دیزنی لند شیک روز, رویداد, برنامه های تابستان ‘encore’ با توجه به شیوع کروناویروس

این Dapper روز تفرج برنامه ریزی شده برای اواسط ماه آوریل است که به ارمغان می آورد هزاران نفر به دیزنی لند در بی باک مد اضافه شده است یک “encore” تاریخ به تقویم در اواسط ماه ژوئن به عنوان آناهایم پارک باقی می ماند بسته میان شیوع کروناویروس.

این Dapper روز نمایشگاه برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18 و 19 در هتل دیزنی لند مرکز همایش های برجسته از 30 ، 000 فوت مربع از فروشنده فضا موکول شده است در ماه ژوئن 20 و 21.

برنامه ریزی شده Dapper روز بهار تفرج در دیزنی لند باقی مانده در تقویم برای مارس 19, اما سازمان اضافه شده اند یک “encore” تابستان شیک روز تفرج در 21 ژوئن همزمان با نمایشگاه خرما.

“نمایشگاه منتقل شد به یک تاریخ است که ما امیدواریم که نمی خواهد به عنوان به شدت تحت تاثیر وضعیت کنونی تأثیر سلامت و ایمنی سفر گفت:” Dapper روز موسس Justin J. طریق ایمیل. “به همین ترتیب ما ‘دوباره به نواز دعوت’ 21 ژوئن پارک تفرج بیش از روز پدر اضافه شد در مورد دیزنی آناهایم پارک ها باز نمی شود بیش از 19 آوریل و همچنین ارائه مخاطبان ما با یک تاریخ متناوب امیدوارم کمتر به احتمال زیاد به تحت تاثیر سفر و یا مسائل ایمنی.”

همچنین نگاه کنید به: دیزنی coronavirus تعطیلی می تواند هزینه 500 میلیون دلار از دست داد پارک پذیرش درآمد

دیزنی دو آناهایم, پارک, سه هتل و مرکز خرید بسته باقی می ماند از طریق پایان ماه مارس میان COVID-19 بیماری همه گیر.

اعلام کرد 18-بعد از بسته شدن دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی می تواند کشش حتی طولانی تر است. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری است توصیه به 8 هفته ممنوعیت در تمام مجامع عمومی و حوادث بیش از 50 نفر است.

همه از آینده شیک روز گردش در دیزنی لند (19 آوریل), Walt Disney World (مه 2 و 3) و دیزنی لند پاریس (9 مه) باقی می ماند و در تقویم به عنوان برنامه ریزی شده.

“ما متوجه, شانس خوب وجود دارد دیزنی پارک ها و هتل ها ممکن است بسته بیش از برخی از کسانی که تاریخ و یا دولت های محلی ممکن است بپرسید که مردم جمع آوری که در آن زمان به” Dapper روز سایت می گوید.

همچنین نگاه کنید به: هتل دیزنی coronavirus تعطیلی می تواند هزینه شرکت 140 میلیون دلار در سراسر جهان

Dapper روز به ارمغان می آورد هجوم هزاران نفر از بازدید کنندگان به دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی در لباس تصفیه شده و ظریف و سبک است که به یاد دوران قبل وقتی مردم عینک خود را یکشنبه بهترین برای حضور در آناهایم پارک.

غیر رسمی, رویداد, مد به ارمغان می آورد بازدید کنندگان به دیزنی لند در زمستان و پاییز همراه با Dapper, حوادث روز در دیزنی پارک فلوریدا و فرانسه در طول سال.

این گروه شعار “لباس به تحت تاثیر قرار دادن و گام به گام در سبک” تشویق طرفداران دیزنی را به خود شخصیت خود را بالا اسلوب بدون دیکته یک دوره زمانی خاص و یا طراحی زیبایی.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند coronavirus بسته شدن می تواند هزینه SoCal اقتصاد 400 میلیون دلار

شرکت کنندگان لباس در فهرست با الهام از کلاسیک و معاصر شیک برای ایجاد رنگارنگ گروه که جشن هنر پانسمان کردن. مردان, پوشیدن لباس, کلاه, کمان, روابط فامیلی و نوک بالها کفش. لباس زنان درشت چاپ دامن و کفش پاشنه بلند با parasols و کلاچ کیف پول.

Dapper روز الهام گرفته شده بود در اوایل مفهوم هنر از دیزنی لند نشان داد که بازدید کنندگان با پوشیدن پالتو یا لباس پوشیدن در تیز مناسب به عنوان اگر آنها از رفتن به یک جشن افتتاح و یا یک شب در اپرا. سیاه و سفید عکس های از پارک از 1950s نشان داد که بازدید کنندگان به nines به عنوان اگر آنها رهبری به کار و یا کلیسا در بهترین اسلوب. زنان کفش پاشنه بلند معروف غرق به تازه-ریخت و پیاده رو در دیزنی لند را در روز افتتاحیه.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند coronavirus بسته شدن به پایان می رسد یک مرد 2,995-روز رنگ اثر خط

اولین شیک روز تفرج برگزار شد در دیزنی لند در فوریه 2011. از آن زمان به بعد مد متمرکز پدیده گسترش یافته است به والت دیزنی و دیزنی لند پاریس.

Dapper روز است که بخشی از یک سری از مسلمانان و غیر رسمی رویدادهای برگزار شده در دیزنی لند — از جمله, گی, روز, خفاش ها روز و MiceChat Gumball Rally — که دیزنی پذیرای بدون تحریم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de