ناهار خوری در تمام یوتا رستوران ها محدود به عنوان COVID-19 موارد پرش به 52

سالت لیک سیتی — با تعدادی از coronavirus موارد در دولت نوردی و رژیم صهیونیستی است. گری هربرت اعلام کرد سه شنبه شب که ناهار خوری در تمام یوتا رستوران ها و کافه ها خواهد بود به حالت تعلیق برای دو هفته آینده.

اما به عنوان یوتا ramped تا آن COVID-19 تشخیصی توانایی و بیشتر امکانات خصوصی شروع به ارائه آزمون تعداد موارد مثبت شروع به پریدن کرد با 42 از جمعه آوردن این دولت در مجموع تا 52.

در یک بیانیه هربرت گفت: این محدودیت را به اثر در 11:59 p. m. روز شنبه در تلاش برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus در مکان های عمومی.

“با افزایش تعداد COVID-19 موارد در جوامع ما, ما باید سریع اقدام به تنظیم زندگی روزمره ما و محدود کردن گسترش ویروس” هربرت گفت. “ما ساخته شده است این تصمیم به آرامی. من می دانم که این را مختل زندگی می کند و هزینه های که برای من بسیار متاسفم. هنوز هم من معتقدم این صرفه جویی خواهد شد بسیاری از زندگی و من هم متقاعد شده است که Utahns گام خواهد شد تا به یکدیگر کمک کنیم و از این طریق دریافت کنید با هم.”

فرماندار همچنین تشکر Utahns که به دنبال راه هایی برای ادامه حمایت از یوتا کسب و کار. منظقه درایو-از طریق انتخاب و گزینه های تحویل غذا هنوز مجاز و هربرت را به نام غذا در موسسات خدمات به پیاده سازی اضافه شده بهداشت روش ها و صفحه نمایش برای کارکنان علائم COVID-19.

در ضمن 13 بیشتر موارد این ویروس تایید شد سه شنبه, به گفته مقامات بهداشتی.

“ما در حال آماده شدن برای آن را به راه رفتن تا آنجا که آن را همیشه بهتر آماده برای بدترین سناریو” دکتر آنجلا دونن اپیدمیولوژی دولت برای یوتا وزارت بهداشت گفت.

اما در صد از 900 نفر تست شده تا کنون است که نتایج مثبت — حدود 5.5% — همچنان پایین تر از نرخ در دیگر مناطق با شیوع دونن گفت.

که نشان می دهد که “ما هنوز در آغاز این” و کار می تواند به سرعت گسترش با توجه به دونن.

در حالی که راهنمایی های قبلی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ذکر شده کسانی که تا به حال در سفر به چین و یا دیگر کشورها با شیوع بیماری که بیشتر در معرض خطر از ویروس, سفر است و دیگر یک عامل خطر “به دلیل COVID-19 همه جا” دان گفت.

تفکیک موارد توسط منطقه:

  • Salt Lake County 20 نفر از دستياران 2 nonresidents
  • Summit County, 8 ساکنان, 7 بازدید
  • Davis County, 4 ساکنان
  • وبر-مورگان 4 ساکنان
  • یوتا کانتی 1 مقیم 1 غیر ساکن
  • جنوب غربی ایالت یوتا 1 مقیم
  • Wasatch County, 2 ساکنان
  • یوتا کانتی 1 مقیم
  • Bear River وزارت بهداشت, 1 مقیم

یوتا کانتی و خرس رودخانه در بخش بهداشت و درمان که شامل جعبه بزرگتر و غنی کش شهرستانهای هر یک خود را دیدم, اولین مورد تایید شده است.

بیمار در یوتا کانتی یک مرد بیش از سن 18 سالگی رسمی بهداشت گفت, و نبود بستری از شنبه. چرا که با حضور او در یک روز از کار خود همکاران بودند که به طور بالقوه در معرض خواسته شد تا به ماندن در خانه با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

بیمار در Bear River منطقه است که بین سن 18 تا 60 و در بیمارستان بستری است. خانواده او نیز خواسته شده است به ماندن در خانه به مدت 14 روز و به سازمان دیده بان برای علائم و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

باله غرب نیز روز سه شنبه اعلام کرد دو نفر از آن رقصندگان باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

در حالی که مقامات بهداشت گفت: اکثر افرادی که این ویروس را تنها بیماری های جزئی کسانی که در جامعه با دیابت در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران گفت: ملیسا جوان یک سالت لیک سیتی-بر اساس داروساز با انجمن دیابت مراقبت و آموزش متخصصان است.

اجتماعی فاصله کلیدی است, او گفت: اما کسانی که مبتلا به دیابت نیز باید با قرار دادن به جای اقدامات اضافی — و آماده شدن برای شانس است که آنها ممکن است این بیماری است.

جوان خواستار کسانی که مبتلا به دیابت به جمع آوری یک “بیمار بعد کیت” که شامل تیم مراقبت سلامت خود را اطلاعات تماس با اورژانس تماس, اضافی, داروهای اضافی هفته عرضه انسولین, قند خون, تست تجهیزات و لوازم دیگر استفاده می کنند. آنها همچنین باید به خاطر یک منبع قند داخل کیت جوان گفت.

قادر به دریافت اضطراری تامین داروها — به عنوان بسیاری از شرکت های بیمه سلامت امروز آن را دشوار است برای ایجاد یک تغذیه — جوان خواستار کسانی که مبتلا به دیابت و یا سایر شرایط برای تماس با خود را داروسازان برای اطلاعات. بسیاری از شرکت های بیمه اجازه می دهد تا بیماران را به خرید کردن لوازم در شرایط اضطراری, او گفت:, و برخی از کشورهای در حال حاضر قوانین به آن نیاز.

کسانی که مبتلا به دیابت و یا شرایط دیگر که آنها را در معرض خطر نیز باید صحبت کردن با تیم مراقبت سلامت خود را و می آیند تا با یک برنامه ریزی در مورد آنها ویروس, او گفت:. برای مثال برخی از داروهای سرد می تواند یک فرد را افزایش دهد قند خون با توجه به جوان پس از آن یک ایده خوب به درخواست پزشک از قبل امن است.

در حالی که بسیاری احتمال می دانم که آنها باید انجام دهید آن چیزهایی که آن را شبیه به دیگر آمادگی اضطراری اقدامات به طور کلی. بسیاری از تمایل به شروع به آماده شدن وقتی اضطراری در یکی آستان.

“مردم ممکن است شنیدن آن را در اینجا و وجود دارد اما در حال حاضر مردم واقعا فکر کردن در مورد آمادگی” جوان گفت:.

دیابت مربی نیز تشویق Utahns برای رسیدن به همسایگان خود که در معرض خطر و یا کسانی که افراد مسن به ارائه کمک در حالی که هنوز هم پس از سی دی های اجتماعی فاصله دستورالعمل.

بسیاری از Utahns نگران آنها ممکن است این ویروس ابراز نگرانی در مورد تبدیل کردن برای تست. در حالی که آزمایش هنوز مسائل به خصوص در میان کسانی که در بالاترین خطر و مراقبت های بهداشتی کارگران دونن گفت: تست کمک نمی کند برای کسانی که با علائم خفیف.

آنها نیازی به دریافت تست شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. به جای آنها می تواند تاثیر طریق انزوای اجتماعی او گفت:.

معرف مورد نیاز برای اجرای آزمون در تامین کوتاه مدت و همچنین دنده محافظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. یوتا در بخش بهداشت و درمان در حال همکاری با دولت صنعت بیوتکنولوژی به آمده تا با راه حل های برای ادامه به آزمون به عنوان منابع از دولت فدرال اجرا پایین با توجه به دونن.

پرداختن به نگرانی های مردم در مورد این بیماری بدون علامت دونن گفت که اگر چه بسیاری ناشناخته باقی مانده در مورد COVID-19 بیماران به نظر می رسد اکثر مسری زمانی که آنها نشان می دهد علائم.

همچنین در روز سه شنبه جنوب شرقی یوتا در بخش بهداشت و درمان دستور توقف به همه ناهار خوردن در گزینه برای رستوران ها و میخانه, میله, مکانهای تفریحی و باشگاه های کربن امری و بزرگ استان ها — اندازه گیری همان است که گرفته شده در اجلاس و دریاچه نمک شهرستان.

هتل ها و دیگر اشکال کوتاه مدت مسکن در جنوب شرقی یوتا, شهرستان نیز ممنوع از جدید غیرضروری بازدید کنندگان با توجه به سفارش.

به عنوان دولت و سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور دست و پنجه نرم کردن با ویروس صلیب سرخ می گوید که در حال حاضر رو به یک “شدید” کمبود خون و می پرسد کسانی که سالم هستند به کمک مالی. مردم می توانند برنامه ملاقات به خون با صلیب سرخ با مراجعه به RedCrossBlood.org.

تقریبا 2,700 صلیب سرخ خون درایوهای لغو شده است در سراسر کشور به عنوان محل کار و مدارس گرفته اند اجتماعی فاصله اقدامات مقامات صلیب سرخ در بیانیه ای گفت در نتیجه نزدیک به 90,000 کمتر خون کمک های مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de