مخالفت از مغلوب ساختن پیشی جستن Covid-19 پاسخ Soars به 60 درصد به ما میشکند تک روز رکورد با 75,600 عفونت های جدید

جدید رای گیری جمعه منتشر شد نشان داد که 60 درصد از آمریکایی ها از رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و به Covid-19 همه گیر پیدا کردن است که می آید ساعت پس از ایالات متحده آمریکا گزارش دادند که یک رکورد شکنانه 75,600 جدید کروناویروس عفونت در روز پنج شنبه به تنهایی.

واشنگتن پست/ABC اخبار نظرسنجی در بر داشت که فقط 38 درصد از آمریکایی ها تایید مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر از 51 درصد در ماه مارس است. مخالفت رئیس جمهور با عملکرد افزایش یافته است 15 درصد از ماه مارس با 52 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر “به شدت” انتقاد از تهمت دست زدن به بحران است.

نزدیک به دو سوم از این بررسی 1,006 پاسخ دهندگان گفته اند که اصلا “اعتماد چه تهمت می گوید: در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.”

در این پست گزارش داد که رئیس جمهور را “بدتر شدن رتبه بندی در مدیریت از شیوع منعکس کننده نه تنها یک قطره در تصویب در میان دموکرات ها بلکه کاهش در میان برخی از گروه ها شده اند که بخش های اصلی خود را از ائتلاف پس از سال 2016.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن اعتبار برای دست زدن به coronavirus را کاهش 16 درصد در میان سفید انجیلی پروتستان به 68 درصد امروز; با 15 امتیاز در میان مردان سفید بدون مدرک دانشگاهی به 56 درصد و با 11 امتیاز در میان ساکنان روستایی به 48 درصد تصویب” این پست اشاره کرد.

افزایش مخالفت از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر است همزمان با افزایش جدید Covid-19 موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در سراسر ایالات متحده را وادار ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا به ناگهان عقب خود را reopenings. روز پنجشنبه ایالات متحده گزارش داد بیش از 75,600 جدید Covid-19 عفونت باد گذشته قبلی تک-بعد از ثبت 68,241 مجموعه آخرین جمعه است.

“این جایی است که ما در حال حاضر به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن” Rep. لایحه Pascrell (D-N. J.) توییتی اواخر پنج شنبه. “حزب جمهوری خواه نیست فقط نا مناسب به حکومت اما یک تهدید برای زندگی خود و زندگی خود خانواده است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها عنوان شدت Covid-19 همه گیر و به دروغ نسبت داده شده افزایش عفونت به افزایش در تست حتی در صورت هشدار که ایالات متحده می تواند به زودی ببینید 100,000 موارد جدید در هر روز اگر جارو اقدامات کاهش نمی گرفته شده است. در جولای 2, مصاحبه با فاکس کسب و کاررئیس جمهور پیش بینی کرد که کروناویروس “رفتن به مرتب کردن بر اساس فقط ناپدید می شوند.”

پس از رئیس جمهور اظهارات coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش در سراسر کشور. همانطور که نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد, “بازگشایی و آرامش اجتماعی فاصله محدودیت در برخی از ایالت ها ممکن است کمک به قابل توجه در سراسر کشور افزایش coronavirus مرگ و میر پس از زمانی که این بیماری همه گیر در ابتدا به اوج خود رسید.”

“در حالی که نرخ رشد جدید و میر است کمی پهن در چند روز گذشته داده ها نشان می دهد که افزایش در مرگ و میر ممکن است ادامه” این بار گزارش شده است. “بسیاری از کشورهای شاهد بیشترین افزایش در مرگ و میر نیز برخی از کشور بالاترین تست مثبت نرخ و همچنین افزایش بستری نرخ یک شاخص است که بسیاری از ساکنان ممکن است به شدت بیمار است.”

در یک مصاحبه با PBS Newshour شنبه دیابت برنی ساندرز (I-Vt.) مقصر افزایش Covid-19 مورد در “تهمت نادانی و کمرنگ جلوه دادن این بیماری همه گیر از یک روز.”

“از آن بدتر در بسیاری از ایالت ها در این کشور: 135,000 مردم که در حال حاضر مرده و این تعداد رشد خواهد کرد در ماه” گفت: Sanders. “ما باید به ایستادن و به نمایندگی از خانواده های کارگر این کشور هستند که امروز شاهد بیشتر ناامیدی از آنها دیده می شود در بسیاری از دهه.”

“جایگزین برای تبدیل شدن به تهاجمی گفت:” ساندرز “که به نظر من نه تنها باور نکردنی انسانی رنج می برند اما برای دیدن این اقتصاد سر ساده به یک رکود بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>