فصل رسما از دوشنبه آغاز می شود.

پیش بینی در حال حاضر نظارت بر یک منطقه کم فشار تعیین شده به عنوان سرمایه گذاری 92L که در حال توسعه بود جمعه صبح حدود 700 مایلی جنوب غربی برمودا و آنها می گویند آن را می تواند به تقویت بیشتر در روزهای آینده. تصاویر ماهواره ای در صبح روز جمعه نشان داد مساحت رگبار و رعد و برق شروع به تبدیل شدن بهتر و سازمان یافته با یک چرخش قابل توجه در فشار پایین.

مساحت رگبار و رعد و برق شروع به چرخش به یک منطقه کم فشار بیش از مرکزی اطلس چند صد مایلی جنوب غربی برمودا در جمعه 29 مه سال 2020 است. پیش بینی از نزدیک نظارت بر اختلال برای توسعه بیشتر این آخر هفته. عکس حسن نیت ارائه میدهد از NOAA
تبلیغات

شلوغ شروع به لگد کردن با شکل گیری توفان آرتور در مارس 16 و سیستم به دقت از دست رفته بانک های بیرونی کارولینای شمالی. که به دنبال توسعه سریع طوفان گرمسیری برتا کمتر از دو هفته بعد. برتا ساخته شده غیر منتظره ای در اوایل ریزش زمین در ایالات متحده در نزدیکی چارلستون, S. C., در روز چهارشنبه.

AccuWeather هواشناسان شده اند و هشدار داد که 2020 کومودو می تواند بسیار فعال است و تا کنون این بازی که در راه است. شده اند وجود دارد تنها پنج سال که در آن دو طوفان های نام برده شده در اقیانوس اطلس در ماه مه یا اوایل از جمله 2016, 2012, سال 1951 سال 1908 و در سال 1887.

تبلیغات

هنگامی که یک جیب هوای سرد در فضای نشسته بیش از آب گرم این دو عنصر می تواند منجر به تشکیل یک کم فشار سیستم و نزدیک به سطح اقیانوس. این روند به نظر می رسد در جریان جمعه و ممکن است به طور کامل در فرم گرمسیری سیستم در 24 ساعت آینده به 36 ساعت است.

این منطقه مختل آب و هوا در حال حاضر مشخص شده است به عنوان یک سرمایه گذاری منطقه به این معنی که ملی طوفان مرکز است که علاقه مند به جمع آوری اطلاعات اضافی و یا بررسی منطقه در سوال. هر گونه اطلاعات NHC جمع آوری فراهم می کند پیش بینی اطلاعات بیشتر با کدام برای تعیین امکان توسعه است.

از صبح روز جمعه این سیستم تا به حال تلاش برای توسعه با توجه به وزش باد برشی و یا تغییر سرعت باد و یا جهت در ارتفاع بالا. اما اگر این اختلال می تواند تبدیل به بهتر سازماندهی آن ممکن است کمتر مستعد ابتلا به اثرات باد برشی.

به طور معمول سیستم های گرمسیری توسعه و تقویت کارآمد ترین زمانی که آنها بیش از درجه حرارت آب از 80 F یا بالاتر. سرمایه گذاری 92L در حال حرکت بود بیش از یک منطقه که در آن درجه حرارت آب اقیانوس بودند اعم بین 75 و 77 در صبح روز جمعه اما آب بسیار گرم بود در واقع فقط به سمت جنوب. اما اگر این اختلال به تقویت به اندازه کافی با توجه به نام آن نیاز به توسعه به سرعت آن را به عنوان شروع حرکت مینمودند بیش سردتر در بعد از ظهر جمعه.

بدون در نظر گرفتن توسعه این سیستم باید حداقل 300 مایل در شرق برمودا. بنابراین هر احتمالی طوفان است که توسعه را باید کمی تاثیر به برمودا دیگر از تولید کمی بالا دریاها و خشن گشت و گذار.

تبلیغات

حتی اگر پیش فصل طوفان گرمسیری شکل غیر معمول نیست, توسعه سه طوفان به نام قبل از ژوئن 1 هرگز اتفاق افتاده و در حوضه اقیانوس اطلس.

قبل از ماهواره دوران وجود دارد به احتمال زیاد تعدادی از سیستم های گرمسیری است که رفت و کشف نشده بیش از اقیانوس های جهان از جمله اقیانوس اطلس از سال 1960 در پشت.

“در سال 1951 یک طوفان گرمسیری تشکیل شده در ماه ژانویه پس از یک طوفان به دنبال آن در مارس و دیگری گرمسیری سیستم افسردگی نیز تشکیل شده است که در همان مه” با توجه به AccuWeather ارشد هواشناس الکس Sosnowski.

اما رسما در صورتی که این منطقه را تقویت می کند به یک نام گرمسیری سیستم را قدیمیترین سوم طوفان گرمسیری ثبت شده در اقیانوس اطلس. و این امر می تواند با توجه به نام کریستبل است که در آینده در پیش تعیین شده 2020 اطلس لیست نام.

“اولین شماره سه طوفان گرمسیری ثبت شده است Colin که تشکیل شده در ژوئن 5, 2016,” AccuWeather ارشد هواشناس جو Lundberg گفت.

به طور معمول سوم به نام طوفان معمولا بعدا در این فصل رخ می دهد به طور متوسط در ماه اوت است. “Aug. 13 متوسط تاریخ سوم به نام طوفان” گفت: AccuWeather ارشد هواشناس Kristina Pydynowski.

همان لیست از نام استفاده می شود هر شش سال مگر اینکه یک طوفان غیر منتظره ای قوی و یا کشنده است. نام کریستبل شد و اخیرا در سال 2014. که در سال کریستبل نیست فرم را تا اواخر ماه اوت است.

یکی دیگر از hotspot برای گرمسیری فعالیت ممکن است ظهور در اقیانوس اطلس اما پیش بینی می گویند شرایط می تواند دیگر به گرد هم می آیند در این منطقه است. یک منطقه کم فشار می تواند فرم در جنوب غربی خلیج مکزیک و یا شمال غربی دریای کارائیب مدتی در هفته آینده. در حال توسعه و کم فشار در منطقه می تواند به تقویت بیشتر سازمان یافته گرمسیری سیستم به عنوان اوایل به عنوان آخر هفته آینده, اما AccuWeather پیش بینی می گویند که نوعی از توسعه است که به احتمال زیاد به رخ می دهد در هفته دوم ماه ژوئن است. از لحاظ تاریخی طوفان است که توسعه در این منطقه از اقیانوس اطلس حوضه به احتمال زیاد به تاثیر ایالات متحده به طور مستقیم در این زمان از سال است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im