دیزنی سحر و جادو پادشاهی حیوانات پادشاهی بازگشایی در فلوریدا

11 جولای (فردا) — فلوریدا, Walt Disney World بازگشایی آن سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات پارک برای عموم شنبه.

این مقصد توریستی محبوب بسته شد برای نزدیک به چهار ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

این اولین پارک دیزنی در ایالات متحده به پشت در کسب و کار و البته با ظرفیت محدود.

Epcot و استودیوهای هالیوود هستند برای از سرگیری عملیات (چهارشنبه) در کالیفرنیا دیزنی لند ندارد بازگشایی تاریخ.

پارک مهمانان با بلیط و رزرو ملزم به پوشیدن پوشش صورت تحت حرارت چک و اجتماعی فاصله خود را از دیگران و از جمله در خطوط و سواری و هنگام ناهار خوری.

دیزنی کارکنان — که همچنین نقاب دار — افزایش یافته و بهبود شیوه های تمیز کردن در حالی که پلاستیک تقسیم و شستن دست ها-ایستگاه های قرار داده شد در سراسر پارک ها به منظور محدود کردن گسترش ویروس.

“وجود دارد مقدار زیادی از اعتماد به اینجا هر دو از بازیگران ما از اعضا و مهمانان ما و ما باید مسئولیت برای ارائه آن اعتماد” گفت: Josh D’Amaro رئیس دیزنی پارک تجارب و محصولات است.

“عشق مردم, دیزنی, آنها, عشق, تجربه, اینجا,” او اضافه شده است. “آنها درک جهان متفاوت است, آنها در حال تماشای ما کنار هم قرار دادن این برنامه های بزرگ و ما شاهد آنها کتاب به صورت کوتاه مدت و دراز مدت است.”

خرید و ناهار خوری منطقه دیزنی چشمه افتتاح شد در ماه مه در حالی که استودیو یونیورسال و جزایر از ماجراجویی و سی ورلد — که متعلق به دیزنی — در ماه ژوئن افتتاح شد.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis پشتیبانی دیزنی جهان رفت و آمد مکرر را بخشی از بازگشایی این آخر هفته با وجود افزایش coronavirus موارد در دولت است.

“دیزنی, من هیچ شک است برای رفتن به یک محیط امن” DeSantis گفت. “من فکر می کنم که که در آن شما شروع به دیدن گسترش است و فقط در موقعیت های اجتماعی که در آن مردم اجازه گارد خود را. معمولا مثل یک مهمانی خصوصی و یا چیزی شبیه به آن.”

فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان گفت: حدود 7000 نفر در بیمارستان بستری شدند جمعه.

دولت تا به حال 244,000 موارد تایید شده و بیش از 4100 مرگ و میر.

میامی-Dade County تا به حال 28 درصد رای مثبت در میان تمام تست های مارک 14 بعد از مثبت شدن نرخ بالای 18 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>