پارک دیزنی می تواند از دست دادن 21 میلیارد دلار از coronavirus تعطیلی گزارش می گوید

دیزنی نشان داد آن را از دست یک پتانسیل 1 میلیارد دلار به دلیل پارک تعطیلی بیش از COVID-19 شیوع اما که ممکن است فقط آغاز است.

پارک دیزنی می تواند از دست دادن نزدیک به 21 میلیارد دلار درآمد از طریق 2022 به دلیل تعطیلی از coronavirus همه گیر اورنج کانتی ثبت نام ،

تحلیلگران پیش بینی شده در یک مقاله تحقیقی جدید که می آید از شرکت MoffettNathanson — که دیزنی تصمیم به نزدیک پارک در کالیفرنیا و فلوریدا ممکن است هزینه شرکت پول جدی است.

در این گزارش گفت: “ما بر این باورند که سرمایه گذاران در حال کم بها دادن به عقب مانده بازیابی طبیعت دیزنی پارک.”

دیزنی پارک می تواند درآمد خود را غوطه $21.7 میلیارد زیر 2019 سال مالی سطوح.

با توجه به اورنج کانتی ثبت نام “را قرار داده است که ذهن ترا درهم میشکنند از دست دادن به چشم انداز است که به اندازه کافی برای پرداخت هزینه های دیزنی لند شانگهای چهار بار بیش از.”

دیزنی بسته تمام پارک های آن در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. دیزنی لند و والت دیزنی جهان بسته باقی می ماند برای آینده نامحدود. این محققان نشان می دهد این پارک می تواند بازگشایی در ژوئیه 1. دیگر تحلیلگران نشان می دهد پارک نمی بازگشایی تا مارس سال 2021 به من گزارش Deseret News. بانک UBS گفت: دیزنی ممکن است صبر کنید تا Jan. 1, 2020, باز دوباره با توجه به لس آنجلس تایمز.

اما وال استریت تحلیلگر دیوید میلر گفت: خبرنگار هالیوود پارک نمی بازگشایی در همان زمان.

میلر گفت: “ما برآورد 85 درصد از حضور در پایگاه در اورلاندو در یک نرمال محیط زیست در مورد ویروس برای دوم می آید از خارج از کشور یا خارج از کشور. که بدان معنی است که شما تقریبا باید به پرواز وجود دارد. آن است که یک فرایند دو مرحله با گرفتن مصرف کنندگان مطیع با رفتن به پارک. شما باید راحت شماره 1 با گرفتن یک هواپیما … و سپس شما باید به راحتی در واقع رفتن به پارک و امید آن است که نسبتا استریل محیط زیست و مردم امیدوارم پایبند به امن اجتماعی فاصله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im