‘اعزام از جاهای دیگر بود جیسون سیگل جستجو برای تعالی

لس آنجلس, مارس 1 (UPI) — جیسون سیگل می گوید خود را نشان می دهد جدید اعزام از جاهای دیگر, اکران روز شنبه در AMC بود الهام گیری از بحران وجودی. هنگامی که او کمدی How I Met Your Mother, به پایان رسید در سال 2014 پس از 10 سال سیگل می گوید که او در تضاد مورد چه باید بکنید بعد.

“من به طور ناگهانی به حال این بوم خالی جلوتر از من و من مطمئن هستم که آنچه من می خواستم برای نوشتن در مورد” سیگل گفت: در Television Critics Association پنل. “من همچنین متوجه من انجام نداده هنری چک در با خودم در یک زمان واقعا طولانی و چیزهایی که من نوعی شناخته شده بودند و دیگر مربوط به من است.”

سیگل به نظر می رسد در فیلم پایان تور کشف می آیند یکشنبه و دوستان خود را پس از طنزهای تلویزیونی. اما او گفت: او سال های بسیاری را از حالت فشرده خارج از صنعت سرگرمی قبل از ایجاد و نوشتن اعزام از جاهای دیگر.

“نقل مکان من از لس آنجلس برای حدود پنج سال” سیگل گفت. “من تا به حال به انجام برخی از حساب با آنچه که من می خواستم برای انجام بدون اینکه متاثر از همه آشنا صدای. ‘چه خبر ؟’ یک سوال از شما خواسته زیادی و من آماده برای پاسخ به این سوال در حالی که برای.”

جستجو برای آنچه در آینده منجر سیگل به احساس تنهایی می کنم. اعزام از جاهای دیگر شد اکتشاف از مردم در ارتباط با هر یک از دیگر.

“من فقط می شد واقعا علاقه مند به این واقعیت است که ما همه در این با هم” سیگل گفت. “من درک اولیه احساس انزوا اما پس از آن شما شروع به درک که همه نوع احساس است که راه. پس از آن همه چیز خیلی آسان تر شد برای من.”

در آن زمان سیگل در پاسخ به یک بروشور در lamppost و شرکت در یک ماجراجویی را تجربه کنند. این تجربیات الهام گرفته نشان می دهد که در آن پیتر (سیگل) به شرح زیر در حال پرواز بروشور به “اعزام از جاهای دیگر” بازی. یک بازی استاد اوکتاویو E. کلمن (Richard E. Grant) به دستور “اعزام” بازیکنان به نمایندگی از Jejune موسسه.

سیمون (حوا Lindley) جانیس (سالی فیلد) و Fredwynn (آندره بنجامین) به پیتر در یک شکار روبنده در سراسر فیلادلفیا. واقعی Jejune موسسه زد بازی در سان فرانسیسکو و الهام گرفته از یک فیلم مستند در مورد گروهی به نام موسسه.

“من واقعا در حال حرکت است که یک دسته از مردم واقعا در مراحل مختلف زندگی کاملا متفاوت از جنبه های زندگی — socioeconomically سیاسی قومی — تمام شد در نظر گرفتن بخشی در این چیزی که به خاطر چیزی که از دست رفته بود از زندگی خود را” سیگل گفت. “شاید ما خیلی بیشتر به طور یکسان و خیلی گیج تر از ما گفته بودن به این باور.

“من می خواستم برای ایجاد یک نمایش در مورد چگونه ما بیشتر شبیه تر از ما متوجه است که ما هستند.”

در dramatizing واقعی بازی سیگل می تواند آن را مفصل تر و چشمگیر است. در نشان دادن این Jejune موسسه اتحاد حقیقی ستاد با مفتولهای و ویدئوها. اما سیگل مراقب بود که خود را “اعزام از جاهای دیگر” بازی هیچگاه بیش از حد خیالی است.

“من می خواستم این چیزی که به احساس دستباف چون کسی را این” سیگل گفت. “کسی ساخته رویداد واقعی که اتفاق افتاده است. من می خواستم آن را به احساس مانند آن را توسط دست ساخته شده توسط کامپیوتر است.”

پیتر با این نسخهها کار برای یک شرکت با تکنولوژی است و جستجو برای هدف زمانی که او می یابد “اعزام از جاهای دیگر است.” سیمون یک ترانس زن به دنبال یک محل به تعلق دارند. جانیس یک شوهر در خانقاه و او است که به بررسی آنچه که او ممکن است تبدیل به زندگی در زمانی که او یک زن بیوه است. Fredwynn وسواس با توطئه و با هدف حل “اعزام.”

“اعزام از جاهای دیگر” تغییرات هر یک از زندگی خود را به طرز چشمگیری. اما سیگل می خواهد رشد خود را به طور زیرکانه تر است.

“برخی از بزرگترین متعالی لحظات نیستند آنهایی که باعث شود شما را به برخی از غول زندگی تغییر” سیگل گفت. “آنها فقط به شما احساس می کنید کمی متفاوت و یا درک چیزی کمی بیشتر.”

زمینه یک جایزه اسکار و امی و برنده بهترین بازیگر در پاسخ به اعزام از جاهای دیگر صرفا نمایشی بر اساس.

“امیدوارم در زندگی همه ما مرتب کردن بر اساس در نظر گرفتن این سفرها بدون دانستن است که ما” درست گفت. “همین دلیل است که من می خواستم برای انجام این نشان می دهد به دلیل آن را این گنج شکار آنها در. آن را می شود در مورد تمام زندگی خود را و آنها پیدا کردن که آنها در آن است.”

فیلمبرداری اعزام از جاهای دیگر بود کمی از رمز و راز برای درست نیز هست. او به یاد می آورد در تلاش برای قطعه داستان هم به عنوان او دریافت اطلاعات جدید در هر اسکریپت.

“این قطعا یک مثال فقط بدانند آن را به عنوان ما رفت و همراه در بسیاری از راه” درست گفت. “که باعث می شود آن را بسیار سرگرم کننده به دلیل آن را به طور کامل و زنده است.”

اعزام از جاهای دیگر پخش یکشنبه در 10 p. m. EST در AMC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>