نه بازی رولت روسی با زندگی کودکان ما و معلمان

شما مسئول برای قمار با زندگی شخص دیگری ؟

پنسیلوانیا دیوان عالی کشور می گوید: “بله.”

در سال 1947 جیمز مالون 17 و ویلیام بلند, 13, بازی های برگزار شده یک نسخه از رولت روسی در طول یک sleepover.

مالون به سرقت برده یک هفت تیر از عموی خود و مخفیانه به پدرش اتاق و یک گلوله.

آنها با قرار دادن کارتریج در یک اتاق چرخید سیلندر و سپس در زمان تبدیل با اشاره تفنگ در هر یک از دیگر و کشیدن ماشه. در سومین سعی مالون قرار دادن تفنگ به سر کشیده ماشه و تفنگ شلیک و کشتن ،

مالون بود به جرم قتل درجه دوم حتی اگر او گفت که او تا به حال در نظر گرفته شده برای کشتن دوست خود.

مورد مشترک المنافع v. مالون در نهایت تصمیم به دادگاه عالی ایالت که در آن قضات تایید محکومیت.

آنها حکومت:

“هنگامی که یک فرد مرتکب یک عمل ناخالص و بی مبالاتی بدون توجه به این احتمال که مرگ به دیگری است به احتمال زیاد به نتیجه که فردی نمایشگاه دولت از ذهن ملزم به رعایت یک محکومیت قتل نفس حتی اگر فردی قصد مرگ به امدن.”

قانونگذاران و مدیران مدرسه بهتر است توجه به این و مشابه در سراسر کشور تصمیم گیری.

بازگشایی مدارس به کلاس های حضوری در طول COVID-19 همه گیر است كه به رولت روسی با زندگی دانش آموزان, معلمان و خانواده ها است.

هر روز با این ویروس در فیزیکی کلاس درس است مانند چرخش سیلندر و کشیدن ماشه.

شما ممکن است زنده ماندن اما هر بار که شما وارد ساختمان شانس خود را از گرفتن بیمار را افزایش دهد تا این قانون به طور متوسط خواهد آمد برای کسی که… شاید بسیاری از دیگران.

امن ترین دوره برای ادامه آموزش از راه دور در پاییز با وجود متعدد علمی با مشکلات است که روش آموزش.

با کروناویروس موارد افزایش حدود 50,000 یک روز در ایالات متحده وجود دارد به سادگی بیش از حد ویروس وجود دارد خارج وجود دارد برای اطمینان از هر کسی ایمنی فیزیکی در کلاس درس.

دانش آموزان به ناچار بیمار و گسترش این بیماری به بزرگسالان – معلمان و خانواده خود را.

ما نمی توانیم چنین شانس با زندگی مردم است.

اما آیا فقط به حرف من برای آن.

تصمیم سازان در حال در نظر گرفتن این احتمال به طور جدی به اندازه کافی به تلاش برای تغییر قوانین برای کاهش بدهی خود را.

آنها می خواهند برای اطمینان از آنها نمی خواهد در نهایت در دادگاه اگر آنها بازگشایی مدارس و افراد بیمار.

در مه,رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به نام برای مدارس می شود از نظر قانونی محافظت از دعاوی است که می تواند بوجود می آیند با توجه به از سرگیری کلاس.

همراه با همکار سناتور جمهوری خواه John Cornyn, مک کانل پیشنهاد جدید مسئولیت قوانین حفاظت از مدارس و کسب و کار از Coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی.

مک کانل گفت:

“شما می توانید تصویر کابوس است که می تواند به آشکار شدن این سقوط زمانی که K-12 بچه ها هنوز در خانه, زمانی که کالج ها و دانشگاه ها هنوز باز است ؟ این یک سناریو است که تنها می تواند بیشتر تشدید و در صورت عدم وجود نوعی از مسئولیت حفاظت اطمینان داد که مدیران مدرسه است که آنها در واقع می تواند باز دوباره… بدون آن رک و پوست کنده که فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان آن را باید.”

کنتاکی سناتور رفت فاکس نیوز در اواخر مارس گفت که چنین حمایت های حقوقی خواهد بود لازم را برای جمهوری خواهان حتی در نظر هر کروناویروس جدید امداد صورتحساب.

و آن را فقط به قانونگذاران. در مه 14, کالج رئیس جمهور از سراسر کشور teleconferenced با معاون رئیس جمهور مایک پنس و آمریکا وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos درخواست برای همان چیزی که.

با توجه به کسانی که یا در تماس بودند و یا آگاه در مورد گفتگو, کالج رئیس جمهور گفت: آنها نیاز به دانستن موسسات خود را نمی خواهد شکایت کرد اگر مردم مریض شدم – که آنها فکر می کردند تقریبا یقین.

یکی از راه های دولت فدرال می تواند کمک به “است که به نوعی از مسئولیت حفاظت” گفت: دانشگاه تگزاس در ال پاسو جمهور هدر ویلسون بود که در تماس است. ویلسون سابق جمهوری خواه کنگره از, New Mexico.

کسب و کار نیز خواستار مسئولیت حفاظت. گروه های مانند آمریکا اتاق بازرگانی درخواست شده است تا آزاد شود در این بیماری همه گیر از مسئول برگزار می شود اگر کارگران مشتریان و یا دیگران بیمار در اموال خود را. قابل توجه یک وکیل برای تگزاس مسیحی دانشگاه گفت: سناتور چنین وضعیتی است که “قابل پیش بینی شاید اجتناب ناپذیر است.”

همه که سوال از آنچه منظور ما ایمنی است.

است و این مسئولیت ما را به مطمئن شوید که مشتریان و کارگران و دانشجویان و معلمان ایمن از ویروس ؟ یا این مسئولیت ما را به مطمئن شوید که کسب و کار و مدارس نیست شکایت برای گرفتن شانس با ما زندگی می کند ؟

چیزهایی وجود دارند که ما می توانید انجام دهید برای افزایش ایمنی.

ما نباید بازگشایی مدارس تا شهرستان که در آن واقع شده است و گزارش های صفر جدید کروناویروس موارد برای دو هفته. که خواهد بود در نظر گرفتن ایمنی را جدی بگیرید.

و آن را نباید بیش از حد به درخواست زیرا کشورهای دیگر شده اند قادر به انجام چنین چیزهایی.

کشورهای دیگر شده اند قادر به تست این ویروس و شناسایی کسانی که به این بیماری است. آنها باید قادر به ردیابی این افراد تماس و منزوی کردن آنها از بقیه جمعیت.

اما که نیاز به گسترش وسیع از ما تست توانایی از طریق فدرال هماهنگ عمل است.

مشکل این است که قانونگذاران ما نمی مراقبت به اندازه کافی برای انجام این کار.

و نه آنها حاضر به ما ارائه فدرال امداد چک تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) حفاظت از اخراج و مراقبت های بهداشتی جهانی طوری است که می تواند آب و طوفان است.

آن را بسیار آسان تر برای محافظت از کسب و کار از مصرف کنندگان و حفاظت از مدارس از بچه ها و معلمان و خانواده هایی که تشکیل جامعه است.

برخی می گویند خطر است پر از شکوفه.

کودکان به طور خاص هستند کمتر در معرض COVID-19 از افراد مسن است.

و در حالی که این درست است که افراد جوان نشان داده اند که علائم کمتر و شامل کمترین تعداد مرگ و میر این ویروس شده است در اطراف به سختی بیش از یک سال است. ما به سادگی نمی دانید که بسیار در مورد آن و اثرات طولانی مدت آن.

یک مطالعه اخیر از مجله لانست یافت که نوجوانان فقط به عنوان مستعد ابتلا به این بیماری افراد مسن است.

محققان دریافتند چند کودکان 5-9 (جوانترین گنجانده شده در این مطالعه) بود که قرارداد این بیماری اما کسانی که در سنین 10 تا 19 هستش به احتمال زیاد به قرارداد آن را به عنوان افراد سنین 20 تا 49 ساله – و به احتمال زیاد بیشتر از بزرگسالان مسن تر از آن است.

بنابراین حتی اگر افراد جوان بیشتر باقی می ماند بدون علامت آن است که کاملا ممکن است که آنها می تواند به گسترش این بیماری به افراد مسن که بیشتر در زمان دشوار مبارزه با آن را خاموش.

تنها اجماع در مورد کودکان و COVID-19 است که ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد چگونگی تاثیر آن بر افراد جوان است.

ما قطعا نمی خواهید به پایان رسید تا مانند کشورهایی که باز مدارس بیش از حد به سرعت با بیش از حد بالا نرخ ابتلا به عفونت.

در ماه مه دو هفته پس از اسرائیل به طور کامل بازگشایی مدارس وجود دارد COVID-19 شیوع. وجود دارد حداقل 130 مورد در یک مدرسه. دانش آموزان و کارکنان آلوده شدند در ده ها تن از مدارس باعث راش از تمدید بسته شدن.

ما نباید در نظر گرفتن شانس با مدارس است.

هر گونه عمل می آید با برخی از سطح از خطر, اما ما باید گمراه در کنار احتیاط.

دولت ما باید به ما خدمت می کنند.

نمایندگان که در خدمت منافع ما نیاز به بسته بندی ارسال می شود.

و هر کسی که قمار با زندگی ما نیاز به مسئول برگزار می شود.

هر کسی که خواسته های ما را سر ما در برابر هر بشکه از تفنگ پر را به عنوان یک پیش نیاز برای شروع به پرش اقتصاد, نیاز به مسئول برگزار می شود که برای تصمیم گیری است.

شانس مرگ در طول دور اول یک بازی رولت روسی با استفاده از یک استاندارد شش گلوله هفت تیر 1/6 است. با هر کشش, احتمال افزایش – 1/5, 1/4, و غیره.

متوسط تعداد روز متوالی را می کشد قبل از آتش تفنگ 3.5.

ما می دانیم بیشتر در مورد که از Coronavirus.

در واقع ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از اتاق های لود شده اما ما می دانیم وجود دارد گلوله در تفنگ.

وجود دارد بیش از حد بسیاری از عوامل پنهان قادر به می گویند برای مطمئن شوید که چه شانس ما دقیقا. و در حضور چنین جهل ما باید فرض کنیم بدترین.

این دقیقا کاری است که تصمیم گیرندگان در حال انجام با تلاش برای محافظت از خود از مسئولیت.

ما باید که به طور جدی به عنوان یک اسلحه پر را به ما معابد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>