آیا شما شبیه تجاری خود را معاملات املاک و مستغلات?

من در سرودن این که من نشستن در اورژانس درمانگاه دامپزشک. ما Labradoodle هنک مصرف برخی از sago نخل دانه دیروز. آنچه در گرفت بود و همه شیوه ای از جهنم به تصویر کشیده شده در Exorcist – استفراغ دوره ای از بی حالی و ترور برای صاحبان – همسر من و من.

کمی ما می دانیم که sago کف سمی هستند و در بسیاری از موارد منجر به مرگ سگ که چراندن خود را به اندازه گردو دانه در غلاف. در زمانهای گذشته هنک وعده انتخاب می توانست منجر به مرگ مطمئن اما در جهان امروز از دامپزشکی مراقبت از او یک فرصت است. برای ثبت هنک خوب به نظر می رسد به من اما به ما گفته شده آسیب کبدی ممکن است در سگ ما آینده — اما به اندازه کافی از آن است.

صحنه در دامپزشک این شنبه یک مطالعه در بشریت – خنده دار! پیری اضافه وزن و صاحب خود را (با همان رژیم غذایی و سبک) پلاستیک-crated سگ پشمالوی سیاه پومرانیا و plastically پیشرفته کارشناسی ارشد و یک طبقه بندی گسترده ای از, لیس زنی, yapping ، خرناس کانین felines و شرمندگی راهنمای تور.

اما با این مقدمه آنچه مرا شگفت زده می کند این است که چقدر این حیوانات خانگی شبیه صاحبان خود را!

خوب با افشای کامل هنک کوهستانی راه رفتن highbrowed طبیعت و با شکوه شیوه باعث شده برخی به اظهار نظر ما شباهت — اما من پرت شدن.

پس با این فرض که سگ ها مانند صاحبان آنها همان رابطه وجود داشته باشد با شما و خود را CRE معاملات? من را انتخاب کنید به این باور ، افراط من در حالی که من ارائه سه نمونه های سریع.

یکی از تولید کنندگان برتر به عنوان یک مشتری — یکی از بزرگترین صفحه اصلی-ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سطح جهان است. او بسیار سازمان یافته به عنوان او می پردازد. قوام خود مشخصه و معمولی معاملات با مشتری خود را در حال متد سازگار است. آهسته و مداوم خود MO به معنی معاملات فراوان و سودآور است.

فکر می کنم در مورد “آن مرد” که در اتاق به نظر می رسد در یک قسمت جدید از زنده به گور. همه CRE دفاتر ورزش حداقل یک. شما می خواهید یک کپی از نسخه سایت انتخاب – از سال 1994? آن وجود دارد در زیر آوار. این معاملات در حال اجرا در یک مد مشابه – درهم و برهم با موارد بسیاری از درهم و برهمی.

من به طور کلی لذت بردن از برخی از پیچیدگی در یک معامله است. این را نگه می دارد به من انگیزه و احساس با ارزش است. من نیز می تواند توجیه هزینه های ظالمانه اگر من می دانم که من تا به حل مشکل و ایجاد یک استراتژی برنده یا راه می رفت معامله دستکش بلند با مشتری صدمه ندیده است. آیا این را من پیچیده است ؟ من ترک که به شما تصمیم می گیرید.

در آینه نگاه کنید. این است که املاک و مستغلات تجاری معامله می بینید ؟

Allen C., Buchanan, SIOR, است, اصلی لی و همکاران خدمات تجاری املاک و مستغلات در نارنجی. او را می توان در رسید [email protected] یا 714.564.7104.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im