آیا یک ببر واقعا فرار از باغ وحش اوکلند در یکشنبه تظاهرات?

برای حداقل 15 دقیقه مردم در رسانه های اجتماعی بر این باور بودند که یک ببر بود در شل در اوکلند کالیفرنیا و آنها تا به حال یک روز درست با آن است.

آنچه اتفاق افتاد:

این آالمدا کانتی کلانتر توییتی از یکشنبه شب که زنده ببر بود در شل در این شهرستان به کشور تظاهرات خروشان در سراسر کشور است.

“گزارش از یک ببر در شل در نزدیکی باغ وحش اوکلند. اگر شما آن را ببینید 911 تماس بگیرید. 98 خیابان در گلف لینک کلیک کنید.”

پانزده دقیقه بعد این گروه در توئیتر خود نوشت: “ببر تمام اختصاص در اوکلند باغ وحش. آنها فقط بررسی و تایید شده است.”

KCBS صحبت به باغ وحش: “یک @oakzoo سخنگوی تایید به @KCBSRadio که هیچ حیوانات در حال حساب نشده و همه با خیال راحت و امن در مرکز. این زیر زودتر گزارش به @ACSOSheriffs ادعا یک ببر بود در شل در نزدیکی باغ وحش.”

اوکلند باغ وحش پاک کردن شایعات نه بیش از حد طولانی پس از آن گفت که این گزارش غلط است و یک راننده اتوبوس بود و با توجه به اطلاعات به پلیس.

این باغ وحش در توئیتر خود نوشت: “این گزارش در مورد هر یک از حیوانات ما که خارج از باغ وحش هستند نادرست است. این گزارش نادرست داده شد توسط یک راننده اتوبوس به Alameda County Sheriff. با تشکر از همه شما برای نگرانی شما و یک شب امن!”

رسانه های اجتماعی واکنش های

البته رسانه های اجتماعی تا به حال مقدار زیادی از جوک ها در مورد ببر گرفتن منتشر شد. بسیاری از جوک ها در اطراف “ببر پادشاه” مستند است و این فقط یکی دیگر از وحشی اخبار رویداد برای سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im