دیزنی اعلام کرد مقابله با khezri برای ESPN مستند

6 جولای (فردا) — والت دیزنی Co. روز دوشنبه اعلام کرد همکاری بین ESPN فیلم و khezri به صورت منحصر به فرد مجموعه مستند در سابق NFL بازیکن فوتبال حرفه ای و نژادی فعالیت.

معامله بین Kaepernick تولید بازوی Ra چشم انداز رسانه ها و دیزنی بگویید “اسکریپت و unscripted داستان که کشف مسابقه بی عدالتی اجتماعی و تلاش برای عدالت” یک بیانیه از ESPN گفت.

تبلیغات

مشارکت همچنین به نمایش گذاشتن کار اقلیت مدیران و تولید کنندگان است.

“در طول این زمان بی سابقه والت دیزنی Co. متعهد به ایجاد متنوع و فراگیر محتوا است که طنین انداز و مسائل” گفت: Bob Iger دیزنی رئیس اجرایی در یک بیانیه است.

“کالین تجربه به او می دهد یک چشم انداز منحصر به فرد در تقاطع های ورزشی, فرهنگ و مسابقه که بدون شک ایجاد داستان فوتی و فوری است که آموزش و روشنگری و سرگرم و ما مشتاقانه منتظر به کار با او در این مهم همکاری است.”

این پروژه را گسترش در سراسر دیزنی سیستم عامل از جمله والت دیزنی تلویزیونی ESPN, Hulu, پیکسار و شکست نخوردگان یک سری است که ویترین نژاد در ورزش حرفه ای این شرکت گفت.

یکی از پروژه تولید خواهد شد Jemele تپه که قبلا با ESPN و شکست نخورده. اول-نگاه سری از ویژگی های فیلم منتشر نشده از Kaepernick فوتبال حرفه ای و فعالیت این شرکت اعلام کرد.

“من هیجان زده به اعلام این همکاری تاریخی با دیزنی در سراسر همه از سیستم عامل خود را به بالا بردن و سیاه و قهوه ای مدیران و سازندگان سرایان و تولید کنندگان و برای الهام بخشیدن به جوانان با فوتی و فوری و معتبر دیدگاه” Kaepernick در بیانیه ای گفت.

“من مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری docuseries در زندگی من, داستان, در علاوه بر این به بسیاری دیگر از نظر فرهنگی تاثیرگذار پروژه های ما در حال توسعه است.”

“کالین تا به حال مفرد مسیر به عنوان یک ورزشکار و یک فعال و به عنوان ملت همچنان به مقابله با نژاد پرستی و بی عدالتی اجتماعی آن را احساس می کند به خصوص مربوط به شنیدن کالین صدای خود را در تکامل و انگیزه های” جیمی Piatro ESPN رئیس جمهور گفت: تنوع.

Kaepernick بازی کارفرمایی برای San Francisco 49ers تا جنجال زمانی آغاز شد که او به زانو در طول سال 2016 فصل در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. Kaepernick آزاد شد عامل در سال 2017.

Kaepernick شکایت کرده است که او blackballed توسط لیگ فوتبال ملی و حرکت رو به جلو با بشردوستانه و پروژه های رسانه ای. او یک سخنگوی شرکت نایک در سال 2018 است.

اما پس از تظاهرات در طول روز یادبود پلیس-درگیر مرگ جورج فلوید, NFL کمیسر راجر Goodell قرار دادن یک ویدیو گفت: “ما در اشتباه بودند” برای گوش دادن به بازیکنان NFL قبلی که در اعتراض به خشونت پلیس.

Goodell در ژوئن خواست تیم NFL به نظر rehiring Kaepernick و گفت که لیگ استقبال او را به “کمک” و “راهنمای” NFL در مسائل اجتماعی. لیگ مرتکب شده 250 میلیون دلار در هر سال بیش از 10 سال به آدرس نژادپرستی در ورزش فوتبال گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>