آیا آن را به خودتان COVID-19 آزمون ها یافت می شود موثر و راحت تر

اکثر آمریکایی ها باید winced تماشای یکی از کسانی که پرستار-اداره COVID-19 بینی تست های گرد که در آن گرد و خاک می رسد دردناکی دورتر کردن بینی از هر کسی که می خواهید.

خوب روز “نازوفارنکس” سواب آزمون اداره تنها توسط کارکنان بهداشتی درمانی ممکن است به نزدیک رسم: یک مطالعه جدید می یابد بسیار راحت تر سواب آزمون انجام شده توسط بیماران خود را با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی.

تبلیغات

این مطالعه جدید دریافتند که خود اداره سواب نمونه های گرفته شده از پایین بینی پاساژ تحویل بیش از 90 درصد دقت در مقایسه با آزمون های استاندارد رسیده است که به نازوفارنکس (که در آن معابر بینی اتصال با دهان).

اجازه می دهد بیماران به خود را جمع آوری نمونه را کاهش عفونت خطرات برای کارکنان بهداشتی درمانی نیز گفت: یک تیم به رهبری دکتر اتان Berke, از UnitedHealth Group در میننتنکا, Minn. آنها با اشاره به این که نازوفارنکس سواب آنقدر ناراحت کننده است که بیماران اغلب سرفه و عطسه یا تهوع در طول مراحل — بردن شانس که آلوده به قطرات خواهد بود اخراج شد.

بنابراین “پذیرش از تکنیک های نمونه برداری توسط بیماران را کاهش می دهد PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] استفاده و ارائه راحت تر بیمار تجربه” نویسندگان این مطالعه توضیح داد. آنها یافته های خود را آنلاین در ژوئن 3, the New England Journal of Medicine.

در این مطالعه Berke گروه مقایسه دقت و صحت بیمار تجویز تست های گرد برای COVID-19 برابر کسانی که از “استاندارد طلا” تست های گرد از نازوفارنکس منطقه انجام شده توسط پرسنل بهداشت و درمان.

از 530 شرکت کنندگان در مطالعه تمام ساکنان ایالت واشنگتن که نشان داد تا در یکی از پنج درمانگاه با “علائم نشان دهنده عفونت دستگاه تنفسی فوقانی” این تیم تحقیقاتی گفت.

هر بیمار تحت یک استاندارد نازوفارنکس سواب آزمون برای COVID-19 انجام شده توسط بهداشت و درمان کارگر. اما آنها همچنین خواسته شد تا با استفاده از سواب به جمع آوری نمونه های خود را از سه حوزه: زبان پایین تر بینی منطقه و کمی بالاتر از بینی عبور (اما نه به عنوان بالا به عنوان نازوفارنکس).

در مقایسه با استاندارد نازوفارنکس آزمون دو بینی عبور آزمون های گذشته قابل قبول 90 درصد دقت آستانه Berke گروه گفت. تست از پایین بینی منطقه تا به حال 94 درصد دقت و اواسط بینی تست زمانی 96.2 درصد دقت این تیم شده است.

نمونه های گرفته شده از بيماران زبان تا حدودی کمتر دقیق در 89.8 درصد — هنوز هم بسیار نزدیک به 90 درصد آستانه.

این واقعیت است که اواسط بینی تست شد دقیق ترین از خود تحویل داده آزمایشات نشان می دهد که “این بار ویروسی ممکن است بالاتر” در این منطقه محققان گفتند.

بر اساس یافته های این مطالعه نویسندگان به این نتیجه رسیدند که “بیمار مجموعه ای از نمونه SARS-CoV-2 تست از سایت های دیگر از نازوفارنکس یک روش مفید در طول COVID-19 بیماری همه گیر.”

دکتر متی هاینز یک hospitalist و متخصص داخلی در توسان مرکز پزشکی در آریزونا که در برخورد با COVID-19 تست. خواندن بیش از گزارش جدید او اشاره کرد که کمبود پرسنل و تجهیزات برای COVID-19 تست “همچنان به خنثی کردن پاسخ ما به این ویروسی همه گیر.”

در حالی که بیشتر مطالعه نیاز به تایید واشنگتن نتايج آنها “ممکن است اشاره به نقش بیشتر خود در اداره, تست رفتن به جلو” هاینز گفت.

“ساخت ویروسی تست سریع تر و ساده تر و کمتر تهاجمی کمک خواهد کرد که ما را تشویق به رعایت و افزایش تعداد روزانه تست های انجام شده یک بخش مهمی از بیماری های نظارت در طول همه گیر” او اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر

وجود دارد یک نگاه دقیق تر در معابر بینی و حلق در ایالات متحده موسسه ملی بهداشت ،

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de