دیزنی لند Buzz Lightyear Astro انفجار در میان دیزنی سوار سلطنتی

وزوز سال نوری Astro انفجار پرورشی است به شهرت به عنوان یکی از کسانی که نادر جاذبه های است که می تواند در تقریبا هر دیزنی پارک رفت و آمد مکرر در سراسر جهان به عنوان کلاسیک shoot-em-up سوار تاریکی جشن سالگرد نقطه عطف در دیزنی لند.

دیزنی لند به مناسبت سالگرد 15 از وزوز سال نوری Astro انفجار سوار بر سهشنبه, آوریل 3.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند را تازه و جدید سحر و جادو اتفاق می افتد رژه ارائه غیر منتظره و بی احترامی صحبت کردن و نگرش

وزوز سال نوری Astro انفجار است که در میان یک گروه را انتخاب کنید از جاذبه های است که می توان در پنج دیزنی اقامتگاههای تفریحی را در سراسر جهان که در آن سوار می رود با نام های بسیاری از.

در علاوه بر این به Tomorrowland مکان در دیزنی لند, وزوز سال نوری سوار ساکن در فلوریدا پادشاهی سحر و جادو (فضایی رنجر چرخش), فرانسه, دیزنی لند پاریس (انفجار لیزری) چین شانگهای دیزنی لند (سیاره نجات) و ژاپن در توکیو دیزنی لند (Astro انفجار).

یک نسخه Astro انفجار جاذبه استفاده می شود در بر داشت در تمام شش دیزنی اقامتگاههای تفریحی را تا سوار شدن بسته شد در سال 2017 هنگ کنگ دیزنی لند.

همچنین نگاه کنید به: چرا شده است وجود دارد هرگز یک میکی موس سوار شدن در یک Disney theme park

تنها دو سواری را می توان در تمام شش دیزنی اقامتگاههای تفریحی را در سراسر جهان: Dumbo پرواز فیل و دیزنی کلاسیک چرخ فلک.

بسیار شبیه Astro انفجار دیزنی چرخ و فلک در سراسر جهان توسط بسیاری از نام هایی که ادای احترام به پری داستان خانواده سلطنتی مانند شاهزاده جذاب را پادشاه آرتور و لانسلوت.

وزوز سال نوری Astro انفجار و کلون خود در میان نادر از دیزنی سواری است که می توان در پنج دیزنی اقامتگاههای تفریحی: فضا, کوه, آن را یک جهان کوچک Mad Tea Party, پیتر پان پرواز میکی را Philharmagic Astro Orbitor و Astro انفجار. فضای کوچک جهان teacups و Philharmagic در شانگهای دیزنی لند. پان از دست رفته است از هنگ کنگ دیزنی لند.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی Avengers پردیس شیرین کاری نشان می دهد این است که به دنبال خوب چند ابرقهرمانان مارول

Astro Orbitor است درست مثل Astro متخصصین داشتن کاهش یافته و از صفوف هنگامی که در بر داشت در تمام شش دیزنی اقامتگاههای تفریحی که توکیو دیزنی لند حذف سوار در سال 2017. به همین ترتیب Astro Orbitor رفته و توسط بسیاری از نام های دیزنی پارک از طریق سال — از جمله ستاره جت Astro جت, جت بسته و Orbitron.

Astro انفجار گل رز به شهرت در یک دوره نسبتا کوتاه از زمان. این خواهر-سوار فضایی رنجر چرخش عرضه در سال 1998 در پادشاهی سحر و جادو. تنها Philmargic جدیدتر است به صفوف نادر جاذبه های, با 4-D فیلم باز کردن در فلوریدا در سال 2003 و آخرین تجسم debuting در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی فقط در سال گذشته است.

وزوز سال نوری سوار تاریکی است که در بیشتر دیزنی اقامتگاههای تفریحی را از برخی از بزرگ نام جاذبه: دزدان دریایی کارائیب, خالی از سکنه عمارت جنگل کروز تندر بزرگ کوه ستاره تور و Soarin’.

دیزنی نیست در نظر هنگ کنگ عارف مانور به همان سوار به عمارت خالی از سکنه حتی اگر آنها پسرعموهای نزدیک. همان می رود برای شانگهای نبرد برای گنج غرق وقتی که می آید به دزدان دریایی کارائیب ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im