به عنوان نیوهمپشایر در روز سه شنبه رای دادند بهداشت ، برنی ساندرز برنده این کشور برای اولین بار 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری, اولیه, رسانه های شرکت های بزرگ مشغول به کار خستگی ناپذیر برای چرخش نتایج به نفع نامزدهای میانه سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq و به تطهیر برنده دوم برای ساندرز پس از Feb 3, آیووا, قفقاز.

“داستان شب است که برنی ساندرز است که علاقه برای کسب نامزدی حزب دموکرات را چرا که او یک قفل در یک جناح از حزب و هنوز هم وجود دارد یک دسته از میانه رو تقسیم هر کسی-اما-برنی رای” توییتی تخته نویسنده Jordan Weissman. “چرا این طوری سخت را برای مردم برای دیدن؟”

ساندرز در زمان نیوهمپشایر توسط یک تعداد از حدود 4000 رای با 90 درصد گزارش در مطبوعات زمان. او برنده اعلام شد حدود 11 pm کمی کمتر از سه ساعت پس از نظرسنجی بسته شده است.

چرخش بلافاصله آغاز شده است.

رویترزدر توییتر تیتر حتی ذکر است سناتور به جای محور Buttigieg و Klobuchar داستان و نادیده گرفتن برنده رای دادن.

واشنگتن پست coumnist جنیفر روبین یک ساندرز دشمن نوشت که در ماه ژانویه که آیووا قفقاز مهم نیست پس از نوشتن مخالف در مارس 2019 در زمان به او کاغذ را در صفحه نظر درست قبل از نیمه شب به اعلام پیروزی توسط یهودی دموکراتیک سوسیالیستی مستقل در باز کردن دو دموکراتیک مسابقات “نه بزرگ داستان بیرون آمدن از نیوهمشایر.”

که باور به اشتراک گذاشته شده توسط نیویورک تایمز گزارش سفر گابریل که را شامل نمی شود و ساندرز پیروزی در دو داستان از شب.

“شماره 1 داستان شب: ctq ایم” گابریل. “شماره 2 داستان شب (تا کنون): Pete Buttigieg آینده نزدیک به برنی ساندرز از انتظار است.”

گابریل بار همکار جرمی پیترز ادعا کرد که Buttigieg با وجود از دست دادن در انسان مجموع رای به ساندرز در هر دو مسابقات باید در نظر گرفته شود یک جبهه-دونده.

“این است که ذهن bogglingly گنگ” تقدیر نامه های مورد نیاز شرکت میزبان نیما Sharazi توییتی در پاسخ.

ساندرز نیست و در تیتر این بار نسخه قابل چاپ با توجه به این مقاله چاپ ویرایشگر که نوشته شده صفحه آنلاین—نه Klobuchar کردم نقطه بالا.

در ضمن کابل شبکه خبری MSNBC—که در آن منفی تن از پوشش ساندرز بیش اولیه فصل مشبک ورمونت سناتور حداقل یک رای در روز سه شنبه—گرافیک در پایین صفحه chyron به عنوان نتیجه ادامه به در آمده با استفاده از مجموع نماینده شمارش از هر دو رقابت به جای مجموع رای در نیوهمپشایر. کسانی که در مجموع با توجه به آیووا تخصیص قوانین به نفع Buttigieg حتی اگر ساندرز برنده Hawkeye دولت رای بدهند.

پیش از آن در شب, MSNBC شخصیت شادی رید که اغلب مورد انتقاد قرار ساندرز برای امتناع خود را به ثبت نام به عنوان یک دموکرات و تاریخ خود را به عنوان مستقل به نظر می رسد برای تایید ایده سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ بود که برای یک مدت زمان طولانی ثبت نام حزب جمهوری خواه تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد زیرا “اگر شما می خواهید یک دموکرات را به نفع خود شما باید به مبارزه با مانند یک جمهوری خواه است.”

“و او یک جمهوری خواه” رید اضافه شده از بلومبرگ.

MSNBC به طور منظم به منفی ترین پوشش ساندرز از سه کابل اصلی شبکه های خبری.

“ظاهرا لیبرال شبکه MSNBCتبدیل به یک مانع جدی پمپاژ کردن جمهوری خواه ضد ساندرز نقاط صحبت کردن با افزایش فرکانس” نوشت: جمهوری جدید‘s الکس شپرد در روز چهارشنبه.

به عنوان رهگیری‘s مهدی حسن اشاره کرد در نظر تکه پاره رسانه ها برای عدم توانایی خود را برای درک دموکراتیک رای دهندگان و ساندرز جنبش این علائم دومین بار در چهار سال است که ایجاد شده موفق به دیدن ساندرز در حال آمدن است.

آیا آنها هرگز یاد بگیرند ؟ دوم ریاست جمهوری چرخه در یک ردیف صاحب نظران سیاسی مجبور به خوردن کلاغ. در طول ریاست جمهوری سال 2016 میلادی سابق اوباما استراتژیست دیوید اکسلراد اخراج ساندرز به عنوان نامزد با آنها دموکراتیک رای دهندگان تنها “لاس زدن” و یا “پرت کردن” ، این سناتور ورمونت در ادامه به پیروزی 13 میلیون رای و 23 متحده است.

براندون ساتون شرکت میزبان از جناح چپ پادکست گفتمانابراز شک و تردید است که حملات رسانه در ساندرز که اثر مهمی در کمپین اما اشاره کرد که ممکن است برخی از آسیب انجام می شود به موسسات خود را.

“چقدر رسانه ها امتناع از اذعان برنی به عنوان سناتور در واقع او لطمه می زند قابل بحث است” گفت: Sutton. “اما من فکر می کنم که پس از مرحله با چه رای دهندگان می گویند در حال رفتن به یکی دیگر از ضربه به خود را در حال حاضر به شدت آسیب دیده و مشروعیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im