دیزنی جهانی می تواند دوباره با توجه به COVID-19 بازگشایی در اواسط 2021 متخصص می گوید

والت دیزنی جهانی می تواند دوباره در آینده نزدیک یک تحلیلگر گفت: در گزارش اخیر در سهام را برای والت دیزنی Co.

چه خبر است ؟

  • Cowen تحلیلگر داگ Kreutz گفت: در یک یادداشت جدید است که وجود دارد “معنی احتمال” که دیزنی جهان خواهد بود مجبور به بستن دوباره به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس, مهلت گزارش.
  • او گفت: این احتمال وجود دارد این پارک را به کار گیرند با اقدامات کنونی تا اواسط سال 2021 هم با توجه به مهلت.
  • Kreutz گفت: در آغاز همه گیر اجتماعی و فاصله مورد نیاز خواهد دنباله دار کردن پایان سال است. اما در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد تا اواسط سال آینده ممکن است زمان مناسب خواهد بود.
  • او گفت: “این وضعیت باقی می ماند بسیار سیال و ما حکومت نه از احتمال که این تاثیر می تواند حتی بیشتر طول بکشد.”

این واقعا جدید …

دیزنی پارک در اصل اعتقاد به بسته تا Jan. 1, 2021, به عنوان من در مورد نوشت: برای Deseret.com. تحلیلگر UBS جان Hodulik که اغلب نظرات در رسانه های, سرمایه گذاری, گفت که او انتظار می رود خطرات به سنگین تر بودن از مزایای دیزنی پارک به معنی آنها می ماند بسته از طریق پایان سال است.

  • Hodulik گفت: “(T)او در رکود اقتصادی به علاوه نیاز به اجتماعی فاصله جدید, سلامت احتیاطی عدم سفر و جمعیت گریزی به احتمال زیاد به این کسب و کار با سود کمتری وجود دارد تا به طور گسترده ای در دسترس واکسن.”
  • او گفت: پارک ها ممکن است “خود را بازیابند اخیر عامل وزن (حدود) 18 ماه مصادف با اولین انتظارات برای یک به طور گسترده ای در دسترس واکسن برای COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>