دایاموند پارچ مدیسون Bumgarner تا به حال راز هویت در بازار مال فروشان

Feb. 24 (UPI) — آریزونا دایاموند بکس پارچ مدیسون Bumgarner نگهداری یک هویت مخفی به عنوان یک بازار رقیب در حالی که همچنین با بازی در لیگ اصلی بیس بال.

Bumgarner, 30 نشان داد خود را جایگزین هویت در یک داستان منتشر یکشنبه توسط ورزشی.

چهار-زمان همه ستاره و سه بار سری جهانی قهرمان شده است طناب زدن برای سال ها تحت نام مستعار ماسون ساندرز. Bumgarner آموخته بازار مال فروشان زمانی که او یک نوجوان بود. او گفت: دیگر بازیکنان و تیم ها می دانستند در مورد سرگرمی خود را به عنوان یک roper سوار بر اسب اما رسانه ای نمی تا به حال. وجود دارد چند عکس از Bumgarner (ساندرز) رقابت در رسانه های اجتماعی.

چند بازار مال فروشان وب سایت لیست ساندرز به عنوان یک رقیب-و برنده — از چندین رویداد.

او گفت: ورزشی او با استفاده از نام های مختلف در حالی که رقابت پس از او ندارد و جلب توجه بیش از حد به خود است. Bumgarner رقابت بخشی از زمان در حال حاضر, اما گفت که او ممکن است سعی کنید برای تبدیل شدن به یک وقت رقیب هنگامی که او بازنشسته از بیس بال.

“مهم نیست که چه سرگرمی های من, من آنها را جدی” Bumgarner گفت. “که فقط شخصیت من است. من کاری ندارد فقط برای تفریح نفسه. من آرزو می کنم من.”

Bumgarner برنده $26,560 در طول یک تیم کاری رویداد در ماه دسامبر در Wickenburg, Ariz., حدود دو هفته قبل از امضای پنج سال 85 میلیون دلار قرارداد با دایاموند. او در رقابت یکی دیگر از رویداد روز قبل از تبادل برای غول آخر سال در بهار آموزش.

دایاموند مدیر کل مایک Hazen گفت که او نمی خواهید به صحبت کردن در مورد قرارداد خاص زبان وقتی پرسیده شد که اگر Bumgarner مجاز به رقابت در بازار مال فروشان حوادث تحت شرایط جدید خود قرارداد.

Bumgarner حال 3.90 دوران و رفت و 9-0 در لیگ-34 شروع فصل گذشته. چهار-زمان All-Star حرفه ای عصر 3.13 با 119-92 رکورد در 289 بازی خود را در طول تزئین MLB تصدی. چپ دست پارچ — که طناب دست راست — نیز شناخته شده است که خود را برای هدف قرار دادن قدرت خود را در طول بازی بیس بال حرفه ای است. Bumgarner 19 حرفه ای خانه اجرا می شود در 11 فصل است.

دایاموند صورت Bumgarner سابق تیم — San Francisco Giants-در یک بهار, آموزش بازی در 3:05 p. m. EST دوشنبه در اسکاتسدیل آریزونا ورزشگاه در اسکاتسدیل, Ariz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>