DNC آب و هوای اروپا به فراتر از طرح بایدن خواستار Fracking بان کی مون و $16 تریلیون انرژی های تجدید پذیر سرمایه گذاری

کمیته ملی حزب دموکرات روز دوشنبه اقدام به اخراج خود آب و هوا شورا به عنوان یک “شورشی” که نیست “جدی گرفته شود” پس از این پنل منتشر هدایت سیاست است که می رود فراتر از presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن اقلیم پلت فرم.

DNC محیط زیست و آب و هوا شورای اسلامی را منتشر کرد 2020 پلت فرم توصیه هایی برای حزب در ژوئن 4, دعوت حزب به “متعهد به هزینه های لازم برای رسیدگی به این آب و هوا اضطراری: $10-$16 تریلیون دلار در مخارج دولت فدرال در دهه آینده.”

توصیه شد که مهمترین آنها بلند پروازانه تر از پلت فرم تحت فشار قرار دادند توسط بایدن در مقدماتی حزب دموکرات حمایت فقط $1.7 تریلیون دلار برای تغییر به انرژی های تجدید پذیر. شورا پیشنهاد گزارش نا امید DNC رهبران یکی از آنها بصورتی پایدار و محکم گفت: مهر دوشنبه “جو بایدن خواهد بود نوشتن این پلت فرم برای ما کنوانسیون ملی.”

میشل Deatrick صندلی شورای سابق انتخابات ریاست جمهوری جانشین از سوی دیگر ، برنی ساندرز (I-Vt.), گفت: رادیو فردا که پنل شده در تماس با بایدن انتخاباتی و نیروی کار مشترک تشکیل شد که توسط بایدن و ساندرز از جمله دو اولیه نامزدهای مشاوران.

این ترقی خواهان در آب و نیروی کار عبارتند از: Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) و طلوع جنبش بنیانگذاران Varshini Prakash. پانل و مشابه نیروهای وظیفه با تمرکز بر اقتصاد, بهداشت و درمان و دیگر مسائل کلیدی در حال کمک بایدن به روز رسانی پلت فرم خود را برای انتخابات عمومی.

DNC آب و هوا شورا توصیه های خاص عبارتند از:

  • ممنوعیت fracking و صادرات نفت و گاز;
  • کارگردانی “عظیم سرمایه گذاری برای انرژی های تجدید پذیر زیرساخت های ایجاد میلیون ها شغل و [پایان] همه مشوق ها و یارانه ها از صنعت سوخت فسیلی;” و
  • ایجاد فدرال فقط انتقال نیروی کار به منظور توسعه یک برنامه حمایت از جوامع و کارگران تحت تاثیر بحران آب و هوا و انتقال به انرژیهای تجدید پذیر و [بودجه] برنامه است.

در علاوه بر این به حمایت کسری از انرژی های تجدید پذیر کمک های مالی به نام شورای بایدن فعلی طرح خواهد اجازه ادامه fracking و صادرات نفت و گاز برای هم بودن.

Deatrick توییتی هفته گذشته که حزب دموکرات باید “ایستادن در مقابل قوی به جمهوری خواهان” با ارائه یک پلت فرم است که مطابق با نیازهای 2020 اشاره به این که ایران تا کنون به روز نشده پلت فرم خود را برای انتخابات به جای بازیافت طرح از چهار سال پیش.

محیط زیست و آب و هوا شورا تشکیل شد DNC یک سال پیش پس از حزب خشم آب و هوا طرفداران با امتناع از برگزاری اولیه بحث به طور خاص با تمرکز بر بحران آب و هوا.

“در سال 2008 حزب دموکرات پلت فرم تا به حال بیش از نیمی از یک صفحه در آب و هوا و محیط زیست است. در سال 2016 ما تا به حال حدود چهار و نیم صفحات” Deatrick گفت: New Hampshire عمومی رادیو در ماه فوریه به عنوان شورا آماده شده به پیش نویس طرح پیشنهادی خود را. “ما در حال رفتن به دنبال در طیف گسترده ای از سیاست فرصت برای محیط زیست و آب و هوا مسائل [در این ماه] و ما آنها را می خواهم نسبتا مفصل و بسیار جسورانه و بلند پروازانه است.”

اگر چه متعدد نظرسنجی ها نشان داده اند که بحران آب و هوا است که یک موضوع برای رای دهندگان آمریکایی در سراسر طیف سیاسی—با دموکرات ها رتبه بندی آن را به عنوان دوم خود را بیشتر imprtant اولویت بعد از, بهداشت و درمان, در یک نظرسنجی که توسط آب و هوا Nexus در اوایل سال جاری یک DNC رهبر ادعا کرد که اين شورا طرح “یک nonstarter.”

“هیچ کس آنها را به طور جدی” ارشد دموکرات گفت: عصر ایران.

با وجود چنین ادعای شورای سیاست توصیه شده است تایید شده توسط تعدادی از پیشرو گروه های ملی از جمله 350 اقدام, دوستان زمین اقدام و جوان دموکرات آمریکا هیسپانیک حزبی.

“ما به شدت اصرار جو بایدن و DNC به اتخاذ این پیشرو پلت فرم برای انتقال دور از سوخت های فسیلی و کشاورزی صنعتی ایم” دوستان زمین در روز دوشنبه.

این شورا همچنین گردش یک درخواست برای آبکاری دموکراتیک رای دهندگان در حمایت از قوی طرح اقدام آب و هوا برای حزب در سال 2020 است.

“آب و هوا اضطراری است که در اینجا. دموکرات ها نیاز به سرب در مقابله با آن” درخواست می خواند. “ما باید قبل از این آسیب ویرانگر به سیاره ما کشور و مردم است اجتناب ناپذیر و غیر قابل برگشت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de