‘نگران کننده’: جدید مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد حاوی ملی Covid-19 تست استراتژی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر روز پنجشنبه منتشر مبهم برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده است که در یک عقب نشینی از ادعای خود از “کل” اقتدار—قرار می دهد تعهد در متحده به تصمیم می گیرید که برای بلند کردن coronavirus اقدامات پیشگیری و حاوی هیچ استراتژی ملی برای نوع عظیم تست انبساط است که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند لازم است قبل از هر گونه امن و بازگشت به حالت عادی.

جدید کاخ سفید دستورالعمل با عنوان “باز کردن امریکا دوباره” (pdf) می گویند متحده باید “توانایی به سرعت راه اندازی امن و کارآمد غربالگری و تست سایت برای علامتی افراد و ردیابی اطلاعات تماس COVID+ نتایج” قبل از بازگشایی اقتصاد خود را. اما فرمانداران باید بارها و بارها به طور مستقیم و تهمت هشدار داد که بدون فدرال کمک های کشورهای خود را نمی باید از این ظرفیت برای گسترش آزمایش در مقیاس است که مورد نیاز است.

“اگر شما یک راست به گزارش خبرنگار آن را نمی کند شما را تضعیف می کند بی طرفی برای توصیف شکست در تست به عنوان یک شکست است. این یک هدف واقعیت است که آنها موفق به دیدار با هر یک از معیارهای تعیین شده توسط بهداشت حرفه ای و یا حتی داخلی خود اهداف.”
—سن. برایان Schatz

مغلوب ساختن پیشی جستن—که تقریبا به صورت روزانه قرار دادند گمراه کننده ادعا می کنند که ایالات متحده آمریکا است که جلوتر از بقیه جهان در تست این است که “مصمم به بازگشایی این کشور” یک ناشناس مشاور رئیس جمهور گفت: واشنگتن پست.

“تست است و نه فقط اصلی او فکر” مشاور گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران در کنفرانس تلفنی روز شنبه که دولت با “زیبایی کم” تعداد coronavirus موارد می توانید برای باز کردن سریع تر—احتمالا قبل از مارس 1—نسبت متحده با بیشتر موارد با وجود هشدارهای از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله دستورالعمل های بیش از حد سریع و بدون حمایت کافی می تواند در سریع تجدید حیات ویروس.

“اجازه دهید خود را دریافت متحده باز و بازگشت به کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تماس با توجه به Axios.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee یک دموکرات گفت که او را تشویق کرد که تهمت دستورالعمل اصرار متحده به بازگشایی با سرعت خود را دارند اما نمایندگان مجلس و منتقدان مطرح شده زنگ هشدار در صورت عدم وجود یک هماهنگ در سراسر کشور تست استراتژی جدید در 20 صفحه برنامه.

“نگران کننده ترین داستان من خوانده ام در در حالی که است که گفت: چیزی با توجه به زمان” MSNBC حقوقی تحلیلگر Matthew Miller توییتی اواخر دوشنبه, لینک دادن به یک پست در مقاله جدید کاخ سفید دستورالعمل. “وجود دارد هیچ برنامه ای برای تست. هیچ چیز ندا zilch.”

با توجه به پست “با وجود ملی تست استراتژی بلکه یک درهم آمیخته از برنامه های اداره شده توسط دولت با محدود فدرال ارشاد.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن را-باک-توقف-با-این-متحده وضعیت تا حد زیادی طراحی شده برای محافظت از خود را از سرزنش وجود دارد باید شیوع بیماری های جدید متحده پس از بازگشایی و یا مشکلات دیگر با توجه به چندین فعلی و سابق ارشد مقامات دولت های درگیر در پاسخ به” این پست گزارش شده است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

پس از انتشار کاخ سفید آخرین دستورالعمل های بهداشت ، برایان Schatz (D-هاوایی) توییتی که “اگر شما یک راست به گزارش خبرنگار آن را نمی کند شما را تضعیف می کند بی طرفی برای توصیف شکست در تست به عنوان یک شکست است.”

“این یک هدف واقعیت است که [دولت] موفق به دیدار با هر یک از معیارهای تعیین شده توسط بهداشت حرفه ای و یا حتی خود را به اهداف داخلی گفت:” Schatz. “این یک شکست است.”

کارشناسان بهداشت عمومی—از جمله دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص و رهبران کسب و کار باید هشدار داد که ایالات متحده باید به طور قابل توجهی گسترش آن تست ظرفیت در سراسر کشور قبل از بازگشایی برای جلوگیری از یک ویرانگر دوباره بجای اول برگشتن از Covid-19 که رسما آلوده بیش از 667,000 نفر کشته و بیش از 30 ، 000 در ایالات متحده است.

“ما باید به چیزی در جای خود است که کارآمد است و ما تکیه می کنند و ما هنوز” Fauci گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه ای در روز سه شنبه.

هفته گذشته به عنوان رویاهای مشترک گزارش تهمت را رد کرد و هشدار که کاربردی در سراسر کشور سیستم تست باید در محل قبل از هر گونه تلاش برای بازگشایی بخش بزرگ از اقتصاد ایالات متحده. “ما می خواهیم به آن را دارند و ما در حال رفتن به دیدن اگر ما آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “آیا شما به آن نیاز دارید ؟ هیچ. آن است که یک چیز خوب به انجام دهید ؟ بله.”

در یک کنفرانس تلفنی روز چهارشنبه رهبران کسب و کار گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که “گسترش تست لازم بود قبل از اینکه آمریکایی ها با خیال راحت می تواند بازگشت به کار” در لس آنجلس تایمز در گزارش با استناد به یک شخص ناشناس در جریان تماس بگیرید.

“اما” با توجه به بار “پیام تا حد زیادی غرق با مغلوب ساختن پیشی جستن تعیین به درخواست ستایش از شرکت کنندگان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de