دیزنی لند شده است پرسیدن سوال به سالانه دارندگان پاس که ممکن است نشان می دهد این پارک با توجه به ارائه مواد غذایی در آینده است.

چه اتفاقی می افتد:

دیزنی لند شده است ارسال نظرسنجی به annual passholders در مورد پیشرفت است که می تواند ساخته شده به دیزنی تجربه. وبلاگ MiceChat شده است chronicling این نظرسنجی به عنوان آنها آمده ام تا به صندوق پست الکترونیک.

یکی از سوالات با تمرکز بر تحویل مواد غذایی. آن را می پرسد:

“دیزنی است که همیشه با توجه به ایده های جدید است و ما می خواهم برای دریافت نظرات خود را در مورد تعداد کمی از کسانی که در حال حاضر. اگر ارائه شده چگونه به احتمال زیاد شما خواهد بود به استفاده از خدمات زیر است که شما می توانید سفارش از خانه ؟

“دیزنی لند توچال آماده مواد غذایی و نوشیدنی به خانه شما تحویل داده.

گزینه های برای انتخاب عبارتند از:

  • “قطعا”
  • “احتمالا”
  • “ممکن است یا ممکن است نه”
  • “احتمالا نه”
  • “قطعا نمی خواهد.”

با توجه به اورنج کانتی ثبت نام مفهوم نیست بیش از حد وحشی و این می تواند چیزی برای دیزنی لند را در نظر بگیرید:

“رستوران ها دیده می شود افزایش تحویل خانه منظقه وانت و درایو-از طریق ترافیک از COVID-19 همه گیر بسته اتاق ناهار خوری و آمریکایی ها مجبور به سعی کنید مواد غذایی-برای-رفتن به گزینه های. چرا نمی تواند دیزنی لند انجام همان چیزی ؟ تقاضا است که قطعا وجود دارد.”

دستور العمل های منتشر شده در طول COVID-19 همه گیر

دیزنی پارک به اشتراک گذاشته است تعدادی از دستور العمل های بیش از سه ماه گذشته در میان coronavirus بیماری همه گیر. این دستور العمل شامل دسر ساندویچ و میان وعده های کوچک است که شما می توانید در پارک دیزنی.

در اینجا یک لیست از دستور العمل های دیزنی منتشر کرده است:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de