DNC ‘Snubs’ جنبش آب و هوا فقط به عنوان صلح سبز تایید دموکراتیک پانل رویایی طرح

با وجود افزايش فشار بر حزب به سادگی یک 2020 پلت فرم که شامل آب و هوا بلند پروازانه سیاست های کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز روز دوشنبه اعلام کرد یک پیش نویس کمیته که در سخنان روزنامه نگار امیلی Atkin, “snubs مترقی آب و هوا فعالان دوباره.”

“همانطور که ما در مقابله با هم آمیخته بحران تغییرات آب و هوا, سفید برتری و Covid-19 ما باید تقاضا چیزی کمتر از یک رویایی تحول دستور کار دموکراتیک از رهبری است.”
—چارلی جیانگ, صلح سبز, ایالات متحده آمریکا

پرز به دنبال اعلام گزارش داد که حزب دموکرات رهبری بود “irked” زمانی که DNC شورای محیط زیست و بحران آب و هوا منتشر شد, سیاست, توصیه هایی برای پلت فرم در 4 ژوئن که جسورانه از پیشنهادات در نامزد ریاست جمهوری جو بایدن آب و هوا طرح است. حزب خودی گفته رویترز این پنل یک “شورشی” که نیست “جدی گرفته شود.”

چند آب و هوا گروه های حمایت را تایید پانل از جمله فعالان صلح سبز در ایالات متحده آمریکا در روز سه شنبه. چارلی جیانگ یک مبارز این گروه اعلام کرد که “همانطور که ما در مقابله با هم آمیخته بحران تغییرات آب و هوا, سفید برتری و Covid-19 ما باید تقاضا چیزی کمتر از یک رویایی تحول دستور کار دموکراتیک از رهبری است.”

پرز به نوبه خود در بیانیه ای گفت که “تهیه حزب ما پلت فرم مهم است و من مطمئن هستم که اعضای این کمیته را در تعامل با آمریکایی ها در یک اساسی گفت و گو از ایده ها و راه حل های آن را بیان حزب ما چشم انداز کشور و بسیج رای دهندگان در هر جامعه برای انتخاب جو بایدن.”

اما مواضع و پس زمینه از کسانی که متهم با تهیه پیش نویس که حزب دموکرات پلت فرم نشان می دهد نسخه نهایی می تواند سقوط به مراتب کمتر از آب و هوا فعالان’ خواسته است. به عنوان Atkin دقیق در گرم خبرنامه جمعه:

[این] اکثریت مردم در پیش نویس کمیته هستند Gen Xers و متولدین (میانگین سن: 55) که یا هیچ سابقه اولویت آب و هوا; نیست در ثبت به عنوان حمایت از سبز جدید مقابله و/یا نیست امضا هیچ سوخت فسیلی پول تعهد است. وجود دارد تنها یک نفر در این کمیته تهیه پیش نویس که می تواند معتبر در نظر گرفته آب و هوا-متمرکز دموکرات. وجود دارد بیشتر بزرگ مدیران بانک در دموکراتیک پلت فرم پیش نویس کمیته از آب و هوا وجود دارد فعالان یا millennials.

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین خواهد صندلی پیش نویس کمیته بایدن مشاور کارمل مارتین خواهد بود یک رای غیر عضو و تشکر. باربارا لی (کالیفرنیا.) خواهد بود یک مقام عضو. دیگر اعضای تونی آلن (Del.), استوارت Appelbaum (n. y.), Rep. کاترین کلارک (D-جرم.), سناتور. Tammy Duckworth (من.), Rep. سیلویا گارسیا (تگزاس) هدر Gautney (n. y.) دان گور (اوهایو), Rep. Deb Haaland (N. M.), Analilia الله مهاجرانی (N. J.), جاش اورتن (Wis.) دولت ایالت Jose Javier Rodriguez (Fla.), جولین اسمیت (d. C.) ریچارد Trumka (پن.), و سابق رژیم صهیونیستی. تام Vilsack (Iowa).

Atkin ایجاد یک صفحه گسترده از تمام اعضای این کمیته با شناسه مانند سن و نژاد و همچنین بخش هایی از تاریخ سیاسی—از جمله اینکه آیا آنها تایید سنسور. برنی ساندرز (I-Vt.) یا الیزابت وارن (D-جرم.), که دو مترقی 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه نامزدها قبل از تعلیق مبارزات انتخاباتی خود را.

Haaland تنها انتخاب رسمی در کمیته ای که امضا کرده است که هیچ سوخت فسیلی پول تعهد و او و کلارک تنها دو عضو که پشتیبانی وارن ریاست جمهوری اجرا با توجه به گسترده. فقط Gautney, Mejia و اورتن حمایت ساندرز—که به عنوان Atkin اشاره کرد: “تا به حال تهاجمی ترین آب و هوا برنامه است.”

رفته به ادامه مطالب

قدرت غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک از طریق بقیه از این چرخه انتخابات

سخاوت شما بسیار مهم است برای نگه داشتن رویاهای مشترک زنده و در حال رشد است. لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

Atkin تحلیل آمد و پس از او گزارش شده برای گرم ماه گذشته که میشل Deatrick که صندلی DNC آب و هوا پانل نگران بود که پلت فرم پیش نویس کمیته “خواهد بود پر از افرادی که نمی اولویت بندی مترقی سیاست آب و هوا مانند سبز معامله جدید است.” به عنوان Atkin قرار داده و آن سهشنبه: “او ترس تاسیس شد.”

DNC شورای راه اندازی شد در ماه فوریه به فشار حزب به دنبال سیاست های تهاجمی تر در پی پرز امتناع از برگزاری یک آب و هوا-تمرکز اصلی بحث است. Deatrick سابق ساندرز کمپین قائم مقام و پانل پلت فرم توصیه ها تا حد زیادی همسو با نامزد سابق ریاست جمهوری است آب و هوا طرح است.

پنل پیشنهادی هزینه $10-$16 تریلیون دلار در مقابله با بحران آب و هوا در دهه آینده و ارتکاب به انواع تولید گازهای گلخانه ای و انرژی های تجدید پذیر اهداف—به طور خاص “نزدیک به صفر تولید گازهای گلخانه ای توسط 2040; 100% پاک و تجدید پذیر انرژی تا سال 2030 در تولید برق و ساختمان و حمل و نقل; و 100% صفر-کربن ساختمان جدید زیرساخت های سال 2025.”

این شورا همچنین خواستار اولویت “خانواده های شاغل بالاتر از سوخت های فسیلی شرکت با تضمین فقط انتقال و ایجاد یک اقتصاد سبز با میلیون ها نفر از, جدید, خانواده-حفظ شغل” و پرداختن به “نامتناسب محیط زیست و آب و هوا مضرات به خط مقدم و آسیب پذیر جوامع”—و دقیق سیاست های مختلف برای هر یک از این خواسته است.

در Greenpeace USA, حمایت از توصیه های جیانگ جشن که شورای تصمیم به “خطر جسورانه و بسیار مورد نیاز جهت جدید برای حزب دموکرات” و ابراز امیدواری کرد که “بسیاری از رویایی و عناصر ضروری از این پیشنهاد [خواهد بود] از جمله در مقام DNC پلت فرم نهایی در ماه اوت است.”

“این مهم است که نامزدها و مقامات منتخب قهرمان سبز جدید مقابله و مدیریت انتقال دور از سوخت های فسیلی از جمله پایان فدرال اجازه یارانه ها و تامین مالی برای نفت و گاز و زغال سنگ,” او گفت:. “یک جهان فراتر از سوخت های فسیلی است که اولویت عدالت برای کارگران و جوامع در خط مقدم بحران آب و هوا بیش از شرکت های بزرگ سود—ممکن است اگر ما مقامات منتخب مایل به مبارزه برای ما است.”

“به عنوان پلت فرم مذاکرات ادامه خواهد داد و ما امیدواریم که برای دیدن جزئیات بیشتر ظهور به عنوان بخشی از برنامه دیدار مهم آن اهداف برای دستیابی به 100 درصد قدرت تمیز و حمل و نقل و ساختمان و کشاورزی و صنعت; استقرار فدرال سرمایه گذاری به سرعت و فضاي; و معنی تعامل با نهفته کارگران و جوامع” جیانگ اضافه شده است. “ما باید اولویت بندی نژادی و عدالت اقتصادی برای خط مقدم جوامع در حالی که بسیج تمام قدرت از دولت فدرال برای مقابله با تاریخی بحران مواجه هستیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de