دیزنی به همراه ویرایشهای رسوا ‘چلپ چلوپ با موهای اضافی

دیزنی به علاوه ساخته شده ویرایش به فیلم “چلپ چلوپ” جایگزین پوست لخت فوق العاده با CGI ،

چه خبر است:

  • دیزنی به علاوه یک ویرایش سریع به تام هنکس و داریل هانا فیلم “چلپ چلوپ.” در یک صحنه هانا بوسه هنکس در ساحل قبل از در حال اجرا بازگشت به اقیانوس آشکار جزئی برهنگی.
  • اما دیزنی به علاوه تصمیم گرفت برای ویرایش فیلم است. جزئی عکس ویرایش شده را با توجه به برخورد.
  • دیزنی به علاوه به مدت طولانی جشن PG-دارای فیلم های امید بستن برای جلوگیری از محتوا که خم بیش از حد خشونت آمیز یا خطرناک است. وجود دارد PG-13 فیلم در جریان خدمات مانند “جنگ ستارگان: آخرین جدی” و “انتقامجویان: Endgame.”
  • منتقدان ناودان دیزنی برای استفاده از دیجیتال خز تکنولوژی برای ایجاد خز که به نظر می رسد بیشتر جعلی از واقعی.

دیزنی به علاوه هنوز کار بر روی آن

  • پس از آن اولین پدر و مادر تلویزیونی شورای اسلامی گفت: دیزنی به علاوه یک “بسیار امن تر پلت فرم برای خانواده ها از دیگر خدمات جریان.” اما PTC گفت: دیزنی هنوز هم تا به حال برخی از کار را به انجام اگر می خواست آن را به در نظر گرفته شود به طور کامل دوستدار خانواده با توجه به گزارش Deseret News.
  • “دیزنی به علاوه 80% جریان راه حل برای خانواده و ما تحسین این شرکت تمرکز خود را بر ساخت خانواده-مطالب دوستانه گفت:” PTC جمهور Tim زمستان در بیانیه ایمیل به Deseret News. “تا کنون بزرگترین چالش ما با دیزنی به علاوه این است که آن را شامل نمی شود کنترل والدین و یا فیلتر کردن محتوا. در حالی که این شرکت وعده داده است که شامل R-rated مطالب خود را برای پذیرش خود دیزنی به همراه نمی شد به طور انحصاری طراحی شده برای کودکان است.”
  • “حتی از عناوین مارول و جنگ ستارگان franchises حاوی سطوح بالاتری از خشونت و برخی از PG-13 عناوین ممکن است شامل شدیدتر زبان یا ناسزا جنسی, کنایه یا پیشنهادی گفت و گو است. می شود حتی بیشتر ایده آل جریان پلت فرم برای خانواده های دیزنی, به علاوه باید به خانواده توانایی اجازه می دهد تا فیلتر” زمستان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de