DeVos شکایت بیش از عنوان جدید IX قوانین است که آن را آسان تر برای مدارس رفت و برگشت به خشونت جنسی زیر فرش’

آیتالله سیستانی روز پنج شنبه ثبت با توجه به بلوک مقررات وزارت آموزش و پرورش را مورد بحث قوانین جدید را به اثر در ماه اوت حاکم چگونه ایالات متحده تمام مدارس از جمله موسسات آموزش عالی باید رسیدگی به آزار جنسی و تجاوز اتهامات مربوط به دانش آموزان است.

“در یک حرکت قابل سرزنش قرار می دهد که دانش آموزان در معرض خطر این قانون جدید به مدارس راه گریز بیشتر به چشم پوشی خود را به عنوان IX مسئولیت است.”
—Joel لوین توقف تجاوز جنسی در مدارس

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos پرده برداری از قوانین در هفته گذشته به جای اوباما-دوران راهنمایی او به حالت تعلیق در سپتامبر 2017. آیتالله سیستانی شکایت ثبت و با ایالات متحده دادگاه منطقه ای در مریلند نام آموزش و پرورش بخش DeVos و کنت مارکوس دستیار وزیر برای حقوق مدنی در آژانس فدرال به عنوان متهمان.

منتقدان هشدار داده اند که سیاست جدید برای عنوان IX—ایالات متحده آمریکا قانون است که میله های جنسی مبتنی بر تبعیض در آموزش و پرورش هر برنامه یا فعالیت دریافت بودجه فدرال—آیا سکوت دانشجویی بازماندگان و محدود کردن فرصت های آموزشی و قول داده اند که برای مبارزه با آن است.

در این طرح دعوی در دادگاه فدرال این ACLU و شرکت Stroock & Stroock & لاوان دفتر نمایندگی چهار سازمان هایی که کمک به دانشجو بازماندگان از سوء رفتار جنسی ادامه تحصیلات خود را: خود را بدانید نهم شورای پدر و مادر وکلای مدافع و طرفداران دختران برای برابری جنسیتی و جلوگیری از تجاوز جنسی در مدارس.

“بتسی DeVos ایجاد کرده است یک استاندارد دوگانه است که ویرانگر برای بازماندگان از آزار و اذیت جنسی و تجاوز که اکثریت زنان و دختران” ریا Tabacco Mar مدیر آیتالله سیستانی را زنان حقوق پروژه در بیانیه ای گفت. “ما تحت پیگرد را به مطمئن شوید که این دو استاندارد هرگز اثر طول می کشد.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“بتسی DeVos و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داده اند یک بار دیگر که آنها هیچ علاقه ای به حمایت از دانشجو بازماندگان و حقوق خود” اعلام حکیم کارسون مدیر خود را بدانید IX یک پروژه از طرفداران برای جوانان است. عنوان جدید IX سیاست Carson هشدار داد “باعث می شود آن را سخت تر برای بازماندگان به گزارش خشونت جنسی و آسان تر برای مدارس رفت و برگشت به خشونت جنسی زیر فرش.”

جلوگیری از تجاوز جنسی در مدارس بنیانگذاران Joel لوین تکرار کارسون انتقاد. “در یک حرکت قابل سرزنش قرار می دهد که دانش آموزان در معرض خطر این قانون جدید به مدارس راه گریز بیشتر به چشم پوشی خود را به عنوان IX مسئولیت” او گفت:.

شکایت برد زنگ حدود پنج “غیر قانونی” مقررات از وزارت سیاست است که مفصل در بیش از 2000 صفحات:

  • تعریف جدیدی از آزار و اذیت جنسی به حذف بسیاری از موارد سوء رفتار است که در حال حاضر در حال سقوط درون سازمان را تعریف و در ادامه به سقوط تحت نظر این سازمان تعریف از آزار و اذیت بر اساس نژاد ، ملیت و ناتوانی;
  • کارگردانی مدارس به چشم پوشی از بسیاری از عنوان IX گزارش از تجاوز جنسی رخ می دهد که خارج از دانشگاه/مدرسه زمینه از جمله در خارج از پردیس مسکن و یا در طول تحصیل در خارج از کشور بدون در نظر گرفتن اثر آنها در دانشگاه و بازماندگان’ آموزش;
  • تسکین کالج ها و دانشگاه ها تعهد برای رسیدگی به آزار و اذیت جنسی مگر اینکه گزارش آزار و اذیت جنسی ساخته شده به تعداد محدودی از مسئولان مدرسه در حالی که نیاز به آن مقامات برای پاسخ به تمام آزار و اذیت بر اساس نژاد ، ملیت ، یا ناتوانی که آنها می دانست و یا باید شناخته شده;
  • اجازه و در برخی موارد نیاز به مدارس برای اعمال یک استاندارد بالاتر از اثبات در آزار و اذیت جنسی از جلسات مورد نیاز است در جلسات مربوط به سایر اشکال آزار و اذیت متعهد توسط دانش آموزان و
  • برگزاری مدارس پاسخگو برای خود شکست خورده پاسخ به آزار و اذیت جنسی تنها زمانی که آنها “به عمد بی تفاوت” در حالی که نیاز به مدارس به “سریع و موثر گام های منطقی محاسبه شده برای پایان دادن به آزار و اذیت, از بین بردن دشمن محیط زیست و جلوگیری از عود آن و درمان عوارض آن” در موارد آزار و اذیت بر اساس نژاد و منشاء ملی یا ناتوانی است.

“مقررات کاملا موفق به در نظر گرفتن تجارب و چالش ها و نیازهای دانش آموزان با ناتوانی که در حال حاضر صورت موانع اضافی به آموزش و پرورش” گفت: سلنه Almazan حقوقی مدیر در شورای پدر و مادر وکلای مدافع و طرفداران.

در حالی که وزارت آموزش و پرورش دارای قاب سیاست خود را به عنوان “تاریخی اقدام به تقویت Title IX حمایت برای همه دانش آموزان” را بر اساس “سال گسترده تحقیقات دقیق شور و مشورت و ورودی انتقادی” از کارشناسان و بازماندگان Almazan متهم دولت از انتخاب به “نادیده گرفتن تحقیقات و بهترین شیوه است که به طور کامل حمایت از حقوق دانش آموزان با معلولیت.”

اشلی سایر سیاست های مدیر در دختران برای برابری جنسیتی هشدار داد که “عنوان جدید نهم مقررات آشکار تهدید به سال کار برای ایجاد امن و حمایتی محيط های علمی برای دانش آموزان در سراسر طیف جنسیتی.”

“ما می خواهم به انجام همه چیز ما می توانیم برای اطمینان حاصل شود که روح واقعی و قصد اصلی از عنوان نهم باقی مانده است” ساویر گفت: “برای اطمینان حاصل شود که هر کس به معنی دسترسی به آموزش و پرورش بدون مانع بودن خشونت جنسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im