دیزنی وارث, Ben & jerry’s تماس برای افزایش مالیات بر ثروتمندان در میان COVID-19 همه گیر

یک گروه از میلیونرهای باید به نام دولت ها در سراسر جهان برای افزایش مالیات بر ثروتمندان برای کمک به پوشش هزینه های شکست رمان coronavirus, اخبار بی بی سی گزارش می دهد.

چه خبر است ؟

  • در مجموع 83 میلیونرهای امضا نامه ای سرگشاده که به نام “تغییر دائمی” که شامل دولت افزایش مالیات بر ثروتمندان با توجه به اخبار بی بی سی
  • در این طومار آمده است: “به عنوان COVID-19 حملات جمعیت میلیونرهای مثل ما باید نقش اساسی در بهبود جهان ما است.”
  • “نه ما نه آنهایی که مراقبت از بیمار در بخش مراقبت های ویژه بخش. ما در حال رانندگی آمبولانس ها را که بیمار به بیمارستان است. ما در حال تهیه مواد غذایی در قفسه های فروشگاه و یا تحویل غذا درب به درب.
  • “اما ما باید پول زیادی از آن. پول است که به شدت مورد نیاز در حال حاضر ادامه خواهد داد و مورد نیاز در سال های آینده به عنوان جهان ما بازیابی از این بحران است.”
  • “رهبران حکومت باید مسئولیت برای افزایش بودجه نیاز داریم و صرف آنها كنيم.”
  • دیزنی اری برنده زن ابیگیل دیزنی و بن و جری از بنیانگذاران جری سبز هر دو طومار را امضا کردند.
  • این درخواست گفت: دولت باید برای تحقق اقتصاد تاثیر coronavirus همه گیر می تواند برای سال گذشته. گفتند میلیونرهای ارائه کمک بیشتر به مردم و کسب و کار می تواند کمک به جلوگیری از برخی از این آسیب با توجه به اخبار بی بی سی

در این نامه همچنین استدلال می کند که این signees هرگز به نگرانی در مورد چک های بعدی خود را که باید انگیزه بیشتری برای کمک به دیگران با توجه به شرکت.

ما “باید به نگرانی در مورد از دست دادن شغل ما خانه ما و یا توانایی ما برای حمایت از خانواده های ما. ما در حال مبارزه در خط مقدم از این اورژانس و ما بسیار کمتر به احتمال زیاد به قربانیان خود را. پس لطفا. مالیات بر ما. مالیات بر ما. مالیات بر ما. حق انتخاب است. این تنها انتخاب است. انسانیت مهم تر از پول ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>