DeVos را هدایت از مراقبت در قانون بودجه به عنوان افزایش چند ساله هدف ” پیشبرد کوپن برنامه

سوء ظن است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که با استفاده از پوشش coronavirus همه گیر برای پیشبرد آن بحث برانگیز دستور کار swirled دوباره جمعه پس از گزارش جدید نشان داد, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos است به کارگردانی خصوصی و مدارس مذهبی صدها میلیون دلار شامل به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد به معنای تا حد زیادی به افزایش آموزش عمومی.

به عنوان اریکا L. سبز, گزارش نیویورک تایمزاز, مراقبت, قانون به تصویب رسید در ماه مارس شامل حدود 30 میلیارد دلار برای موسسات آموزشی و اقتصادی نهفته این بیماری همه گیر. حدود 14 میلیارد دلار بود که برای کالج ها و دانشگاه ها و $13.5 بود برای K-12 مدرسه. فرمانداران می تواند استفاده از باقی مانده 3 میلیارد دلار در اختیار خود را برای حمایت از دولت خود را نیازهای آموزشی.

از زمان:

خانم DeVos استفاده کرده است $180 میلیون نفر از کسانی که دلار به تشویق متحده برای ایجاد “microgrants” که پدر و مادر از ابتدایی و متوسطه دانش آموزان می توانند با استفاده از پرداخت برای خدمات آموزشی از جمله مدرسه خصوصی کمک درسی. او کارگردانی مدارس به اشتراک گذاری میلیون ها دلار تعیین شده برای دانش آموزان کم درآمد با ثروتمند مدارس خصوصی.

و او تقریبا تهی 2.5 درصد بالاتر از بودجه آموزش و پرورش حدود 350 میلیون دلار در کنار مجموعه ای از تلاش دانشگاه برای تقویت کوچک, کالج—بسیاری از آنها خصوصی مذهبی و یا در حاشیه های آموزش عالی— بدون در نظر گرفتن نیاز دارید. رایت فارغ التحصیل دانشگاه برای تحقق بالقوه انسان یک کالج خصوصی در ویسکانسین است که یک وب سایت ادعا می کند که رد کردن آن است که یک فرقه در مورد دریافت $495,000.

“بحث انگیزترین حرکت سبز” گزارش “است راهنمایی که هدایت مدارس به افزایش سهم دلار صرف آنها را بر روی دانش آموزان در مدارس خصوصی است.”

تحت آموزش و پرورش فدرال قانون مدارس ملزم به استفاده از بودجه آن را دریافت برای فقیرترین دانش آموزان به ارائه “عادلانه خدمات” مانند تدریس خصوصی و حمل و نقل برای دانش آموزان کم درآمد حضور در مدارس خصوصی در مناطق خود. اما بخش گفت: مناطق باید با استفاده از بودجه اضطراری خود را که doled بر اساس دانشجویی نرخ فقر برای حمایت از تمام دانش آموزان در مدارس خصوصی در مناطق خود بدون در نظر گرفتن درآمد.

این microgrant progam این بار اضافه شده می تواند “مزایای آموزش مجازی شرکت هایی که خانم DeVos شخصا سرمایه گذاری.”

استاد فلسفه دانشگاه ییل Jason استنلی در پاسخ به گزارش tweeting در حرکت بود به عنوان مثال “هرگز هدر بحران news.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

لیندزی Barrett کارکنان وکیل و آموزش هموطنان خود در IPR ارتباطات و فناوری درمانگاه در جورج تاون قانون توییتی که گزارش ارائه شواهد بیشتری از فدرال “مقامات آژانس خم جهنم در درهم کوبیدن بیش از دانش آموزان فقیر.”

Devos حرکت با بودجه امداد نرفته اند خسته شده اید توسط خانه آموزش و پرورش و نیروی کار رئیس بابی اسکات (D-Va.).

“مراقبت عمل اختصاص داده شده $307 میلیون دلار برای حمایت از کشورهای با بالاترین coronavirus بار برشمرد و خدماتی که باید ارائه شده برای رسیدگی به این مشکل است. این بخش را نادیده گرفته است این بخشنامه و به جای repurposed این بودجه به دنبال آن چندساله هدف از ایجاد یک ملی مدرسه خصوصی کوپن برنامه” اسکات نوشت: به DeVos.

در اسکات نامه به تاریخ مارس 8, او می گوید: وزارت آموزش و پرورش را “غیر مجاز” استفاده از بودجه امداد می تواند به خطر اندازد “پاسخ عمومی سیستم مدرسه در ایالات متحده بیشتر به شدت تحت تاثیر coronavirus بحران است.”

این $180 میلیون microgrant برنامه نوشت اسکات “آینه وزارت دیرینه غیر مجاز پیشنهاد برای ایجاد یک مدرسه فدرال کوپن برنامه است.”

از این نامه:

من شما را به لغو این پیشنهاد کمک مالی که مستقیم بودجه فدرال به شرکت های انتفاعی و خصوصی و مدارس و به منظور توسعه معیارهای جدید برای برنامه های کمک هزینه های مجاز در این بخش که با دقت بیشتری به تصویر کشیدن نسبی بار کروناویروس در آمریکا. کنگره قصد داشت به طور مستقیم اضافی بودجه فدرال به کشورهای با بالاترین coronavirus بار برای اطمینان از مدارس خود را دریافت پشتیبانی و خدمات لازم برای رسیدگی به نیازهای دانش آموزان محروم ترین در طول این بیماری همه گیر. از من بپرسید که شما می شناسید و پایبند به این هدف.

گزارش جدید از زمان می آید به عنوان DeVos ضربه با طرح دعوی در دادگاه بیش از او وزارت آموزش و پرورش را تغییر دهید به عنوان IX است که چگونه ایالات متحده مدارس ملزم به رسیدگی به آزار جنسی و تجاوز اتهامات مربوط به دانش آموزان است.

ظ روز شنبه با آیتالله سیستانی کت و شلوار ادعا می کند که قوانین جدید خواهد سکوت دانشجویی بازماندگان و محدود کردن فرصت های آموزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de