دیزنی تعویق بازگشایی کالیفرنیا پارک های

24 ژوئن (فردا) — دیزنی در روز چهارشنبه اعلام کرده است که به تعویق افتاد برنامه ای برای بازگشایی آن در کالیفرنیا پارک با استناد به تاخیر در ارشاد از دولت است.

این شرکت گفت که مجبور شد برای به تعویق انداختن مرحله به مرحله بازگشایی آن دیزنی لند و کالیفرنیا ماجراجویی پارک در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 17, پس از ایالت کالیفرنیا حاکی از این امر فراهم نیست پارک بازگشایی دستورالعمل تا بعد از 4 جولای.

تبلیغات

برنامه ای برای بازگشایی Grand کالیفرنیا هتل و آبگرم و بهشت اسکله هتل در جولای 23 را نیز تحت تاثیر قرار به عنوان دیزنی گفت: باید مذاکره و توافق با اتحادیه های کارگری به بازگشت کارکنان به کار می کنند.

“با توجه به زمان مورد نیاز برای ما به ارمغان بیاورد هزاران نفر از اعضای بازیگران بازگشت به کار و راه اندازی مجدد کسب و کار ما, ما هیچ چاره ای جز به تاخیر بازگشایی ما پارک و هتل رفت و آمد مکرر تا زمانی که ما دریافت تایید از مقامات دولتی گفت:” دیزنی. “هنگامی که ما درک واضح تری از زمانی که دستورالعمل منتشر خواهد شد ما انتظار داریم که قادر به برقراری ارتباط بازگشایی تاریخ.”

دیزنی اشاره کرد که بازگشایی برنامه های شانگهای دیزنی توچال هنگ کنگ دیزنی توچال و والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در فلوریدا تایید شده اند.

برنامه ای برای بازگشایی مرکز شهر دیزنی منطقه منطقه خرید در کالیفرنیا در تاریخ 9 ژوئیه نیز همچنان به عنوان برنامه ریزی شده.

اعلام شد که کالیفرنیا را تجربه کرده است موجی از COVID-19 موارد گزارش بیش از 6,000 موارد مثبت در دو روز متوالی در این هفته با موارد در اورنج کانتی — که در آن دیزنی لند و کالیفرنیا ماجراجویی قرار دارد — در حال افزایش به بیش از 10,700 در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de