دیزنی لند را تازه و جدید سحر و جادو اتفاق می افتد رژه ارائه غیر منتظره و بی احترامی صحبت کردن و نگرش

دیزنی لند جدید با سحر و جادو اتفاق می افتد تبدیل خیابان اصلی U. S. A., به یک نگرش پر از لودگی باند باریک و گربه با مد به جلو رقصنده در avant garde لباس قابل توجه وگ در شمار برجسته ترین رژه به آمار آناهایم پارک در سال است.

جدید دو بار در روز سحر و جادو اتفاق می افتد رژه رسما راه اندازی چهار شنبه, فوریه. 28 در امتداد خیابان اصلی U. S. A. در آناهایم پارک. دیزنی لند برگزار شد رسانه ها پیش از این رژه در روز پنج شنبه, فوریه. 27 صورتحساب به عنوان یک سورپرایز برای پارک بازدید کنندگان است.

سحر و جادو اتفاق می افتد شامل رژه شناور های کاراکتر ها از “Moana” “Coco” “یخ زده” “سیندرلا” “شمشیر در سنگ” “شاهزاده خانم و قورباغه” و “خواب زیبایی” همه رهبری میکی موس.

سحر و جادو اتفاق می افتد رژه لگد کردن با یک گروه رقص شناخته شده به عنوان سحر و جادو همراهان که شبیه یک صلیب بین غیر متعارف چالش در “Project Runway” و یک لب همگام سازی نبرد در “rupaul’s Drag Race.” نیازی به گفتن است که چیزی است که شما ببینید هر روز در دیزنی لند.

این مرزی-توسط-دیزنی-استانداردهای مد به جلو نگاه بود ، دیزنی همکاری در این رژه با امی نامزد دریافت جایزه هنرمند آرایش دیوید Petruschin شناخته شده با نام مرحله کلاغ در VH1 را “rupaul’s Drag Race.”

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند سحر و جادو اتفاق می افتد رژه لباس و آرایش را با الهام از باند فرودگاه مد

سحر و جادو اتفاق می افتد تازه و غیر منتظره به نوبه خود برای دیزنی لند است که شناخته شده برای آن بازی امن و عقب افتادن در محاکمه و درست فرمول وقتی که می آید به در-پارک سرگرمی است. متاسفانه دیزنی پارک سرگرمی زندگی می کنند تیم را دنبال نمی کند از طریق پررنگ سکته مغزی برای پایان دادن تا در این مبتکر روش حدود دو سوم از راه را از طریق رژه.

سحر و جادو اتفاق می افتد رژه نشان می دهد مدیر Jordan Peterson و مدیر خلاق David دافی به تحسین می شود برای در نظر گرفتن شانس و شکستن از قالب گذشته دیزنی لند رژه می روند. اما آنها نمی تواند به اندازه کافی دور. تازگی و طراوت از سحر و جادو اتفاق می افتد می آید به توقف ناگهانی زمانی که حواس پرتی از دو عمل از رژه می دهد راه را به كشور سنت در فینال عمل می کنند.

سحر و جادو اتفاق می افتد پا کردن با برق شروع می شود. مرد رقصنده در سحر و جادو همراهان sported آبی mohawk pompadours و رنگین کمانی نامنظم-قطع توکس کت. اعتصاب-یک-مطرح رواج زن رقصنده عینک برش لبه به نظر می رسد پاره پاره از باند فرودگاه از نیویورک و لندن و پاریس و میلان.

آن را برای رفتن به گرفتن برخی از زمان برای بازدید کنندگان به استفاده می شود برای دیدن میکی و مینی و دونالد و مسخره در رنگین کمانی آبی و بنفش mod حالت مد. در واقع در نگاه اول آنها نگاه مسخره off-the-wall مسخره. اما در زمان به نظر می رسد مطمئن شوید که به رشد طرفداران بیشتر عادت کرده اند به دیدن Fab Five در تعطیلات فصلی و لباس.

میکی ماوس به دنبال باز کردن رقصنده در چشمگیر شناور با یک برنز barb wire-مانند halo چرخش در اطراف بالای قوی آبی و بنفش جادو کلاه.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند سحر و جادو اتفاق می افتد رژه شیپور خاموشی ‘American Idol’ آلوم Todrick سالن برای موسیقی جدید نمره

یک گروه از اقیانوس رقصندگان همراه Moana واحد شبیه یک صلیب بین آتش واکر و رقصنده شکم آنها به عنوان چرخید و دست تکان داد ابریشم نوار از پارچه. این موج دار حجاب pois اضافه شده یک دوز از انرژی جنبشی به صفوف.

این Moana شناور بود و کمتر موثر از پتانسیل خود را در بخشی به دلیل روشن آفتاب ظهر که رقیق تاثیر کرنش صفحه نمایش LED است که به شکل یک موج توفنده. انیمیشن پر LED موج خواهد شد به احتمال زیاد به نگاه بهتر در دوران قبل از غروب را نشان می دهد بعد از آن در روز.

این Kakamora رقصنده انتهایی Moana شناور بودند یک ضربه بزرگ با طرفداران پوشش رژه مسیر. بچه های کوچک خندید به عنوان یک کنترل از راه دور ربات نسخه Moana را rooster Hei Hei caromed در امتداد خیابان اصلی U. S. A.

همچنین نگاه کنید به: چرا شده است وجود دارد هرگز یک میکی موس سوار شدن در یک Disney theme park

زن رقصنده همراه با گل مضمون Coco شناور شد بهترین چشمگیر خدمه رژه اجرا. رقصندگان’ گلبرگ گل همیشه بهار-الهام گرفته از دامن جدا برای تبدیل شدن به مانند پرچم capes آنها twirled به آنها منتقل شده در طول مسیر رژه.

کوکو شناور ویژه سرگرم کننده pop-up تهوع با دانته سگ, رقص همراه گل همیشه بهار پل. این امر می تواند آسان به دست ده اسکلت chihuahuas yapping در پشت Coco شناور. همانطور که با هر رژه بزرگ, سحر و جادو اتفاق می افتد را چند viewings به گرفتن همه آن را ارائه کرده است.

روز-Glo Coco, رقصنده لباس به عنوان alebrijes راهنماهای روح نمونه wackadoodle پرنیان از خشن و بی ادب و آزاده رژه. آن زمان پنج puppeteers به کار SUV اندازه نسخه بالدار pepita روح حیوانی از “کوکو” فیلم است.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند سحر و جادو اتفاق می افتد رژه به ارمغان می آورد رقص درختان و گل و امواج به خیابان اصلی U. S. A.

زیبا رقص باله-مانند pas de deux از درخت رقصنده در خاموش خاکستری تن بودند غرق در دریایی از رنگ و صدای ناهنجار و خشن اطراف آنها را. رقصندگان همراه منجمد شناور سزاوار کمی فضای بیشتر برای خدمت به عنوان یک صلح آمیز کام شوینده در بین عمل می کند.

بزرگ قطع در سحر و جادو اتفاق می افتد رژه رخ می دهد که یک دسته از شخصیت های دیزنی پرتاب در وسط صفوف بدون هیچ دلیل روشنی دیگر نسبت به افزایش تعداد کاراکتر. سحر و جادو اتفاق می افتد طول می کشد سریع به نوبه خود برای بدتر زمانی که پیتر پان و Tinkerbell علاءالدین جن پینوکیو و برخی دیگر از شخصیت های دیزنی نشان می دهد. کلاسیک های دیزنی نیست در لباس avant garde لباس ما قبلا دیدم در میکی et al. این فقط یک مصاحبه تلفنی از فن مورد علاقه های شما در این رژه برای عکس op.

ناگهان فراوان حواس پرتی از سحر و جادو اتفاق می افتد اتومبیل را متوقف و شما به خودتان پیدا کنید تماشای فقط یکی دیگر از دیزنی لند رژه. نشانه شاهزاده خانم و پری godmothers. آن زمان برای قرار دادن این نکته ،

همچنین نگاه کنید به: دیزنی Avengers پردیس شیرین کاری نشان می دهد این است که به دنبال خوب چند ابرقهرمانان مارول

اگر سحر و جادو اتفاق می افتد و نتواند در هر نقطه آن را هنگام رژه تلاش برای ارائه چیزی برای همه در آخر به جای باقی می ماند درست به آن غیر متعارف خود است.

تمدید grand finale که طول می کشد تا یک سوم از آخرین رژه احساس می کند مانند یک jukebox خلاصه ای از دیزنی greatest hits. یک نگاه اجمالی از آرتور کشیدن شمشیر از سنگ با شاهین در کنار او فشرده در بین رژه آشنا شاهزاده خانم. فراوانی از ذوق در اولین دو عمل معامله شده است فقدان عصب سوم عمل می کنند.

خوشبختانه سحر و جادو اتفاق می افتد به پایان می رسد با همان انرژی و سرزندگی آن را به عنوان آغاز شده است. دوقلو نوازندگان حمل آخر بنر قدم زنی با تبختر با همان بی احترامی صحبت کردن و نگرش به عنوان باز کردن گروه رقص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>