آیا F-35s مبارزه با بیماری های همه گیر?’ در میان Covid-19 شیوع قانونگذاران فشار برای حتی بیشتر بی فایده پنتاگون هزینه های

به عنوان دولت فدرال توسعه استراتژی برای چگونگی مقابله با شیوع کروناویروس که در حال حاضر به طور قابل توجهی آسیب دیده اقتصاد آمریکا و کشته شدن بیش از 100 آمریکایی گروهی از قانونگذاران اصرار کنگره تصویب خرید از 19 بیشتر F-35 جنگنده از پنتاگون درخواست به عنوان بخشی از نبرد علیه این بیماری enraging مترقی.

“بدتر از حتی شروع به توصیف آن ایم” استفان مایل, مدیر اجرایی, پیروزی بدون جنگ در روز جمعه.

با توجه به سیاسیدرخواست برای بیشتر F-35s آمد از دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان:

“ضروری است که ما همچنان به افزایش تولید در کشور ما تنها نسل 5 stealth fighter به منظور اطمینان از ایالات متحده حفظ تسلط هوا و کاهش هزینه های کلی برنامه,” نمایندگان مجلس نوشت: در نامه ای به رئیس و جمهوری خواهان از کمیته نیروهای مسلح مجلس و دفاع تخصیص پنل.

نامه پیشگام شد شرکت-صندلی های کنگره مشترک حمله جنگنده های پارلمانی — مظنونان حمله به دانشگاه جان لارسون (D-Conn.), مارک Veasey (D-تگزاس) مارتا رابی (R-Ala.) و مایک ترنر (R-اوهایو).

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“ظالمانه اولویت های نظامیان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ایم” ضد جنگ گروه صلح تعهد اتحادیه.

پیروزی بدون جنگ صادر کرده است یک لیست از سیاست خواسته—در یک سند با عنوان “سیاست خارجی در مواجهه با کروناویروس”—برای کمک به دولت و مدیریت بحران است.

این لیست شامل هیچ پول بیشتری برای پنتاگون و جنگ و پایان دادن به تحریم های حفاظت از پناهندگان و مهاجران, تمرکز بر همکاری های بین المللی و عبور از سبز معامله جدید است.

“بزرگترین چالش های امنیتی قرن 21—نابرابری جهانی تغییر آب و هوا, بیماری های همه گیر—نمی توان حل نظامی” سند اعلام کرد. “سال funneling تریلیون دلار به پنتاگون به جای سرمایه گذاری در بخش نیازهای انسان را سمت چپ ما محزون می خوانی آمادگی برای دیدار با آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de