نور VP امید Klobuchar عدم تعقیب پلیس سوء برجسته به عنوان خشم بیش قتل جورج فلوید تشدید

به عنوان ادامه ناآرامی در شهرهای دوقلو بیش از پلیس با قتل جورج فلوید امکان انتخاب سناتور. ctq به جو بایدن معاون ریاست جمهوری در حال اجرا mate چهره های نصب مخالفان به عنوان توجه به مینه سوتا دموکرات مشکل رکورد به عنوان یک دادستان در دولت که بارها و بارها حاضر به برگزاری اجرای قانون به حساب آوریم.

منتقدان با استناد به آیات است که Klobuchar کاهش یافته است به اتهام افسر پلیس که به کشته شدن فلوید در سال 2006 کشته شدن یکی دیگر از مرد مینیاپولیس به عنوان شواهد مینه سوتا دموکرات نباید در ریاست جمهوری این حزب بلیط.

“این باید به صورت خودکار با توجه به رد صلاحیت او را برای معاونت ایم” واشنگتن پست جهانی نظرات ویرایشگر کارن Spikes.

به گزارش آسوشیتد پرسافسر درک چوین—که به زانو در Floyd گردن برای با وجود قربانی درخواست برای رحمت—یکی از خبرنگاران که شات Wayne ریس به مرگ در سال 2006.

به عنوان نگهبان گزارش چوین بود و نه متهم در ارتباط با قتل:

اگر چه Klobuchar بود Hennepin county وکیل در اکتبر 2006 تیراندازی پلیس مربوط چوین او بود محاکمه و به جای آن مورد رفت و به یک هیئت منصفه است که کاهش یافته است را به اتهام افسران با تخلف در سال 2008.

“Ctq می توانست او را دستگیر و متهم پس از آن ایم” وکیل ربکا Kavanagh. “او این کار را نکرد. او فقط در سمت چپ آن را به یک هیئت منصفه عالی و قابل پیش بینی آنها موفق به متهم.”

در حال کاهش به تعقیب مورد Klobuchar بود اقدام مطابق با رکورد او را به عنوان یک دادستان که در آن او را اتهامات در بیش از دو دوجین تیراندازی پلیس و قتل.

“او عدم تعقیب پلیس که به کشته شدن مردان سیاه شد و همسان با نژاد نقطه اشتیاق به تعقیب مردان سیاه و سفید بر اساس شدت مشکوک شواهد” نورمن جزایر نوشت رویاهای مشترک پنج شنبه.

“Klobuchar کاهش یافته و به تعقیب پلیس که فقط به قتل یک مرد وقتی که او به قتل یک مرد دیگر” توییتی اقتصاددان مارشال Steinbaum.

سناتور واکنش شنبه فلوید به قتل در حال حاضر بوده است panned توسط منتقدان از جمله سیاه و دستور کار گزارش‘s مارگارت کیمبرلی.

فعال اشلی, Fairbanks پاره پاره Klobuchar برای, در تلاش برای جلوگیری از همدستی در چوین را قتل فلوید.

“شما نمی توانید رد به تعقیب قاتل پلیس و عمل مانند شما لازم نیست که خون خود را در دست ایم” فربنکس.

زمانی که او به عنوان دادستان است پیچیده Klobuchar تلاش برای انتخاب به عنوان بایدن را در حال اجرا همسر به عنوان نامزدی است که به طور فزاینده ای دیده می شود توسط سیاه این کشور جامعه—وفادار و بزرگ رای گیری در پارلمان به حزب دموکرات—به عنوان غیر قابل قبول است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به عنوان آدرین Shropshire, مدیر اجرایی گروه حمایت BlackPAC گفت استار تریبیون جمعه دموکرات ها نیاز به تمرکز بر گرفتن رای دهندگان که نشسته 2016 به پای صندوق های رای. یعنی انتخاب کسی که می تواند درخواست تجدید نظر به کسانی که گروه او گفت:.

“بسیاری از کسانی که رای دهندگان به اتفاق رای دهندگان جوان” گفت: Shropshire. “آنها اتفاق افتاده است به مردان سیاه پوست و مرد سیاه و سفید در خاص است. و کسانی نیز اتفاق می افتد به مردم ما دیدن, نشان دادن در مینیاپولیس امروز.”

یک نیویورک تایمز گزارش مارس در Klobuchar ثبت damningly تحت عنوان “Klobuchar یافت تعقیب جز در موارد برابر پلیس” — به نقل از مینیاپولیس حقوق مدنی وکیل Nekima لوی آرمسترانگ جمهور سابق این شهرستان در فصل NAACP به گفته سناتور “حاضر به قبول مسئولیت پذیری آسیب است که او ایجاد می شود.”

“وجود دارد یک کل جامعه است که رنج می برد تحت رهبری او گفت:” آرمسترانگ.

آرمسترانگ در روز پنج شنبه گفت HuffPost که “مطلقا هیچ راهی وجود ندارد که او واجد شرایط برای تبدیل شدن به بایدن را به معاونت نامزد” به دلیل در بخشی به “او شکست برای برگزاری یک افسر مسئول تیراندازی پلیس ده ها تن از آن اتفاق افتاده در سازمان دیده بان.”

دیگر فعالان و دموکرات ها تکرار که ارزیابی Klobuchar در نظر به HuffPostبا اقدام مینه سوتا سخنگوی Kenza Hadj-موسی تماس با سناتور بالقوه “نقطه ضعف” به بایدن.

“اگر من مشاوره معاون رئیس جمهور بایدن” گفت: Hadj-Moussa “من نمی خواهد نقطه به سن. Klobuchar به عنوان معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید که می تواند ایستادن در کنار او و بخشی از ساختمان جدید در آینده است.”

Klobuchar را تعقیب میونگ Burrell, یک جوان سیاه برای قتل در سال 2002 نیز آمده است تحت بررسی به عنوان شواهد نشان می دهد او ممکن است بی گناه است و او تحت تعقیب بود به شدت mishandled. سناتور رکورد و زمان ناآرامی نوشت: واشنگتن پست‘s Jonathan Capehart “تنها در خدمت برجسته چرا Klobuchar به عنوان بایدن به همسر در حال اجرا خواهد بود یک قرص تلخ برای رای دهندگان به فرو برد.”

بایدن خود به مشکل اجرا با جامعه سیاه و سفید در هفته گذشته در درجه اول برای یک نظر on May 22 که افرادی که حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن بر او “نیست،”

به عنوان پرینستون استاد Keeanga-Yamahtta تیلور نوشت برای بار جمعه سابق معاون رئیس جمهور را فرض آشنایی با جامعه سیاه و سفید است که بخشی از این مشکل:

این یک شوخی بود که جو بایدن فکر خود را نشان می دهد “خودی” وضعیت با رای دهندگان. به جای آن ساخته شده او را نگاه متکبر در فرض او ایستاده در میان جوانان و یا طبقه کارگر آفریقایی-آمریکایی است. او صدا مانند هر دیگر به خوبی پاشنه بلند سیاستمدار است که موفق به درک عظمت این چالش است.

با این آبروریزی تازه در ذهن مردم و در حال توسعه وضعیت در مینیاپولیس اشاره به زمان خود به عنوان دادستان Klobuchar شانس تبدیل شدن به معاون ریاست جمهوری نامزد در حال محو شدن است.

و سناتور تلاش به عنوان ناآرامی و خشم رشد برای حفظ مشخصات پایین ممکن است انجام داده اند او بیش از آسیب خوب با آوردن توجه به انفعال 14 سال پیش به چوین به عدالت است.

“Klobuchar را حداقل دید که این ترسناک باز شدن در خانه اش دولت است ضمنی پذیرش گناه ایم” New York magazine نویسنده فرانک غنی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de