دیزنی مدیر عامل شرکت می گوید این خواهد بود ‘موضوع’ برای سینما هنگامی که ‘Mulan’ بازگشایی

“مولان” منتشر خواهد شد در تاریخ 24 ژوئیه به عنوان برنامه ریزی شده دیزنی مدیر عامل باب Chapek تایید دوشنبه. اما دو باز شب ممکن است یک مشکل است.

Chapek CNBC گفت که دو شب از فیلم پرفروش را برای اولین بار خواهد بود یک مسئله بزرگ برای سینما مگر اینکه آنها می توانید شروع به اضافه کردن افزایش محدود گنجایش, به گزارش هالیوود.

“این واقعا تنها مسئله می شود در شب جمعه و شب شنبه و به میزان کمتر در روز یکشنبه, شب,” او گفت:. “در این مورد خاص فکر می کنم که می تواند اداره می شود. من فکر می کنم از آن خواهد شد به شرکت کنندگان ما که شریک با ما. من فکر می کنم که بسیار خوب است تاریخ انتشار, برای آن عنوان خاص.”

هفته گذشته Chapek گفت: دیزنی هنوز برنامه ریزی برای انتشار این فیلم در جولای 24, که من در مورد نوشت: برای Deseret News. Chapek گفت: او قصد دارد برای نگه داشتن فیلم منتشر شده برای دیزنی فیلم محدود به سینما.

اما او گفت که می تواند تغییر با زمان.

“ما بسیار معتقدند در ارزش تئاتر تجربه به طور کلی برای راه اندازی فیلمهای, فیلم,” او گفت:. “اما ما همچنین متوجه است که یا به دلیل تغییر و تحول مصرف کننده پویایی و یا به دلیل شرایط خاص مانند COVID ما ممکن است مجبور به ایجاد برخی از تغییرات است که استراتژی کلی فقط به خاطر تئاتر نیست باز یا نیست باز به حدی است که هر کسی نیاز به توان مالی قابل دوام.”

Chapek گفت: دیزنی را در نظر فیلم در مورد پایه و اساس.