Feb. 17 (UPI) — نیکیتا مروارید Waligwa این بازیگر جوان که ستاره دار در دیزنی “ملکه Katwe درگذشت در سن 15 با توجه به اوگاندا مدرسه ای که او حضور داشتند.

Waligwa در اثر یک تومور مغزی Gayaza دبیرستان اعلام کرد در بیانیه ای در توییتر یکشنبه.

“کرایه تو خوبی, Nikita مروارید Waliwa. شما عزیزم به بسیاری از ما از دست شما به تومور مغزی در سن مناقصه ها و مزایده,” مدرسه گفت. “… بقیه در صلح کامل ،

در سال 2016 از ویژگی های فیلم به کارگردانی میرا نایر در مورد واقعی-داستان زندگی نابغه شطرنج Phiona Mutsei, Waliwa به دست آورده او را تنها در فیلم های اعتباری خیره به عنوان شخصیت دوست, گلوریا.

این فیلم همچنین ستاره دار برنده اسکار Lupita Nyong زن نما, زن کیردار عنوان Phiona مادر.

Nyong زن نما, زن کیردار تایید Waligwa مرگ در Instagram.

“آن را با غم و اندوه بزرگ است که پست من در مورد عبور از نیکیتا Waligwa شیرین, گرم, دختر با استعداد که من مشغول به کار با در فیلم” ملکه Katwe,'” او در بیانیه ای گفت.

Nyong زن نما, زن کیردار گفت Waligwa نقش با طراوت و چالاکی اما در زندگی واقعی او تا به حال یک “چالش” از مبارزه با سرطان مغز.

“ممکن است او واقعا بقیه در [صلح],” Nyong زن نما, زن کیردار گفت. “ممکن است به خوبی با روح او است.”

David Oyelowo, که همچنین ستاره دار در فیلم گفت: Waligwa بود “یک توپ از نور” نه تنها در نقش خود به عنوان گلوریا اما در زندگی است.

“نبرد او با یک تومور مغزی بود فروتنی شاهد” او در بیانیه ای گفت. “نور او را در زندگی می کنند.”

قابل توجه مرگ و میر سال 2020

Orson Bean

Orson Bean و همسرش, بازیگر کوچه آسیاب می رسند برای اکران فیلم “اکولایزر 2” در TCL چینی تئاتر در هالیوود بخش از لس آنجلس در تاریخ 17 ژوئیه 2018. باقلا درگذشت در 7 فوریه سال 2020 در سن 91. فایل عکس جیم Ruymen/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im