دیزنی به علاوه در حال حاضر در حال کار بر روی ‘Mandalorian’ فصل 3. در اینجا چیزی است که ما می دانیم

دیزنی به علاوه فرستاده است تولید “Mandalorian” به hyperspace به عنوان نشان می دهد و در فصل سوم است که در حال حاضر تحت توسعه انواع گزارش است.

  • پیش تولید را آغاز کرده است در دیزنی به علاوه نشان می دهد که مجموعه ای به انتشار فصل دوم آن در ماه اکتبر.
  • منابع بی نام گفت: تنوع است که Jon Favreau شده است “نوشتن فصل 3 در حالی که برای.”
  • بخش هنری که شامل Lucasfilm معاون رئیس جمهور و مدیر اجرایی خلاق داگ چینگ در حال حاضر توسعه یافته مفاهیم هنر برای فصل جدید بیش از حد.
  • یک منبع گفت: تنوع: “ما فقط شروع پیش تولید و به دنبال ماجراهای بیشتر برای Mandalorian در فصل 3.”
  • منبع دیگری گفت: تنوع است که طراحی و تولید آغاز شد و در آوریل 20, دادن, نشان می دهد “بزرگ هم منجر شود.” این منبع افزود: “چرخ دنده آغاز شده سنگ زنی واقعا در اوایل.”

برخی از اضافی متن:

اخبار در مورد فصل سوم برای “Mandalorian” می آید قبل از نشان می دهد و در فصل دوم حتی لگد کردن. نشان می دهد که مجموعه ای به انتشار فصل دوم آن در ماه اکتبر. فاورو تایید فصل دوم در توییتر در اوایل این سال است.

نشان می دهد فصل اول به پایان رسید با Mandalorian (نام Mando) و کودک (Baby Yoda) افزایش به فضا برای پیدا کردن کودک yoda’s سیاره خانه.

آنچه اتفاق می افتد در فصل دو ؟

  • نه چندان شناخته شده در مورد آینده طرح برای فصل دو.
  • فصل آخر را شامل Moff گیدئون (Giancarlo Esposito) دارای حق اعمال یک darksaber. او گفت: در interivews که darksaber ممکن است نقش بازی در فصل آینده اسپوزیتو گفت: IMDB که ما می تواند انتظار می رود برخی از شمشیر مبارزه می کند.
  • اسپوزیتو می گوید: “من مناسب و معقول. من بهتر است. اما شما باید به احترام قدرت آن انرژی آن است. آن را طولانی شخص. من bopped خودم سه بار در حال حاضر. پاپ در سر من بود … چه کار کنم ؟ من شروع به خنده. مردم به من نگاه کن, آنها می خواهم مرا به متخصص حق کردن خفاش. اما شما می دانید چه ؟ این عمل طول می کشد. بنابراین ما باید آنهایی ما کوتاه. چون گاهی اوقات آنها را مجبور به قرار دادن آن در. و حدس بزنید چه ؟ من می توانم بگویم این است ؟ من می توانم آن را می گویند من می توانم آن را می گویند. من قصد دارم از طریق آن در سر من اخلال گران, blah blah blah. من می توانم آن را می گویند. من شکسته ام سه نفر از کسانی که پسران بد.”
  • و با توجه به گزارش های متعدد, Rosario Dawson خواهد شد پیوستن به نشان می دهد به بازی Ahsoka Tano شخصیت معروف از “کلون” و “Star Wars Rebels.” نکات در Ahsoka نقش در فصل دوم از “Mandalorian” دیده شده است در “جنگ های کلون” در حال حاضر این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im